Crossfire

Rebel_Werewolf demiş ki:
DAVETİYE denen meret aynı zamanda ÇIKARTMA, atmayın, konserden sonra da işe yarar :LOL:

Ahan da işte bu. Davetiyeye benzememe nedeni, o davetiyelerin CROSSFIRE Fan Club NIGHTWOLVES tarafından hazırlanıp, kesilip, biçilmesidir. Dolayısı ile CROSSFIRE resmini koyduk üzerine.
Davetiyeden çok da grubun fotosu olan, o gün orada olduğunuza ilişkin bir anı olsun istedik, üzerine tarih ve girişte sorun olmaması için saat yazdık.
Olayımız aslen CROSSFIRE stickerları dağıtmaktı ama bunlar aynı zamanda davetiye yerine ODTÜ'ye girişlerinizi de kolaylaştıracak tabii ;)

Hellhound demiş ki:
Bugün itibariyle davetiyeleri(davetiyeye pek benzetemedim ama :D ) almış bulunuyorum.Artık yapacak tek şey konser alanında Suuunndaaaayyyy diye bağırmqak :twisted:

Aslında bu mesaja itafen yazmıştım da yanlış anlaşılmasın, hani o sticker'ların amacını açıklamak istedim ;)
Albümden yeni parçalar ağırlıkta olacak playlist içinde, ahan da bu da gelmek için ayrı bir neden :LOL:

Benzer bir uygulama 22 Şubat İzmir konseri için de yapılmış,
üzerinde CROSSFIRE'ın 2005 başında çıkması düşünülen debut albümü "Aggression Treaty"den favori parçalardan UNDER SIEGE ile ilişkili olarak "İZMİR UNDER SIEGE - 22.02.2004" yazan stickerlar dağıtılmıştı konser alanında.
Fan Club olarak bu tarz sticker dağıtma eylemlerimiz devam edecek. ;)

banner.jpg

CROSSFIRE - 12 ARALIK, Pazar, İZMİR'de

Official Turkish DEATH TRIBUTE Memorial Concert
:twisted: Yer : Dungeon Bar (Bornova)
:twisted: Saat : 17.00
:twisted: Bilet fiyatı : 4 milyon TL. (konser günü 5 milyon)

CROSSFIRE, tarih olarak Death & Control Denied efsane beyni Chuck Schuldiner'ın ölümünün 3. yılına (13 Aralık) denk gelen özel bir anma konseri için İzmir'de sahne alacak.

Konsere ayrıca İzmir'den Courtyard ve Undone (eski Acrimony) ile Ankara'dan Suicide katılıyor.
Konser Türkiye'de yapılanlar arasında Death & Control Denied Official Website www.emptywords.org tarafından desteklenen tek etkinlik. Gelecek yıllarda da bu şekilde devam edecekmiş.

Detayları buradan ayrıca ileteceğiz. Afişi de çok yakında grubun resmi internet sitesi http://www.crossfirenet.com ve http://nightwolves.crossfirenet.com adreslerinde görebilirsiniz.
Ayrıca Death & Control Denied website www.emptywords.org adresine de göz atabilirsiniz.

banner.jpg

NIGHTWOLVES, 12 Aralık DEATH TRIBUTE Konseri için CROSSFIRE ile birlikte gidiyor. :twisted:
NIGHTWOLVES "yine" tur yapıyor !

:twisted: CROSSFIRE ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
:twisted: Konser için 11 Aralık cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Sabaha İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 06.00 gibi Ankara'ya varmış olacağız.

:twisted: Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün. 2004 model Volkswagen Volt. Televizyon, kalorifer, klima var. Özellikle klima ve kalorifer var.
Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. :LOL: Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi) :LOL:

Ücret : Gidiş + dönüş + konser bileti 25 milyon TL.

:twisted: İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da
Deniz'e (Rebel) 0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

:twisted: UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda bizimle iletişime geçsin.
:twisted: Son başvuru tarihi 10 Aralık.

banner.jpg

Nightwolves demiş ki:
NIGHTWOLVES, 12 Aralık DEATH TRIBUTE Konseri için CROSSFIRE ile birlikte gidiyor. :twisted:
NIGHTWOLVES "yine" tur yapıyor !

:twisted: CROSSFIRE ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
:twisted: Konser için 11 Aralık cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Sabaha İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 06.00 gibi Ankara'ya varmış olacağız.

:twisted: Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün. 2004 model Volkswagen Volt. Televizyon, kalorifer, klima var. Özellikle klima ve kalorifer var.
Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. :LOL: Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi) :LOL:

Ücret : Gidiş + dönüş + konser bileti 25 milyon TL.

:twisted: İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da
Deniz'e (Rebel) 0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

:twisted: UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda bizimle iletişime geçsin.
:twisted: Son başvuru tarihi 10 Aralık.

Yine mi İzmir'e gidiyoruz :LOL: Fiyat çok uygun, kış günü arabada kaloriferin olması ve tabi "çalışması" da çok hoş bi durum tabiki.Geçen seferki gibi bi tarafımız donmaz heralde :roll:
Az yer kaldı heralde, gelmek isteyenler elini çabuk tutsun,böyle eş-dostla beraber şehirlerarası yolculuklar eğlenceli oluyo ;)

öh,topici bulana kadar baya kastım ama çok yazmak istedim,özeliklede odtü konserini izledikten sonra.işin aslı grubun o kulübüne üye olacak kadar fan değilim,yeni parçaları dinlediktn sonra albüm merkala bekler oldum.bide grup baya konsere çıkıyo izmir falan kutlarım valla.en kısa zamanda albüm çıkınca daha artsında izleyelm.
bi gitarsitleri var sakallıydı,kalıplı olan değil çok iyiydi herif.davulcunun şovubuda arkadaşlarla berbaer taparak izledik.

