Gode

Tebrikler..
Eğlenceli bir konserdi..
Özellikle "All my life" benim için, "Can't take my eyes of you" herkes için ve tabiki Güntaç'ın şarkıyı hediye ettiği bayan için..=)-En güzel performanslardı..
Ama bu performansınız ilk Biziz performansınıza göre daha başarısızdı ama ensturman hakimiyetleriniz ile konserin en iyisiydiniz bence..
Tabi seyici en kötüsüydü onu bir türlü çözemiyorum ya neyse...
Başarılarınızın devamını diliyorum..
Bateristinizinde hakkını vermek lazım..
Eyvallah...

Soylenecek fazla laf yok kotuyduk bu gece. Nedenleri buradan saymak COK anlamsız olur ki bu sadece bizi ilgilendirir o yüzden bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Orda olan ve bizi destekleyen herkese teşekkürler..

sevgiler

Sağlık olsun...... Kendi adıma: CİDDEN ÇOK AMA ÇOK kötüydüm........ şarkı unutmak da nerden ÇIKTI yaaaa :) yeni yeni huylar ediniyorum :)

Yeni gitaristimiz TOLGA'ya tekrardan Kocman bir alkış.. ellerine sağlık provasız çıktı aslanlar gibi çaldı şarkısını indi :)

Bunu yanısıra YAŞANAN ciddi aksilikler beni düşündürmüyor değil... Tuhaf işler oldu bu akşam...

Neyse... her sahne yeni bir tecrübe her tecrüme ileriye yeni bir adım...

SÜRGÜN'de çaldığım için ve tüm geri kalan 4 SÜRGÜN elemanıyla tek tek gurur duyuyorum....

Biz bize yeteriz AÇIKCASI tüm aksiliklere Komplo teorilerine rağmen ÇOK eğlendim... Tamam belki eğlencenin dozunu kaçırmış olabilirim :)

Gelen herkese, bekleyen herkese, yalnızlığımızı paylaşan herkese mega ALKIŞ !!! Tüm sürgünpower dostlarına.....

Tekrar görüşmek eğlenmek dilğiyle....

KANKARDEŞ OVERDOSE.... yanımızda olmasanızda iri RUHlarınız bizimle :) biliyorum ben :p söz 28 kasımdaki YOLCU konserine çalışıp çıkıcaz :) :)

Dünya üzerinde ne büyük kolpalar, ne büyük g.t verenler, ne büyük 2 yüzlüler olduunu bu akşam gördük sanırım. yazık! neyse sürgüne de olur bööle şeyler süperdi seyirci uf harika felan demeyede gerek yok! herkez neyin ne olduunu bilio. Hepinizi çok öpüyorum arkadaşlarım. Bu arada TOLGA ya bişey demeden duramiicam. SÜPER din:)

Grup RouLette adına sürgün ü tebrik ediyorum!
Bassist cok güzel calıyor, Caner'e laf yok zaten,Kıvanç bey e burdan tebrikler diyorum o ne güzel ve sert atacklardı :p hele hele güntaç onun eline,yüreine,diline saglık HEY GİDİ AŞIK ADAM !!!!! :ask :D :D
Tolga ile gelecek günlerin daha güzel olması dileği ile... Sizinle sahne paylaşmak çok güzeldi, tekrar ortak bir projede yer almak isteriz..

Selamlar,Başarılar.....

Dün akşam biraz kısmetsiz bi akşam oldu. Konser saatinin sarkması, koserin hemen başında yaşanan teknik aksaklıklar (özellikle benim mikrofonum :) ), moralleri azcık bozdu haliyle.

Bunlara rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımıza inanıyorum.

Tabii ki güzel şeyler de yaşandı. Tolga aslanlar gibi çaldı Yeter'i. Caner Kurban'ın başını çalarken hata yaptıkça dönüp bana gülerek, hatta hatta gülerken de hata yapmaya devam ederek yeni bir gitarist akımı başlatmış oldu :) .

Dün gece orada bulunan herkese çok ama çok teşekkür ederiz...

gelen herkese, beni sokaklarda bırakmayıp taksi tutan grup arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.. tek şarkıda olsa çalmak güzeldi. bana güvendiğiniz için sağolun.

arkadaşlar aksilikler her zaman olur ama bunları olgunlukla karşılayabilmek gerçekten grup olduğumuz anlamına gelir.bu konserin telafisi er geç olucak kimse merak etmesin.bizler inandık sizde inanın:):)

Geri