Gode

Gercekten başarınıza başarı katacagına eminim...Hasanın dediği gibi sahneler dar gelir artık size...Yürüüyüün..Kİm tutar sizi...Sürgünpower!!!Görüşmek dileğiyle

caner abi aşkolsun ya en son bizizde dinledim seni arada başka olduysa haberim yok
artık aşk çocuğu da değilim mehmetcan abi :(
tolgaya kocaman bir hoşgeldin
sürgünpower! :)

Birşey dikkatimi çekti..
"Sürgün" nicknameli arkadaşa soruyorum özellikle, çünkü bu haberin altında onun imzası var..
Anasayfaya bildirdiğiniz etkinlik, niye sırf kendi çıkarlarınız için yapılmış gibi görünüyor?
O konsere çıkacak sizden başka gruplarda var yanlış bilmiyorsam..
Ve gene yanlış bilmiyorsam aynı gece için başka bir grup etkinlik bildiremiyor, çünkü orada sizin etkinliğiniz gözüküyor..
Eğer saptamalarım yanlış ise ve ikinci alternatif bir yol var ve bunu diğer gruplar kullanmıyor ise kusura bakmayın..
Ama eğer doğru ise bu davranışınızın pek doğru olduğunu düşünmüyorum..! O gece sahne alacak diğer grupları görmemezlikten gelip böyle bir hata yapacağınıza inanmak istemem..
Saygılar..

erinch demiş ki:
Birşey dikkatimi çekti..
"Sürgün" nicknameli arkadaşa soruyorum özellikle, çünkü bu haberin altında onun imzası var..
Anasayfaya bildirdiğiniz etkinlik, niye sırf kendi çıkarlarınız için yapılmış gibi görünüyor?
O konsere çıkacak sizden başka gruplarda var yanlış bilmiyorsam..
Ve gene yanlış bilmiyorsam aynı gece için başka bir grup etkinlik bildiremiyor, çünkü orada sizin etkinliğiniz gözüküyor..
Eğer saptamalarım yanlış ise ve ikinci alternatif bir yol var ve bunu diğer gruplar kullanmıyor ise kusura bakmayın..
Ama eğer doğru ise bu davranışınızın pek doğru olduğunu düşünmüyorum..! O gece sahne alacak diğer grupları görmemezlikten gelip böyle bir hata yapacağınıza inanmak istemem..
Saygılar..

Selamlar;
öncelikle o gece çıkıcak diğer gruplar kesin değildi..... Onednele sadece sürgünü yazmıştım kaldiki neredeyse 3 hafta önceydi yanılmıyorsam... Bunun dışında AYNI gece için başka bir grubun etkinlik bildirememesini bilmiyordum.... :roll: düzeltme yolu ne ise Onu da bilmiyorum yardımcı olursan ÇOK sevinirim....

herkeese selamlar! ben tolga. hepinize çok ama çok teşekkürler bu büyük hoşgeldinden dolayı. ewet bundan sonra sürgün 5 kişi ve bende herşeyin daha iyisi olması için emek vermekten mutlu olacağım. nete çok nadir girip msj atamadığımdan dolayı da özür dilerim.. fıratla hikmet bilirler..onlarında elllerinden öperim:)

Mor ve Ötesi İngilizce albümlerinin VOKAL kayıtları için ANKARA STUDIO ON-AIR 'i tercih etti... Peter MURPHY ile çalışmalarına son sürat devam eden MOR ve ÖTESi ile aynı çatı altında buluşmak bizler için bir onurdur.....

Eeee hadi artık nerede sürgünpower ???

Geri