Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Valla genel gorus sx ler gayet basarili alternatif ise jay turser. Birde manyetik modifiyesi olmadi sapida degistiririz, zaten 24 saat stratci adam degilim gunun yarim saati nevrim donuyor sadece :D

SX'ler genelde iyi çıkıyor. Seramik manyetikleri de gayet başarılı aslında. Üst eşik kesin, burgular büyük ihtimal değişmesi gereken parçaları.

Bunları keşke SX Gitarları başlığına yazaydık :D

10801610_10152538784974685_1630086266328321871_n.jpg

dostum sx al,jay turser yerine bende ikisi de var sx bariz üstün kalite ve ton olarak.

Jay Turser objektif bir taraftarı kaybetmiş bakıyorum :)
His deyin, şekilcilik veya önyargı deyini Jay Turse stratlarına SX'ler kadar güvenemiyorum nedense. Deneyebildiğim kadar ile de, SX'lerin akustik tonu çok açık, karşılaştığım bazı Meksika Fenderler'den daha sağlam.

"Bazı" diyorum aman ha! Ola ya, bana kalitelisi denk gelmemiş ola, dünyanın bin türlü hali var. Bundan, "Meksika Fender yerine SX alın, modifiye edin, Meksika Fender'i tokatlar" mesajı çıkarmayın. Takdir edersiniz ki bunu diyebilmem birebir Meksika Fender ile kıyaslamam, hatta ispat niteliğinde bir kayıt almam gerekir.

Jay Turser'ı modifiye edip uzun yıllar sahnede kullanmış biri olarak, kötü bir gitar olduğunu söylemem gerek..SX'lerin bazıları iyi olabilir ancak çok kalın bir cila var üzerlerinde ve çalma rahatlığı iyi değil, o yuzden güzel bir Squier iş görücektir..

Jay Turser'ı modifiye edip uzun yıllar sahnede kullanmış biri olarak, kötü bir gitar olduğunu söylemem gerek..SX'lerin bazıları iyi olabilir ancak çok kalın bir cila var üzerlerinde ve çalma rahatlığı iyi değil, o yuzden güzel bir Squier iş görücektir..

Seni Mesacı seniii!! Sen hiç konuşma elitist alçak seniii. Sizden öğrenecek değiliiizz!!! Biz biliriiizz bizzz biiiiz biiizzz!! :D
Kalın cila iyidir yahu, özellikle de benim gibi sakarlar için çok güven verici :)
Çalım rahatlığını etkilemesi bana kişisel zevk renk meselesi gibi görünüyor. Ha, tabii her zamanki gibi bir numaralı düstür, denemeden gitar almamak.
Ekipmana da maşallah diyelim, yukarıda espri ve nazar boncuğu niteliğinde sövdük ama olsun:

nazar%20boncu%C4%9Fu%20plaka%20no%200.jpg

Geri