Alex_Perialas demiş ki:
öh,topici bulana kadar baya kastım ama çok yazmak istedim,özeliklede odtü konserini izledikten sonra.işin aslı grubun o kulübüne üye olacak kadar fan değilim,yeni parçaları dinlediktn sonra albüm merkala bekler oldum.bide grup baya konsere çıkıyo izmir falan kutlarım valla.en kısa zamanda albüm çıkınca daha artsında izleyelm.
bi gitarsitleri var sakallıydı,kalıplı olan değil çok iyiydi herif.davulcunun şovubuda arkadaşlarla berbaer taparak izledik.
Ben şöyle ufak bir kadro hatırlatması yapıyim o zaman :)
Sakallı gitarist -------> Kaya Sevinç
Diğer gitarist ---------> Kerem Beşli
Taptığın Davulcu ----> Can Beşli
Bas/Vokal -------------> Bülent Uğur ??? :D

KAya bence de muhteşemdir. Türkiye'de üstüne tanımıyorum ben vallaha :D Ve ayrıca grubun soundu demodan sonra cidden çok değişti ve bence inanılmaz gelişti :) Biz de albümü merakla bekliyoruz :)

ee kem küm otobuste içki içmek serbestmi .. :roll:
İmkanlar elverirse izmire bizde geliyoruz umarım yer kalir..
Bu arada odtu konseri'de super di yani...Harbiden biz bu gidişle
Boyun Fıtığı olacaz.. Ama değer buna dermişim :)
Bu arada odtu'ye girerkene orda polislikten bozma guvenlikci abimiz atlayıvermezmi amanın bizim arkadasın da kimligi olmayıvermez mi aha dedik sctık izleyemeyecez crossfire i :oops: Ama birden cok zeki benin aklina bir fikir gelmez mi :idea: Dedim abi oopss bak bende 30 tane crossfire ticketindan var :!: adam dayt dedi bu nedir :?: Yaa dedim bu Super grup olan crossfire'ın konser davetiyeleri..Konser Var Konser Acılın ulan tarzında bi hareket yaptım ben :evil: ...Hmm dedi guvenlik abi ama bi silkindi tabi söle tırsar gibi oldu 8O Tabi bende böle enli poslu biri olunca ( 1.60 boy 50 kilo ) guvenlik abi bi geri cekildi dusunceli bi tavırla :roll:
(Kilidi acan anahtar niteligine sahip temiz ve kaliteli yalanı patlattım tabi ben ;) ) Dedim abi bak bu davetiye seysilerinden millet bulamazken bende 30 tane var abey...Cıkardım poker oynar gibi actım böle tek tek cok oldgunu gostermek icin ;) Oda haa o zaman gecin dedi gerci gecin demedi bile .. Eliyle gecin gecin hareketine benzer hareketler yaptı ama...Mimarlık anfisine gidene kadar gulmek icin malzeme olacak bi tarzda hareketti o :twisted:

nevermore demiş ki:
ee kem küm otobuste içki içmek serbestmi .. :roll:
İmkanlar elverirse izmire bizde geliyoruz umarım yer kalir..
Bu arada odtu konseri'de super di yani...Harbiden biz bu gidişle
Boyun Fıtığı olacaz.. Ama değer buna dermişim :)
Bu arada odtu'ye girerkene orda polislikten bozma guvenlikci abimiz atlayıvermezmi amanın bizim arkadasın da kimligi olmayıvermez mi aha dedik sctık izleyemeyecez crossfire i :oops: Ama birden cok zeki benin aklina bir fikir gelmez mi :idea: Dedim abi oopss bak bende 30 tane crossfire ticketindan var :!: adam dayt dedi bu nedir :?: Yaa dedim bu Super grup olan crossfire'ın konser davetiyeleri..Konser Var Konser Acılın ulan tarzında bi hareket yaptım ben :evil: ...Hmm dedi guvenlik abi ama bi silkindi tabi söle tırsar gibi oldu 8O Tabi bende böle enli poslu biri olunca ( 1.60 boy 50 kilo ) guvenlik abi bi geri cekildi dusunceli bi tavırla :roll:
(Kilidi acan anahtar niteligine sahip temiz ve kaliteli yalanı patlattım tabi ben ;) ) Dedim abi bak bu davetiye seysilerinden millet bulamazken bende 30 tane var abey...Cıkardım poker oynar gibi actım böle tek tek cok oldgunu gostermek icin ;) Oda haa o zaman gecin dedi gerci gecin demedi bile .. Eliyle gecin gecin hareketine benzer hareketler yaptı ama...Mimarlık anfisine gidene kadar gulmek icin malzeme olacak bi tarzda hareketti o :twisted:

Hacııııı, rekor bir mesaj bu yaaa. Umut Sarıkaya okuyoruz ve seviyoruz galiba. Biz ailece hastasıyız, kitabı çıksa da alsak bir an evvel. Okusak katıla katıla.
Ya sen Nightwolves foruma da daha sık girip, daha çok yazsana. (oradaki Nevermore sen misin bilader)
Ehühüheehee, hala gülüyorum. Geçin demiş, de aslında dememiş eliyle geç yapmış, poker kağıdı gibi sermiş, 1.60 boy ile tırstırmışsın herifi, iyi de etmişin... Hey allaaaaaammm yaaa.

Eheh eywallah hocam.. nightwolves forumlarindaki nevermore da benim daha cok yazmaya calısırım bundan sonra biraz olsun guldurebilmisim madem :}} Gorusmek uzre...

Geri