Crossfire

Metal Day #5: Metal Party (Eski tayfa çok iyi bilir bu konserleri.Şu an veya eskiden çok iyi iş çıkartan bir çok metal grubu ilk konserini bu konserlerde vermişti.Ve zamanında amatör konserleri gazlayan bir oluşumdu.Tekrar başlıyor...)

Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Let the metal begin...

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

...Anti-Organizasyon...

rockvetroy.JPG

Evet album gerçekten çok iyi olmuş. Herkese öneriyorum ben de.
cyberknight demiş ki:
Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)
bunu da hatırlatayım dedim.

Adamları duymustum ama bi türlü nasip olmadı derken ç.kale ye gelmeleri müthiş oldu gercekten haftasonu yine burdalar ve bir kez daha dinlemek güzel olacak bu adamlara amatör sıfatı gercekten müthiş hepsi birer harika gercekten davulcu hariç o zaten aşmış kendini

HaGaRD demiş ki:
Bu crossfire'ın gitaristi trio müzik de çalışıyo herhalde :eek: yada ben yanlış gördüm :?:
doğru görmüşsün adıda kerem benim liseden arkadaşım ama öyle bir söylemişsinki sanki ayıp bişeymiş gibi eğer öyleyse kınıyorum seni..bu söylediğini duymasın ezer seni söylim :LOL: :LOL: :LOL:

Geri