Namm 2016 Paylaşımlar Başlığı

Gibson cephesinde de güzel haberler var, adamlar gitarları traditional specs ve high performance olarak ayırdı, fiyatlar aşşağı çekildi :) 2015 firebird 2100 dolarken 2016 firebird T 1099 dolar :D firebird gövde bakımından lespaul veya strata göre bir iki beden büyük ama fiyat şaka gibi, şeytan dürtüyor valla alsak büyüyünce de kullanırız :D
Firebird V 2016 T
25732_Firebird_2016_T_Vintage_Sunburst_160028197_a.jpg
Johnny_Winter_at_Woodstock_Reunion_1979.jpg

Her fırsatta gitiaristliğini çekiştiregeldiğimiz Kirk Hammett in da yeni bir Randall amfisi var ABD fiyatı 2000 dolar. 3 kanallı ve akıllara ziyan bir şekilde 9 tane preamp lambası var. Amfi şeklinden de görüldüğü üzere Fortin Meathead in uygun fiyatlı gavurane tabirle watered down versiyonu. Meathead 6 kanallı ve herhangi bir lamba kombinasyonunda çalışabilen bir ucube ve ABD fiyatı 6500 dolar. Kirk Hammett için farklı kombinasyonlarda 5 tane yapmış Mike Fortin abi.

Burada da yazdığım gibi bu adamın alçakgönüllü halleri pek şeker. Ama çıkardığı tek bir signature aleti de pipisine taktığını ve adam gibi tanıtımını yaptığını görmedim. Hep kamera ve mikrofon son dakikada önüne koyup hadi bir şeyler söyle denmiş gibi. Bu da öyle olmuş tabi...Tanıtım videosu resmin altında bu arada.

KH103.png

Son düzenleme:
Her fırsatta gitiaristliğini çekiştiregeldiğimiz Kirk Hammett in da yeni bir Randall amfisi var ABD fiyatı 2000 dolar. 3 kanallı ve akıllara ziyan bir şekilde 9 tane preamp lambası var. Amfi şeklinden de görüldüğü üzere Fortin Meathead in uygun fiyatlı gavurane tabirle watered down versiyonu. Meathead 6 kanallı ve herhangi bir lamba kombinasyonunda çalışabilen bir ucube ve ABD fiyatı 6500 dolar. Kirk Hammett için farklı kombinasyonlarda 5 tane yapmış Mike Fortin abi.

Burada da yazdığım gibi bu adamın alçakgönüllü halleri pek şeker. Ama çıkardığı tek bir signature aleti de pipisine taktığını ve adam gibi tanıtımını yaptığını görmedim. Son dakikada önüne koyup hadi bir şeyler söyle denmiş gibi. Bu da öyle olmuş tabi...

KH103.png

bu ne yahu çift katlı şehirler arası otobüs gibi :)

Burada da yazdığım gibi bu adamın alçakgönüllü halleri pek şeker. Ama çıkardığı tek bir signature aleti de pipisine taktığını ve adam gibi tanıtımını yaptığını görmedim. Hep kamera ve mikrofon son dakikada önüne koyup hadi bir şeyler söyle denmiş gibi. Bu da öyle olmuş tabi...Tanıtım videosu resmin altında bu arada.

KH103.png

Bu ne berbat bir sound!

Fenderin yeni bir amfi serisi var bassbreaker adinda ve 45 wattlik olaninda epey cesur davranip (uzerinde Fender yazan amfide) EL 34 lamba kullanmislar. Yetmedi plexilerde jumper kablo ile kanallari baglama olayinin benzerini yapmislar lakin burada kabloya gerek yok gitari both yazan inputa girince iki kanali birden kullaniyorsunuz. Karsimizda Bassman preampine sahip Ingiliz karakterli bir Fender var (akla JTM 45 geliyor haliyle) gibi ki bu da yilin suprizi sayilir herhalde...

bassbreaker_family600.jpg

Son düzenleme:
Geri