Gode

dun gece cok iyiydiniz hakikaten. ''dedikleri kadar varmıs'' cumlesini kurdum yani dun aksam sizin icin :) bu arada guntouch'ı gozum bi yerden ısırdı hafiften ama.. hmm.. du bakalım.. :) sizlerle aynı organizasyonlarda tekrar yer almak dilegiyle.. (mektup gibi oldu =)

her konseriniz mükemmel geçmek zorunda değil ki arkadaşlar... :) önemli olan sahnede hata yapılsa da, teknik aksaklıklar diz boyu olsa da grubun enerjisini kaybetmemesidir... Allegro' da cam ardından izlediğim kadarıyla bu da sizde var fazlasıyla :) demek tolgayı kaptınız ha!! iyi yapmışsınız valla, çok iyi bir insandır tolga, gitarına da zaten laf yok :D
bu arada foruma sadece laf atmak için giren insanlara da kulak asmayın...
sevgiler Sürgün...

Arkadaşlarım bu konserde ne yazık ki sizleri yalnız bıraktım. Neler kötüydü anlamadım ama konuşuruz onları artık. Gönenç sinirlenmiş biraz galiba ?
Güntaç ta bir haltlar karıştırmış ama hadi bakalım :)

NE MUTLU BANA GÜNTAÇ IN KARDEŞİYİM :D bizim forumda yazdıkların için saol guntac bir kaç hatamız oldu ise ritimde ilk konserimizdir heyecan yaptık heralde AF ola! ;)

Kötüydük çok kötüydük ama öyle böyle değildi niye böyle oldu ben anlamadım vardı bir cenabetlik... Çözemedik...

Sağlık olsun...

Geçen biziz konserinizden gayet başarılı bir grup olduğunuzu biliyorum ve devamını diliyorum...

afiş_SON.jpg

Sevgili dostlarımız hepinizi bekliyoruz konsere :)
Güntaç'cım gelde iki muhabbet edek :)

aşkımmmmm, siz ne kadar kötü olabilirsiniz ki,

her geçen gün daha iyi oluyorsunuz ve olacaksınızda...

bu kadar çaba, emek boşa çıkamaz ve çıkmadığını da her gün daha iyi ispatlıyorsunuz...

seni çok seviyorum

gruptaki herkesi de tek tek tebrik ediyorum...

çok iyisiniz çoooookkkkkk...

Geri