Dean Vmnt Dave Mustaine Signature...

Arkadaşlar burası Megadeth başlığı değil, albümle ilgili yorumları oraya yazarsanız sevinirim, bu başlık bir kere bu yüzden kilitlendi lütfen konuyu dağıtmayın :)

Dün itibariyle yeni bir klibi çıktı Megadeth'in Never Walk Alone şarkısına ve bu şarkıda Dave yeni bir VMNT kullanmış. Bence güzel bir gitar, şuradan bakabilirsiniz :)

Aletler hala satışa sürülmedi bildiğim kadarıyla. Ne gibi renk opsiyonlarıyla ne zaman ne kadar fiyata satışa konulacaklar çok merak etmekteyim..

Yeni klip için

www.myspace.com/megadeth

sin-pecado demiş ki:
Bu yazın Download 2007 de çaldı bu gitarlarla , hatta çok iyi kalitede videoları mevcut sitelerde ve programlarda...

Bir önceki videolarında da kullandı zaten bu Dean Vmnt'yi ama bu desende bir Vmnt ilk defa kullandı. Ya da ben en azından görmedim. Download festivalinde kullandığı gitarı daha önce Kanada'da katıldıkları bir televizyon programında kullanmıştı :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
sin-pecado demiş ki:
Bu yazın Download 2007 de çaldı bu gitarlarla , hatta çok iyi kalitede videoları mevcut sitelerde ve programlarda...

Bir önceki videolarında da kullandı zaten bu Dean Vmnt'yi ama bu desende bir Vmnt ilk defa kullandı. Ya da ben en azından görmedim. Download festivalinde kullandığı gitarı daha önce Kanada'da katıldıkları bir televizyon programında kullanmıştı :)

Doğrudur , ciddi arşivcileri değilim , gördüğümü söyledim :D

videoları gördümde birde başka bir video vardı :D konser videosu washington is next çalıyorlardı ama esp ile çalmışlar, galiba o konser albüm çıkmadan önceydi diye düşünüyorum

Washington is Next albüm yayınlamadan önce de çalınıyordu... Dave gitar anlaşmasını albümü kaydetmeden önce yapınca albümü de dean ile kaydetti doğal olarak...

Abi sanki kaydederken yanındaydınız, nerden biliyosunuz neyle kaydettiğini? Belki taş gibi 90 model jackson KVleriyle kaydetti, olamazmı? Ben olsam öyle yapardım şahsen.. :)

shnicx demiş ki:
Abi sanki kaydederken yanındaydınız, nerden biliyosunuz neyle kaydettiğini? Belki taş gibi 90 model jackson KVleriyle kaydetti, olamazmı? Ben olsam öyle yapardım şahsen.. :)

Guitar World dergisinde röportajı vardı, Dean kullanmış ama bütün şarkıları onunla mı kaydetmiş hatırlamıyorum. Dean ile anlaşması gereği senede 12 tane beleş gitar alıyormuş başka da vermiyorlar. ESP daha cimriymiş o zaman 6 alabiliyormuş. Yani futbolcular gibi tribüne atsın diye sınırsız gitar vermiyorlar kır, yak, at ama Dave Mustaine bile olsan senede alıp alacağın 12 tane ona göre.

Birde satışından yüzde alıyor sanırım gitarın.
Şimdi aklıma geldi Jackson firmasıyla tekrar anlaşma yapmama sebebide bu gitar verme olayı yüzündendi galiba Fender aldıktan sonra 1 gitar veririz senede sadecemi demişlerdi neydi birde axion projesine sıcak bakmamaları falan olayı vardı sanırım.

manyetiklerin kılıfları fazla parlak klavye ağacının rengi pek soluk olmuş bunlar hoşuma gitmedi ama onun dışında güzel görünüyo . UA albümünden de anlaşıldığı üzere sesinde pek bi problem yok :)

Dean gitarın web sitesini incelemiştim, Dave Mustaine ile kalmayıp daha bir çok ünlü isimle de anlaşmış, dikkat ederseniz Megadeth de ki G.Drover da Dean kullanıyor, Bu arada Never walk alone parçasının klibindeki animasyonlar ve cg işçiliği Megadeth e yakışmayacak kadar amatör, cg ile uğraşan biri olarak söyleyeyim ben bile çok daha iyisini yaparım.

Bu saatten sonra Megadeth'in zaten öyle ultra-fantastik kliplere vs.lere ihtiyacı yok Dave gelmiş 46 yaşına... CGI kötü olabilir ama çok da gerekli değil iyi olması sonuçta son albümdeki bir parçaya çekilen basit bir klip... ;)

Geri