RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

zafer,başar,oktay ben hakan hatırladınızmı.istanbuldaki konsere gelcem sizi gormeyede saati kaç bu olayın?

güzel besteler,güzel sözler,net ses,süper vokal,özellikle iyi bas gitar,ve süper bir mekan.Bursa Resimli Bar konseri özeti.Çok beğendim ve eğlendim,Bursa'nın bunu görmeye ihtiyacı varmışş :)

televizyon demiş ki:
zafer,başar,oktay ben hakan hatırladınızmı.istanbuldaki konsere gelcem sizi gormeyede saati kaç bu olayın?

olm naapıyon lan , obaaaaaa.... nerelerdesin lan. özlettin kedini çok :)
istanbula inince direk buluşalım işte araşalım falan... Geyikleriz olm ekisi gibi :) Bana özelden telefonunu falan atsana lem. Vay hakanım yaw ehehehehe çok sevindim bak şimdi senden haber aldığıma...

herkese olumlu olumsuz elestirileri icin tesekkurler.. destek verenlere ayrı bi tesekkurler..:)bursa daki guzel gecede bizi yalnız birakmayan destekleyen bursalı sevenlerimize de cok cok tesekkurler.. hakan selamlar bu sırada..konsere goruselim..:)

RUJ

27 Ekim Persembe Istanbul Crimson Saat 22:00 Grs :5 ytl

28 Ekim Cuma Ankara Saklıkent Saat 22:00 Grs :7.5 ytl ilk icki dhl

tesekkurler akinu;)tamamiyle ugurun dizaynıdır...:)

fusion,
RUJ istanbuldaki konsere 22:00 gibi, ankaradakine de 22:30 gibi baslamis olur herhalde...

curcuna,

su an elimizdeki 10 tane parcayi da album oncesi pek dagitmak istemioruz acikcasi..cunku bu tanınmak icin iyi bi yol gibi gozukse de,album cıktıgında belki de negatif yansıyabiliyor olaylara.. ama www.purevolume.com/ruj a yakında belki yeni birseyler koyulabilir download icin belli olmaz..grubun kararıdır benim deil.. o yzuden kesin birsey diyemiyeyecegim su an.. ;) ..

bugun aksam herkesi istanbulda crimson bara, yarin ise saklikente mukemmel bi gece icin bekliyoruz..

ayrıca bugun Ruj grubu Istanbulda Sinek Tv nin INDIGO bar da duzenleyecegi cekimlerle cok yakinda yine Sinek Tv de yer alacaktır..

herkese yakın ilgisinden oturu tesekkurler..

Geri