Bilinçaltı (X Olamayan Müzik) - Ankara

last.fm'e ve MySpace sayfamıza iki bestemizin de tam hallerini upload ettik. İki siteden de indirebilirsiniz rahat rahat.

last.fm:
Boş Kâğıt
İnkârlar

last.fm kullanıcısıysanız şarkıları etiketlerseniz ve playlistlerinze eklerseniz çok seviniriz :)

MySpace sayfamızı tekrar veriyim:
www.myspace.com/bilincalti

Cover olarak da iki şarkı kararlaştırıp yükliycez MySpace'e. Ayrıca beğendiğimiz tüm şarkıları bir albüm olarak Rapidshare'e yükleyip, linki burdan vericem.

30eyllkonserafiiss0.jpg

Uzun bir aradan sonra vereceğimiz bu ilk konserimize herkesi bekleriz. Ayrıca yeni bestemiz ''Komplo Yaşam''ı da ilk defa bu konserde çalacağız onun da haberini burdan verelim...
Bir aksilik olmazsa demo dağıtımı yapmayı da düşünüyoruz. Görüşmek üzere...

Arkadaşlar Metallica - Battery coverınızı dinledim.Bir iki yanlışınızı söylemek istiyorum biliyorum ki çoğunun farkındasınızdır fakat gitarların çalışında bir sorun var , ölçü bitmeden bir sonrakine geçiyorsunuz , yani sürekli eksik çalıyorsunuz ( bahsettiğim bölüm söz arkası ) davul buna ayak uydurmuş ama hoş duyulmuyor.ton hakkında yorum yapmayacağım.
Daha iyilerini yapabileceğinizi düşünüyorum.
Kolay gelsin

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar Metallica - Battery coverınızı dinledim.Bir iki yanlışınızı söylemek istiyorum biliyorum ki çoğunun farkındasınızdır fakat gitarların çalışında bir sorun var , ölçü bitmeden bir sonrakine geçiyorsunuz , yani sürekli eksik çalıyorsunuz ( bahsettiğim bölüm söz arkası ) davul buna ayak uydurmuş ama hoş duyulmuyor.ton hakkında yorum yapmayacağım.
Daha iyilerini yapabileceğinizi düşünüyorum.
Kolay gelsin

Sağol eleştirin için. Bizim de fark ettiğimiz bir sorundu yavaş yavaş halletmeye çalışıyoruz. ;)

Arkadaşlar en sevdiğim parçayı çaldınız Outlaw Torn , hiç beklemezdim ama çok iyi oturdu içim geçti.Tekrar tekrar ellerinize sağlık.

Görüşürüz

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar en sevdiğim parçayı çaldınız Outlaw Torn , hiç beklemezdim ama çok iyi oturdu içim geçti.Tekrar tekrar ellerinize sağlık.

Görüşürüz

hiç beklemezdim derken? :) teşekkürler, sizler de geldiğiniz dinlediğiniz için sağolun... konserde çalan d'arch ve geçit'e (umarız organizasyondan memnun kalmışlardır) ve yardımlarından dolayı cumhur'a da teşekkürler...

bu arada bilinçaltı konserleri sıklaşarak devam edicek... yine bekleriz...

Geri