Gece

q3t2310il5.png

Bunu ben yapmadım alıntıdır .. ''www.gecefan.forumm.biz''

Umarım kızmazsınız gülüp geçmeniz dileğiyle xD

gece grubunu daha önce limon'da dinlemiştim çok güsel şarkıları dinledim grublardan 1. sırada şarkılarıyla bizim jojukları büyüledi süpperler yha bizde şarkı söledimiz için onlar gibi olmak steriz açıkcası x) xD

hoşuna mı gitti hoşuna mı gitti hoşuna mı gitti eglendin mi? dans edmekten dönmüş başı yok ki şansım düşmüş aklı hepsi birbirinden güsel şarılarının geceleri heç dışarı fln çıkmasdım normalde gece grubu çıktı çıkalı her çarşamba limon bardayım çokkkkkkkk sefioz grup geceyi xD

tabi geliriz yha hep ordayız zaten xD sizi çokkkkk sefioz grup gece yi çokkkkk sefioz grup atak olarak xD

Evet upuzun bir yolun ardından sonunda varmıştık iki kuzenimle Parkormana ... Vay be dedim ne güzel.. İlk defa gidince tabi insan ister istemez heyecan yapıyor.. İçeri gireceğiz dışarıya bir baktım emo Lar içime kasvet düştü ya nasıl olur dedim ..(Pek sevmemde ) Kapı görevlisi de üstüne tuz biber ekti 18+ sınırı .. ağLayacaktım nerdeyse nasıl olurdu .. Kuzenim devreye girdi bi iki saat izleyip çıkçaz bi grup için geitrdik ufaklığı dedi .. Görevli de hesap yapamıyor zaten. Neyse içeri girebildik .. Giderken ''gaste'' dağıtanlar falan .. Bir de içeri girerken çanta kontrolü öleceğimi düşündüm bir an .. En sonunda ulaştık etrafta kimse yoktu öyle .. Sahnede çalışmalr vardı .. Havuz çim falan çok güzel bir ortam! Bekliyorum çıksınlar ah şunlar mı yok bunlar mı falan derken dınınını.. Anons yapıldı ''5 Dakika sonra konser başlayacak ''.. Heyecanlandım ardan bir iki dakika daha geçti yine aynı anons bu başlamaz bu gidişle dedim.. Biraz sonra bir baktım birileri çıkıyor arkadan gördüm .. Biri beyaz giymişti ve anlayabildiğim akdar uzaktan kesin Gökçe dir dedim .. x) Doğruymuş .. Kuzenime kalk gidelim diorum yok diyo dieri zaten kalkma niyetinde hiç değil.. bi şakrı bitti halen oturuorla bnde kalktım gittim .. Utana sıkıla .. Bi baktım tüm şakrıları tek ben ezbere biliorum çok güzeldi ama sağolsun can gökçe hiç bakmadı yaa .. (Eren zaten arkada erdem öbür tarafta olunca görmeleri imkansızdı diye saymadım) Ben bağırdım çağırdım görmediler.. Neyse konser bitti keşke biraz daha dedim .. Ama elden ne gelebilirdi ki ? Kuzenin yanına gittim yine hadi kalk kulise gitçez diorum yine tık yok .. Kulisin oralarda cana benzettim birini bi gideyim bakıyım dedim .. Baktım can yok ! Tam ben giderken erenle erdem çıktı alana erenin akrabaları gelmişti ! Ailesi de olabilir fikrim yok xD Canı göremeyince kuzenin ordan U dönüşü yapıp erenin yanına gittim ..''Pardon rahatsız ediyorum ama bir imza alabilir miyim ? '' O daa aa felan dedi şaşırdı galiba.. Neyse imzayı verdi adımı da anlamadılar zaten zor bişey de değilki mübarek xD Erdemin yanına vınladım.. Takmış yine güneş gözlüklerini yatıo baktım