Cin Seddi

teşekkür ederiz arkadaşlar....bu akşam 21:30 da BİZİZ ROCK BAR'dayız...bekleriz...program sonrasında da her hafta olduğu gibi Burger King'de patates yiycez:) çok canım çekti de ....bekleriz

relik'in boş olması performansınızı düşürmesin! ;) iyi bir reklam ve bundan sonra mekân dolup taşacak bence.insanları eğlendirebilen bir grupsunuz,yeterli.

21.30'da progra başlıyor,kaçta bitiyor da çıktığınızda burger king açık oluyor?

sevgiler&saygılar...

silent_guitar demiş ki:
relik'in boş olması performansınızı düşürmesin! ;) iyi bir reklam ve bundan sonra mekân dolup taşacak bence.insanları eğlendirebilen bir grupsunuz,yeterli.

21.30'da progra başlıyor,kaçta bitiyor da çıktığınızda burger king açık oluyor?

sevgiler&saygılar...

yok yok,radyo odtu'de reklamlara başlayacaklar sanırım hatta bugün başlamış olmalı,ben bi kıpırtı hissediyorum mekanda sevdik de ... biz müziğimizi yapabilelim yeterli...
Burger 1:00'a kadar açık,bizden kazanıyor orası zaten :roll: ,buyrunuz misafirimiz olunuz... ;)

Arkadaşlar, bu akşam yine 21.00 sularında Replik Rock Bar'da sahne alıyoruz. Bizden sonra da yine sevgili Pilli Bebek sahne alacak. Herkesi bekleriz programlarımıza. Görüşmek üzere.
Replik Rock Bar, Üsküp Caddesi (eski Çevre Sokak) Manhattan'ın yanındadır.

uzun yıllar sonra Pilli Bebek'ten Siyah Beyaz dinlemek keyifliydi....Replikde güzel bir program geçirdik....bu akşam BİZİZ'deyiz....görüşmek üzere

Dün gece yine iyiydiniz.
Özlemişim programlarınızı ve muhabbetinizi.

Tunç'un soloları tıkır tıkırdı valla. Bijen'in soloları gibi Tunç'un sololarıda biraz daha ön planda olsa fena olmaz diyorum. ;)

Whiskey In The Jar çok güzeldi ama biraz pes bir tondan çalıyor gibisiniz.
Özlem'e alto ses renginde egzersiz gibi olmuş. ;)

HELLOWEEN'den IN THE MIDDLE OF A HEART BEAT'i çalsanız ne bomba olur yaw... Tunç'da kaydı var o cd'nin o size bir dinletsin derim parçayı. Süper... ;)

sağolasın Arda, biz de göremiyoduk bi süredir seni..iyi oldu geldiğin...Replik ve Biziz programlarımız keyifli geçti...bakalım yeni parçalar var düşündüğümüz

sevgili cin seddi üyesi arkadaşlarım...cumartesi günü replikteki programımızda sizleri kısa bir süre için bile olsa görmekten çok mutlu olduğumuzu söylemek istedim...geldiğiniz için teşekkür eder...program ve çalışmalarınızda başarılar dilerim...HAYALMEYAL-Volkan

Herkese selamlar. Sevgili Ikorn belki bir adet daha İstanbul maceramız olabilir yazın. Umarım olur da burdan bildiririz. Sevgili Volkan teşekkürler. Size de başarılar. Sevgili İsmail hatırlattığın için teşekkürler. Yapacağız tekrar üyelik.
Arkadaşlar yarın Replik Rock Bar (Üsküp Cad. Manhattan yanı) 'da 21.30'da sahnedeyiz. Bekleriz. Görüşmek üzere.

selamlar çim seddi ;) nasılsınız..umarım programlar ve çalışmalar tam gaz gidiyordur.(doruya bak..gidiyordur tabi) neyse;
aldınız umarım feedback ten resimlerinizi..oraya pc ye attım..kolay gelsin..görüşmek üzere ;)

Ya benim mesjımı silmişler ofppp :akıllıol neyseeeeee
Merhabalar cin seddi....
Uzun zamandan beri sizleri izlemeye gelemiorum because Ankara dısındayım.Umutun da memleketi Mersindeyim...
Daha önced yazmıştım ama silmişler!Özlem senden bir ricam olacak.Repartuarınıza Şebnem Ferahın Cam Kırıkları :metalhead şarkısınıda ekleyip o güzel sesinle sölersen çok mutlu olcamppp :beer
Herkes kendine ii baksınn ii çalışmalar.........

ozzcan demiş ki:
Özlem senden bir ricam olacak.Repartuarınıza Şebnem Ferahın Cam Kırıkları :metalhead şarkısınıda ekleyip o güzel sesinle sölersen çok mutlu olcamppp :[/b]beer
Herkes kendine ii baksınn ii çalışmalar.........
şebnem ferah'ın, aynı zamanda yeni albümünün adı da olan, o muhteşem şarkısının adı "cam kırıkları" değil, "can kırıkları" dır.ukalalığımı bağışlayın, bu yanlışlığı rahatsız edici bulduğum için düzeltme ihtiyacı hissettim. :roll:
zira aradaki fark tek bir harften ibaret değildir. ;)
bilgilerinize... :)

can kırıkları... hımmm...hoş olabilir 8)

arkadaşlar dün yine her zamanki gibi sahnede çok iyi görünüyordunuz. 'o kalabalığın içinde yapayalnız hissetmektense' bir köşede sizinle oldukça eğlendim ( ya da işte toparlanmaya çalıştım) moral durumum bir yana ülsere iyi geldiğinizi söylemek isterim ;) hoplayıp zıplarken hiç ağrı sızı yoktu walla :)
malum yaz okulu :evil: yaz boyunca buralardayım :( artık sık sık gelirim sizi dinlemeye.

görüşmek üzereee :elsallaa

Geri