U.P.O (Alternatif)

bu adamlar o kadar rezillerki klavyeci ve vokal arasinda bi yasak iliski var
http://www.kisafilmciyiz.biz/sonenask.htm
burdan gorebiliriz bu aski

umarim bu sefer silerler basliginizi heheheh
002.jpg

Can olm asıl sayfamız ortadan kayboldugunda da en son mesajı sen yazmıstın..senden süpheleniom olm ben..senin yuzunden gitti güzelim sayfa :D

maresalx demiş ki:
ehbaa demiş ki:
UPO'lar öpsün seni emi :twisted:

babuşş istersen seninlede konulu bisiler cekelim ilaşçlı gazoz temalı felan olabilir her turlu ehhehe

Olamaz :!: Aman Allah'ım :!: Duyduklarıma inanamıorum :!: Çok mutluyum... Film teklifi aldım. Artiz olacağım, ünlü olacağım, meşhur olacağım. Herkes beni sevecek :LOL:

Kesin çekelim Can ;) Ancak 2 şartım var :twisted: Başrolde kelimin olmasını istyorum :twisted: Bi de şu hokkabaza da ufak da olsa bi rol verelim :twisted: Ama şapkasız ve tavşansız çıkmıyor onu bil :LOL:

hokus-pokus demiş ki:
1-ben bir gruba 2. gitarist olarak girmem. 1.yi siler de girerim gruba. hayatımda hiç 2.liğe yer yoktur.

2-ben mehteran davulcusuyum, gitar nereden çıktı? aklından element uydurma evladım.

3-sertan, yazdıklarımın her hakkı saklıdır, ama sende saklıymış demek ki. kitlelerin önünde beni rezil etmek için şantaj amaçlı kullanmayacağından eminim. sana güveniyorum. ama yine de belirteyim, dikkatli ol, bende bir adet mayolu boy fotoğrafın var. tehlike anında bütün haber kanallarına geçerim bu fotoyu. aklını başına al. ayrıca o fizikle neden güzellik yarışmasına katıldın anlamıyorum.

4-sertancım arabayla bıraktığın için teşekkürler, yalnız sen de sistem adamı olmuşsun. burjuvazinin çarklarında erimişsin. öyle altında arabayla gezmeler. bir de 50 cent'i sesini aça aça dinledin ya arabada. dedim bu çocuk gitmiş. yazık.

5- bi daha bizim mahallenin oralarda dolanırken görmeyeyim sizleri. yumruğum her an tetikte.

cengizcim yüz defa söyledim sana bu sayfaların pis emellerine kendini alet etme diyeee! sen hala bana sataşıyosun ileri geri konuşuyosun! bak semik'e noldu! adamın yatak görüntülerini verdiler sayfaya! öyle efendi efendi takılıyodu herkese iltifatlar, teşekkür etmeler, sahnede name yapmalar... ama yaranamadı gördüğün gibi. rezil ettiler çocuğu. yok bana bi şey olmaz ben yine de bildiğimi okurum, bildiğim önümde bilmediğim arkamda :) (beni bilmiyosun mesela 8) ) diyosan ki öle diyosun hala kaşındığına göre sen bilirsin. iki kere uyarırım üçüncüde tepelerim bak. aileni arar ankaraya okumak için gelen oğlunuzu gecenin beşlerinde serseriler bırakıyo evine derim, sıyrılırım işin içinden, acımam. john mayer'i ağzınının suyu aka aka, "yıllardır bu anı bekliyodum ben, kırmızı bi mustang içinde biramı yudumlarken bu adamı dinleyerek evime doğru yol almak. işte hayat bu beeaa!" dediğin halde hala elli sent duydum diyosan sana haram olsun o dakikalar. şimdi sen ben bira içmem de dersin. ama yemezler artık. senin gerçek yüzünü gördüm ben (gözlüklerini çıkarınca :LOL: ) dersini çalış, okulunu bitir, ben sana alırım o müzikmen silüet spesyali! üçüncü sınıf geyik malzemesi yapıp zamanını boşa harcama! benim eridiğim o çarklarda ezilince çoook ah çekersin ama nafile olur! ben affettim seni sen beni sevmesen de olur :LOL: :LOL: (az önce muhsin bey'i izledim uğur yücele fazla kaptırmışım kendimi :oops: )
biraz saygı duyuyosan kendine ve bana, cevap yazmazsın! ama hiperegon seni rahat bırakmaz, verir gazı, yazarsın yine kendini tutamazsın. iyi çocuksun biliyorum. severim seni ama baarma beni!
öperim gözlerinden!

sevgili evladım sertan,

hayır, televizyondan izlediğin öpüşme sahnesinden dolayı hamile kalınmaz, korkma kızım, ama bence bir psikoloğa görün, ama daha önemlisi muska yazdır, içine de okunmuş hakan keli koydurt. çok yıpratmış o görüntüler seni belli ki. grup arkadaşlarının görüntülerini görünce de daha bir yıpranmışsındır eminim. doktora gidebilirsin eğer istersen, ama dediğim gibi önce mutlaka bir hocaya git okuyup üflesin.

güzin ablan

bu arada, süper kuş çıkartırım, kuşum, ben ve hakan aynı sahneyi paylaşırız filmde umarım. uzun metrajlı bir film olursa da oyunculuğumu daha dışa vurumcu bir üslupla sergileyebileceğime inanıyorum, bana bu şansı verdiği için tüm U.P.O. ailesine teşekkür ederim.

hokus-pokus demiş ki:
sevgili evladım sertan,

hayır, televizyondan izlediğin öpüşme sahnesinden dolayı hamile kalınmaz, korkma kızım, ama bence bir psikoloğa görün, ama daha önemlisi muska yazdır, içine de okunmuş hakan keli koydurt. çok yıpratmış o görüntüler seni belli ki. grup arkadaşlarının görüntülerini görünce de daha bir yıpranmışsındır eminim. doktora gidebilirsin eğer istersen, ama dediğim gibi önce mutlaka bir hocaya git okuyup üflesin.

güzin ablan

sihirbazım diyosun, cebimde kuş var diyosun, çıkarırım diyosun ama muska diyosun! cık cık cık olmuyo! hem arkadaşlarımın cinsel tercihi beni ilgilendirmez. ben adamın kafasına, gözlerinin içine bakarım, fotoğrafına, yatağına, battaniyesinin desenine, göğsündeki kıllara değil! ahlaksız adam! pis!

bu arada, süper kuş çıkartırım, kuşum, ben ve hakan aynı sahneyi paylaşırız filmde umarım. uzun metrajlı bir film olursa da oyunculuğumu daha dışa vurumcu bir üslupla sergileyebileceğime inanıyorum, bana bu şansı verdiği için tüm U.P.O. ailesine teşekkür ederim.

o şans sana verilmeyecek seni dengesiz içevurumcu sanat şeysi! ahlaksız adam! pis!

sen başlığı silme de O'nun yanına bi nokta koyuver! kısaltmanın bi parçası olduu belli olsun! adam grup kuruyo adını doğru yazmıyo allaam ya! :twisted: :twisted: (şu pc'nin başından kalkmam lazım artık! turkrock'a gereğinden fazla bakıyorum son günlerde ama hayırlısı)

Geri