gülcektim vazgeçtim xD İmza istedim hiçte şaşırmadı alışkan galiba yaptım içimden x) Gökçeyi sordum tabi ona o da birazdan çıkar dedi.. Bekle bekle gelmiyo .. Yine kulisin oraya gittim görevlilerle falan konuştum işte dedim gökçeye bn turkrocktan msj atmıştım gelirsin kulise grüşürüz demişti dedim.. O da müsade yok dedi üzüldüm tabi ama kapıda dikiliyorum .. xD Önümden sürüye kişi geldi geçti .. Bi ara da 84 ten Serter geçti .. x) Hiç takmadım aklımda gökçe varıd kusura bakmasın xD (Serter: aman çok meraklıydım der okusa herhalde :D ) Bi baktım siyahlı biri geliyor sonra erdem bu dedim .. Güldü geldi gökçeyi bekleidğimi söyledim turkrock meselesini anlattım .. Söyleyeyğim gökçeye dedi.. Zaman da geçmiyodu yha .. o sırada kuzen geldi gel bekleme burda yaptı bnde dur az daha dedim .. Erdem geldi burda bekleme gelcekmiş o .. Bende uff yapa yapa kuzenle döndüm oturduğumuz yere tabi .. Bi baktım can biriyle :roll: Sonra canla erdem görüşürken gittim ama öyle gidiorum ki salak gibi xD Can baktı tip tip herhalde bu napıo die .. xD elimi sıktı konuştuk falan .. Çantama gece yazmıştım pullarla x) Oda voov felan yaptı dierlerine gösterdin mi dedi ııh dedim xD Unutmuştum heeycandan .. İmza atması için başka sayfa açtım yer yoktu ki o sayfada gökçeninkiylede cnaınki olsun dedim erdemin söyleidğini kibarca diyim bari kendi imzaldığı sayfayı açtı burda yer yok mu ne orayı açıosun dedi xD Ben açtım deyince ben uzaklaşıyım bari dedi tripcanımışta bm gibin xD
Cana da anlattım şiir yazdım gökçeye cvp vermedi diye .. Az sonra biri gelio hih kaldım öyle kim gelio tabiki de gökçe x) :oops: Canın yanına geçti bnde onlara bakıorum .. Bi baktım can kafaısnı çevirio gökçenin Bnm tarafıma doğru bişeyler diyo kulağına o arada erdem çağırdı bende gittim yine utana sıkıla .. gökçe geldi bnle konuştu kulağıma eğilip söyledi çoğu şeyi ne kibar yha özür diler gibiydi zaten bnde affettim dedim ama duymadı xD Neyse imzamı aldım .. Çantayı gösterdim gülümsedi .. G yi yazmıcaktım çok kzıgındım ama dier türlü ece oluo die yazdım dedim yine mahçupluk durumu xD İşte baya bi knuştuk çok sevdim onu da hepsinide erdeme özel teşekkür ederim özelden ilgi için xD Hepinizin yeri ayrı ama eren benle knuşmadı .. x( Neyse bu da yetti xD :) Çok sevinçliyim öyle böyle değil enerjim tükenmiyo yha xD

Gecefandada yazmıştın kız bunu :D :D :D tkrr söliim eğlenmene ve onları görmene çook sevndm inş. bi gün bizde görcez :/

:akıllıol İtici mi 8O ? Hea ne diyon yha xD Btn site kurban o sese yha bayılıyoruz ne güzel bağırıyo die aşık mıyız derken ... Çözemedim seni xD :ask

alperen0255 demiş ki:
vokalin sesi ne kadar itici yahu...
hele ''aşık mıyız???'' diye bağırırken...
ilk dinledigimde bna da itici gelmisti ama sonra ısındım yau hatta şarkının en iyi yeri orası :D
grubu sewdim, bateristin (eren) klipteki yüz ifadesine baya güldüm :LOL: :LOL:

Geri