Crossfire

nevermore demiş ki:
Eheh eywallah hocam.. nightwolves forumlarindaki nevermore da benim daha cok yazmaya calısırım bundan sonra biraz olsun guldurebilmisim madem :}} Gorusmek uzre...
Çakal seni, yaz tabii...
Bu arada İstanbul ya da İzmir konserleri ile ilgili daha detaylı bilgi zaten Nightwolves forumda var ama yukarıda gelmek istediğini yazmışsın, gelecek misin konserlere Ankara'dan... Haberimiz olsun ona göre.

crossfire06.jpg

Hocam, Nightwolves tur düzenliyemiyor bu sefer. Eğer gene de konsere gitmek istersen İstanbul'a falan haberim olsun da beraber gideriz belki tren ya da otobüsle :D
Sınıf 64 de var ne de olsa ;)

Ya Nevermore; sen Umut Sarıkaya falan okuyor musun? Penguen'deki abilerimizdendir. Saygıyla eğiliriz önünde. :D ODTÜ maceranda onun yazılarını andıran üslup gördüm de ondan sordum.

CROSSFIRE
Şubat başı 2 gün üst üste Ankara'da...
Detayları, etkinlikler kesinleştirildikten sonra, yakında...

CROSSFIRE & SINIF 64
20 Şubat - İstanbul'da...

CROSSFIRE & COURTYARD
27 Şubat - İzmir'de...

banner.jpg

neverlasting demiş ki:
gelmeye çalışıcam hatta mümkünse ankara'dan araba kaldıralım :LOL: ama bara girebilecek miyiz orası şüpheli
nevermore demiş ki:
Nightwolves forumlarındaki yazıları da okudum.. Ya biraz karısık durumlar var benim su an.. Onları yoluna koyabilirsem gelmek istiyorum acaip..
Yukarıda şehir dışı konserleri demişken ve olumlu tepkiler de almışken hemen bir duyuru yapalım;
NIGHTWOLVES, Ankara dışındaki CROSSFIRE konserlerine araç ayarlamaya çalışıyor her konserde. Bu konserler için de araçlar ayarlanıyor ama şu an için yer yok gibi.
Eğer talep olursa aracı büyütebiliriz belki. O yüzden konu ile ilgili buradan
ya da Nightwolves Forum http://crossfirenet.com/forum/viewforum.php?f=6 üzerinden iletişim içerisinde kalalım.

banner.jpg

SÖmestir ne zmn oluyor bu arada ist'e gelmek istiyorum hiç bi plan yok ortada ama bu konser 20 şubat yani sömestiremi denk geliyor? denk se acaba ben konsere fln ? ;)

bilgilendirirseniz sevinirim , geçmiş yılbaşınız kutlu olsun Cr0ssFiRe !!

Ya hacım, kimliğe gerek de yoktu zaten. Daha önceden dağıtılan Sticker şeklindeki davetiyeleri gösterip girecektiniz. 8)
Görevliler normalde herkese kimlik soruyor zaten, "kimlik yok, konsere geldik" deyip girecektiniz :LOL:

Umut Sarıkaya iyidir, çok iyidir. Nevermore'un mesajı tam "cıksıkı, cıksıkı" (ıslak terlikle marley zeminde yürüme sesi) Sarıkaya yazısı olmuş. Başarılı, bu genç arkadaşımızda ışık var :kaydim

Ayrıca, sizlere de, herkese, İYİ YILLAR. ;)

Bronx demiş ki:
SÖmestir ne zmn oluyor bu arada ist'e gelmek istiyorum hiç bi plan yok ortada ama bu konser 20 şubat yani sömestiremi denk geliyor? denk se acaba ben konsere fln ? ;) bilgilendirirseniz sevinirim , geçmiş yılbaşınız kutlu olsun Cr0ssFiRe !!
Ara tatil Ocak son hafta ile Şubat ilk hafta arası olsa gerek. Bayramı da bu yıl tatile katmayı planlıyorlardı, en son ne oldu bilen varsa yazsın lütfen. Ama konser 20 Şubat, büyük bir olasılıkla ara tatil bitmiş olacak.

CROSSFIRE & SINIF 64 & SUICIDE & MORIBUND OBLIVION
20 Şubat - İstanbul'da... (Caravan)

CROSSFIRE & COURTYARD & MAGICK
27 Şubat - İzmir'de... (Ooze)

banner.jpg

Herkesin yeni yılını en icten dileklerimle ehue cok rutin oldu :p
Herkesin yeni yılı kutlu mutlu .. Olumsuzluklar bir tarafa bırakılmıs bi sekilde..Ee ayrıca bu yıl ve bundan sonraki yıllar sizin yılınız olması dileğiyle..Bu yıl benim yılım olcak inanıorum :D
Ankara konserlerini de sabırsızlık ilen beklemekteyiz.. ;)

Ahuahua, çok beklersin Serkan; önümüzdeki yıllara bak lütfen. Bu yıl benim yılım olacak. 280 alıp (fazla uçtum sanırım), istediğim bölüme girecem, ahaa bak buraya yazıyorum!

Tabi konserleri de kaçırmamaya çalışacağım. Crossfire'ın şehirdışı olanları dahil. :)

Geri