RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

oooo zaman size orda basarılar diliyorum cunku gelme gibi bir sansım yok malesef :(
Ama size tekrardan basarılar umarım istediginiz gibi gecer ;)

optum hepinizi 8) Kendinize iyi davranın :!:

herkese selamlar, R.U.J 'un irtibat numaraları veya email hesabına sahip kimse var mı?? ben Colossus Organizasyon'dan ahmet tuncer. kendilerini ankara'da görmek güzel olacak.

Bu arada RUJ 'un 2 adet yeni bestesini ve 1 adet yeni cover şarkısını dinlemeye ilk Bursa'da ki izleyiciler nail (eski türkçe) olacaklar , harbi yaw :)
Bursa'da vericeğimiz ilk konser adına hatırlanmaya değer bi jest olur umarım :)

RUJ konserleri

22 ekim Cumartesi Bursa Resimli Bar Grs : 7.5 Ytl ilk icki dahil(rakı carbon aura grupları ile)

27 Ekim Persembe İstanbul Crimson Bar Grs: 5 Ytl

28 Ekim Cuma Ankara Saklıkent Grs : 7.5 Ytl ilk icki dahil(rakı, cin seddi gruplari ile)

28'indeki konserde tüm gruplara başarılar, tüm seyircilere iyi eğlenceler, sanırım bir yanlışlık oldu, Derin6 grubu bu organizasyonda yoktur, Derin6 grubuyla ilgili en güncel haberleri, www.derin6.com sayfasından alabilirsiniz...

For_a_Bandaged_Iris demiş ki:
Bu arada RUJ 'un 2 adet yeni bestesini ve 1 adet yeni cover şarkısını dinlemeye ilk Bursa'da ki izleyiciler nail (eski türkçe) olacaklar , harbi yaw :)
Bursa'da vericeğimiz ilk konser adına hatırlanmaya değer bi jest olur umarım :)
peki bize ne sürprizler var.ruju gönülden destekleyen ve seven biri olarak bi sürpriz bekliyom walla:)

grup iyi hoş ama bir türlü gitaristlerini gruba yakıştıramadım . birde albüm filan deniliyor ama kolay mı acaba o kadar bu işler .neyse başarılar bakalım

pey demiş ki:
grup iyi hoş ama bir türlü gitaristlerini gruba yakıştıramadım . birde albüm filan deniliyor ama kolay mı acaba o kadar bu işler .neyse başarılar bakalım
Roxy Müzik Günleri finalinde 3.lük derecesi alırsan ve kendi bestelerinde güzel olursa albüm işi hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüyor, yani o kadar da zor olmuyor.

Gitaristlerini neden gruba yakıştıramamanın sebebini tahmin edebiliyorum ama aynı gitarist gibi davulcuları da extreme müzikle uğraşan bir müzisyen. İşleri gayet güzel yaptıktan sonra gerisi boş.

Başarılar RUJ, yolunuz açık olsun! Saygılar...

tabii mutlakada onlar ilk çıktığı günden beri albüm kayıtlarındayız diyolar (o zman ne roxy vardı nede başka şey)ondan dedim yoksa kötü bir niyet tok yani.başarılar bakalım

abi bu takım arada boyle yeni avatarlar alıp o gruba bu gruba oyle yakıştıramadım aman hep boyle diyorlar icraat yok şeklinde yaklaşımı olan başarı çekemeyen tipler kimse canını sıkmasın hatta konuşup onlara yer ayırmak bile hata......
kendini kanıtlamış istediği kitlelere ulaşma yolunda ve şu an için ciddi başarı sağlamış adamlar daha ne süpersiniz ruj
sizi seviyoruuuum :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Geri