Gode

YETER YETER siz güldüğüme bakmayın ama artık YETER !!! Başlasın artık şu kayıtlar, vursun davullar oynasın kızlar :p

Çok zaman kaybediyoruz ÇOk !!!
Kimse farkında değil......

Vallahi ne yalan söyliyim 30 Ekim CiciBebe konserinin saklı kahramanları... Kardeş gruba hem maddi (GT-6, POD benim sayabildiklerim) hem de manevi destek verip, CiciBebe'nin hem gitar teknisyeni hem de seyircisi olarak, grup elemanlarınıza bu kadar sahip çıkıp, deteklemeniz bir outsider olarak beni gayet etkiledi, onun için bu gecenin mansiyon ödülünü size taktim ediyoruz, ödülü almak için Janer beyi sahneye şeyediyoruz...

akinu demiş ki:
Vallahi ne yalan söyliyim 30 Ekim CiciBebe konserinin saklı kahramanları... Kardeş gruba hem maddi (GT-6, POD benim sayabildiklerim) hem de manevi destek verip, CiciBebe'nin hem gitar teknisyeni hem de seyircisi olarak, grup elemanlarınıza bu kadar sahip çıkıp, deteklemeniz bir outsider olarak beni gayet etkiledi, onun için bu gecenin mansiyon ödülünü size taktim ediyoruz, ödülü almak için Janer beyi sahneye şeyediyoruz...

8O öncelikle BU ödüle layık Görüldüğümüz için sizlere bir kez daha Teşekkürü borç biliriz.... Lakin biz elimizden geleni ardımıza koymamaya çalıştık.. umarım bir hatamız eksiğimiz olmamıştır... SÜRGÜN demek CİCİBEBE demektir bizim için.... Kardeşlerimiz orada terlerken bizede keyif çatmak düşmez... :twisted: gerekirse beraber çıkar terleriz üşütürüz hasta oluruz... Gerçi Kıvanç SÜRGÜN adına (TER konusunda) bizi yeterince temsil etti... :p... ŞİŞKO'm la bir kez daha KIVANÇ duydum.... Alkışlar CİCİBEBE için..... :LOL: :LOL:

SurguN demiş ki:
8O öncelikle BU ödüle layık Görüldüğümüz için sizlere bir kez daha Teşekkürü borç biliriz.... Lakin biz elimizden geleni ardımıza koymamaya çalıştık.. umarım bir hatamız eksiğimiz olmamıştır... SÜRGÜN demek CİCİBEBE demektir bizim için.... Kardeşlerimiz orada terlerken bizede keyif çatmak düşmez... :twisted: gerekirse beraber çıkar terleriz üşütürüz hasta oluruz... Gerçi Kıvanç SÜRGÜN adına (TER konusunda) bizi yeterince temsil etti... :p... ŞİŞKO'm la bir kez daha KIVANÇ duydum.... Alkışlar CİCİBEBE için..... :LOL: :LOL:

Sevgili Caner ve tüm Sürgün üyeleri,hepinize gerçekten yürekten teşekkürler!Bir grubun yanında olmasını isteyebileceği herşeyi dün verdiniz bize.Caner'cim minnet borçluyum sana,hem pod için hem teknisyenliğin için hem de hata yaptıkça sana baktığımda bana hiçbişey yokmuş gibi gülümseyerek güven verdiğin için :taptim

Güntaç : Dün gelip beni aldığın, oraya buraya götürdüğün, yaşattığın ( :) ) için çok teşekkürler.

Evrim : Yanıbaşımda durduğun, gecenin en talihsiz anlarında moraller verdiğin için çok çok teşekkürler.

Caner : Ekipman desteğin, teknisyenlik yardımın için çok teşekkürler. Hata yapınca insanın gülen bi yüz görmesi güzel bi duygu gerçekten.

Tolga : İnşallah başka konserlere gelirsin :) .

Sayenizde bu geceyi çok kolay geçirdik. Cicibebeyi yanlız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim, hem kendi hem de cicibebe adına...

Satıyorum SETUP ımı
evet Satıyorum !!!!!

GT6 + POD 2.0 + JAZZ chorusu mu satıyorum :) Hayata yeniden başlamak gibi birşey olsa gerek... Bakalım Başıma daha ne tür işler açıcam.. hadi hayırlısı.....

İnsan biraz maymun iştahlı olmayagörsün. İlk amfiyi alacağı zaman yanındaydım, abi şöyle amfi, böyle hayvan, böyle ultra..POD desen keza. Ama bakın ne hallere düştü. Gördü çocuk tabii 15watt Marshall+Zoom505 kombosuyla neler yapılabileceğini, anladı hatasını. Ama bu kararını destekliyorum (tabii ki en kısa zamanda bu sattıklarından daha iyi performans sergileyecek ekipman alması şartıyla). :)

Caner al bi klasik gitar, ne amfisi ne prosesörü.. neyse o... dınnn dersin dınnn sesi verir.. ne kasıyosun amfidir, kafadır...? (diyene bak)

Geri