Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Bakımdan taze geldi hepsi. Şeker gibi fotoğraflarla;
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

fenderden gram anlamadığım için şangayda bir pazar yerinde gibi hissettim kendimi...çekik gözlülerin hepsi birbirine benziyor (h.stock arkasında blackie yazan clapton signature galiba onu biraz çıkardım )

allah bağışlasın

Maple'da candır. Hele ki satin cila ise canandır da. :)

'60 olan modelin sap arkasına nitro uygulamamışlar mı? Yoksa Gilmour un özelliği mi o kadar koyu olması?
Hepsi nitro bildiğim kadarıyla cila çeşitlerinden çok anlamam açıkçası. En azından bi bakışda anlayanlardan değilim. David gilmour'da renkli cila söz konusu sanırım. Eric clapton'da satin cila var. Klavye farklarından çok etkilen biri olmadığım için hepsini güzel güzl çalıyorum :)

@anatolia999 Zaman içinde özen ve titizlikle aranıp bulunmuş gitarlar. Gayet başarılı :)
Kesinlikle, özellikle Türkiye'de bulunması çok zor olan modeller. Hatta 60's stratı başka ülkelerde bulmak bile zor, model adı gibi limited bir gitar. Eric Clapton'da ise dikkatimi çeken şu oldu; biraz araştırıp bakınca genelde 2. ve 3. Dünya ülkelerinde satışı hiç yok. Artık üretimi de durduruldu mu bilmiyorum ama var olan ülkelerin zirve, isim yapmış müzik mağazalarının çoğunun stoklarında da yok. Eric clapton da yaşlandı artık ölmesini mi bekliyolar ne? :D

Eeeeeyyyyy ucuz strat lobisi, eeeeeeyyy içimizdeki paralel mihraklaaar!! Eeeeeeeyy @Sownroth , eeeeeyy @mahmuttuncer , bekleyin aranıza katılıyorum yakında!! :):)
Kriptolu konusup bolgedeki tansiyonu yukseltme
forumdaslarla sifir sorun ve stratejik derinlik istiyorsan
etegindekileri dokeceksin eyyyyy ustad, durduk yere gas
yapan izleyicilerini merakta koymamak adina de bakalim
nedir bu proce...Bu arada sen o ucuz yollu strat
vagonuna herkeslerden once lollar manyetikli framus
gitarinla girmedin mi yahu yoksa ben mi bunuyorum artikin?

Kriptolu konusup bolgedeki tansiyonu yukseltme
forumdaslarla sifir sorun ve stratejik derinlik istiyorsan
etegindekileri dokeceksin eyyyyy ustad, durduk yere gas
yapan izleyicilerini merakta koymamak adina de bakalim
nedir bu proce...Bu arada sen o ucuz yollu strat
vagonuna herkeslerden once lollar manyetikli framus
gitarinla girmedin mi yahu yoksa ben mi bunuyorum artikin?

Şimdi, benim Ibanez Lobicisi kardeşim! Öyle diyorsun da, o gitar sabit köprülü sabiiit! Delikanlı stratta tremolo olur tremolooooo!! Gilmour gibi iki vibrasyon yapamadığın strat strat mıdır sorarım size?

İşte bunlar, stratın fıtratını dahi bilmeden Fenderdi, superstrattı sallayan, benim gariban mauncu ve alderci kardeşlerime tepeden bakan elitist ıhlamur lobisidir!! Yahu bizim mahalledeki Maragoz Salim Abi ıhlamurdan tabure yapardı tabureeee!! Bunlar onu da bilmezleerr!! :D:D

Neyse uzatmayalım, resimler yakında :)

Laylonları bile üstünde, sıfırdan farksız ! ! ömrün uzar ömrün!! :D
Bütün gün sx stratla çalışıyorum. Çok güzel gitarlar bunlar!

Hayırlı olsun :)

Sıfır zaten. gerçi naylonunu söktüm gitti, işim olmaz ufak takıntılarla. (Büyükleri ile olur tabii :D) Baktım aynısının sahibindende (hem de stok) ikinci eli ısrarla 250 bandında, ben de gittim 300'e sıfırını aldım :D

Son düzenleme:
Çok iyi yapmışsın valla. Sıfır gitar almak ayrı bir sevinç yaşatıyor bünyede :D
Eski sxlerde switchler falan çok allaha emanetti fakat bu yenilerde acayip tok hissettiriyor. Aylardır her gün kullanıyorum gayet memnunum.

En çokta o naylonları sökmeyi seviyorum! ;)

Çok iyi yapmışsın valla. Sıfır gitar almak ayrı bir sevinç yaşatıyor bünyede :D
Eski sxlerde switchler falan çok allaha emanetti fakat bu yenilerde acayip tok hissettiriyor. Aylardır her gün kullanıyorum gayet memnunum.

En çokta o naylonları sökmeyi seviyorum! ;)

Manyetikleri hayrete düşürdü beni Beklediğimden çok daha iyi çıktılar. Bir ara gerekirse tremoloyu, tunerları ve üst eşiği değiştiririm. elimdeki Lollar'ı da bir ara takıp deneyeyim, uyarsa icabında orta ve sap manyetiğine de girerim.

Geri