Djent

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bastardbullet tarafından 27 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Bir önceki "djent" başlığının tıpkısının aynısı. Teknik bir hataya kurban gitmiş, gitmesindi. O yüzden buradan kaldığı yerden devam etsindi.

Üç aşağı beş yukarı şöyle karşılıyordu başlık sizi;

"Uydurma bir çalım tarzı mı değil mi tartışmaları halen devam ede dursun; dünya genelinde yepyeni bir metal alt türü olarak kabul görmeye başlayalı neredeyse 10. yılını devirmiş, yurdum sınırları içinde de çeşitli grup ve müzisyenlerin türe dair mahsüllerini vermeye başlamış olduğu bu akım hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Teknolojinin nimetlerinden dibine kadar yararlanan sahte mesihlerle mi uğraşıyoruz yoksa bizzat ve bir kez daha müziğin evrim geçirişine mi tanıklık ediyoruz? İlk seçeneğin malum örnekleri yok değilse de esas ikincisi ağır basıyor bende. Siz ne diyorsunuz? O halde çarpışsın nöronlar, afiyetle."

Şu da hoş geldin mülayim parçamız-dı;

Son düzenleme: 27 Kasım 2016
    sixfeetunder ve koray7 bunu beğendi.
  2. Bende katkıda bulunayım tekrar hem evh100s i de anmış oluruz.:)

bastardbullet bunu beğendi.
  3. Amfi tanıtımı gibi oldu ama bu grubu seviyorum bu aralar.

4. Buraları öksüz bırakmışız. Yeni değil fakat bir süredir ghost iris'e sardım. Eğlenceli işler yapıyorlar;

5. yeni turlerden tek saygi duydugum tur olabilir, sadece biraz daha grup karakteri katsalar sarkilara cok daha iyi olucak gibi, cogu birbirinin aynisi sarkilar uretiyorlar bence (kisisel gorus vurmayin abi :) )

6. Bu adamın albümüne aşık oldum zaten. Başka bir gitar mastürbatörü ama müthiş yetenekli.

7.  

Bu Sayfayı Paylaş