Cin Seddi

2 haftalık bir aradan sonra gelebildim sonunda... yeni parçalar çok güzel olmuş... sahnenizi de oldukça gelişmiş buldum ben.. zaten özlem iki dakka yerinde durmuo, zıp zıp bi oraya bi buraya... :) sesler de çok güzel geliyordu dışarıya... aynen devam diyorum ;)

allaım nassı bi haftaydı öle :zombi bir gün arayla önce zehirlendim sonra ülserim sonra griple boğuşurken sonunda bugünü görebildim. doğum günü bahanesiyle geldiğim tunalıdan dönüyordum ki bizizin önünden geçerken sesinizi duyup dayanamayıp içeri attım kendimi :p sadece bikaç parçalık bi zamanda kalabilsemde acaip eğlendim. arkadaşlar her zamanki gibiydiniz, sahnede muhteşem görünüordunuz. faithfulness isteğimi kırmadınız, çaldınız, çok güzeldi, teşekkür ederim. can kırıkları çoook güzel olmuş. yanımdaki arkadaşım ilk defa sizi canlı izledi, hayran kaldı. canlı diyorum çünkü daha önce videonuzu beraber izlemiştik tvde. ayrıca onun için de tebrik ederim. ama ne yalan söliim sizi canlı dinlemek daha zevkli ve bence videoda ortaya koyduğunuzdan çok daha fazlasına sahipsizin. ama ilk kez dinleyen arkadaşlarımın tepkisini hemen söliim sizlere: 'ya biz bu grubu nassı daha önce keşfedememişiiz :!: ' ayrıca sizi böyle tvde izlerken beğenmenin ötesinde garip bi gurur da duydum ;) ve son bişi: yukarıdaki saçma sapan mesajlara değinmeden de geçemeyeceğim. bunca insan boşuna sizi her hafta dinlemeye gelip, beğenilerini dile getirip bu tür yorumlar karşısında desteklemiyor ;) yorumlar yapıcı yönde olduğu sürece dikkate alınmalı. sinirinizi bozup kendinizi anlatmaya çalışmanız boşuna bence;) ve yine son bişii 8) tekrar teşekkürler istekler için. tadı damağımda kaldı :p en kısa zamanda yine ordayım. görüşmek üzereeee :elsalla

:) sevgili maresalx, düşüncelerin için grupça teşekkür ederiz sana...bu arada ismim Tunç....gitar bana küçük gelmiyor ama sanırım ben gitara büyük geliyorum:) bi de siyah hep küçük gösterir ya...(bahane üstüne bahane), haftaya o zaman diğer gitarımı da getireyim...bu arada yeni parçalarımız da var bu hafta üstünde çalıştıktan sonra çalabiliriz..

merhabaa
"maresalx"&"forgotten" :elsallaa o gün biz de çok eğlendik ben bu enerji transferi olayına inananlardanım, harikaydınız, "can" elbetteki resim çekelim hatta ben de getireyim bizde de olsun insan senin gibi samimi, sıcakkanlı birini bulunca hayatından çıkarası gelmiyor çok teşekkürler...güzel sözler ve verdiğin değer için...alerji sen de sağol güzel bi noktaya değinmişsin...
Gözdecim :elsallaa geçmiş olsun, iyi görünüyordun oysaki...
Arkadaşının yorumları karşısında çok mutlu olduk, yaşananların hepsi bi tecrübe, önerilerin için çok sağol...
En yakın sahnede görüşmek üzere... :yaratik

sizi şimdiden özledim arkadaşlar cumayı sabırsızlıkla bekliyoruz uğur bu arada taşınma işlerinden dolayı sanırım msn de de yoksun ??hangi bardan buldugum örnek playlisti dinliyorum sık sık :) kendinize iyi bakın arkadaşlar ;)

cin_seddi_fan08 demiş ki:
selamlar! bundan sonra elimizden geldigince destekliycez sizi!seviyoruz begeniyoruz ;)
8O 8O bu işe grup olarak çok şaşırdık ve çok sevindik, bu ince davranışınız karşısında ne yapacağımızı bilemedik, cin seddi olarak çok duygulandık... çok teşekkür ederiz...

DUYURU :!:
Cin Seddi bu c.tesinden itibaren 10:30-.... arası BİZİZ'de olacaktır...
Görüşmek üzere...

Cin Seddi Cin Seddi!
Yahu sitede bi sorun mu var yoksa sorun benim bilgisayarimdan mi kaynaklaniyo? Tikliyorum www.cinseddi.com'a fakat sadece siyah bi cerceve cikiyo, baska da bisey cikmiyo. Anlamadim bi turlu.

Ayrica bir gun TiYAGAMM olarak izlemeye gelmek farz oldu. Bu yakinlarda olur insallah, ben hele bi herkesi topliim.
Cok cok cok basarilar!

değerli morcivert, site flash olduğu için, sanırım senin bilgisayarın flash'ı yüklü değil veya bi çeşit koruma yüzünden flash yüklenemiyor, geçici bi süre için o korumayı kapatıp deneme yapabilirsin, ama bu bilgisayar işleri belirsiz işler sadece 1 ve 0 lar yok bence, 2 ve 3 ler falan var...o bağlamda kolay gelsin :roll: diyorum, ama kontrol ettim site çalışıyor.

Anna demiş ki:
sizi ilk kez cuma garageda dinledin hatunun sesi güsel ama pek kllanmayı bilmio bence yinede iiydiniz

Şu yorumu cidiye almam için iki şey olmuş olabilir:

1-) Arkadaşın kulağı pek iyi duymuyordur
2-) Özlem çook kötü bir günündedir.

Aksi takdirde hayatta inanmam (kulaklarımla duydum çünkü) :)

selam
Biziz'de yeni bir sürece girildi...
bu C.tesi'nden itibaren BİZİZ'de Cin Seddi olarak sadece biz olacağız...Program saat 22.30'da başlıyor...
mesaj yazan tüm dostlara selam...

bu akşam garage'da her zamanki gibi çok iyiydiniz. özellikle ikinci bölümde seyirci artınca iyice coşturdunuz valla:) bu arada özlem hasta olduğunu söyledi (valla biz pek anlamadık ama o muhteşem vokali sayesinde:) ), umarım önemli değildir; çok geçmiş olsun...

Geri