Turkrock Başkanlığa Ne Diyor? ( Anket )

'Forum Meydanı' forumunda zxcvbnm tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Turkrock başkanlığa ne diyor?

 1. Evet

  21 oy
  5.4%
 2. Hayır

  354 oy
  91.2%
 3. Fikrim yok

  13 oy
  3.4%
 1. Turkrock başkanlığa ne diyor?
  (Kimin hangi seçeneğe oy verdiği görünmeyecek)
   
 2. Görünsün sorun yok, bastım hayırı :)
   
 3. Aaaa artık seçimler bile açık oylamayla yapılacakmış ne gerek vardı görünsün tabi...
   
  forbidden_city, zxcvbnm ve xenrunner bunu beğendi.
 4. Baskan olunca gitar fiyatlarini yariya dusurcem dese bile Hayir
   
 5. Hayırcılar kendini her zaman belli ediyor. Dobra adamlar vesselamda, evetçiler (çoğu diyeyim de herkes üzerine alınmasın) malumunuz meclisde ki 3 adamın tek kabinde olması durumu. Neyse tartışma konusu çıkarmıyayım. Anladınız işte :)
   


 6. Başkanlık hakkında ne düşündüğümüzden ziyade meclis tv'den, hiç olmadı havuzdan olmayan medya üzerinden azıcık bile olsa takip edin gelişmeleri arkadaşlar. Bu durum artık siyaset üstüdür, ülkemizin geleceğini etkileyecek.
   
 7. Demokrat olacağız, bir numaralı kural bu olmalı. Şimdi, öğrenci evinde kimin kiminle kaldığı ne yaptığı mühim bir demokrasi sorunu ise, perdeli, dışarıdan görünmeyen bir kabinde, üç tane adamın birbirleri ile ne yaptığı da en az onun kadar mühim bir demokrasi sorunudur. Hesap sorulmalı, gerekirse soruşturma açılmalıdır.
   
 8. nah böyle amfim kadar kocaman bir HAYIR
   
  Thebulldoozer ve Wuthred bunu beğendi.
 9. Kesinlikle gelmemeli ama ben olacağını düşünüyorum. Eğer gelirse çoğu yetki cumhurbaşkanı üzerine toplanacak. Buda demektir ki padişahlığa yakınlaşmak... Zaten yeni paraların üstünde artık Atatürk de yok. Eritiyorlar cumhuriyetimizi.
   
 10. Aynen katiliyorum ,no başkanlik no cry .Ben de DaggerStroke arkadasa katilıyorum ... 05ce2986559864ff7002a73b869fa883.jpg
   
  thedevilsviolinist ve Thebulldoozer bunu beğendi.
 11. Ben EVET diyorum. Büyük yazınca sanki bişi oluyor da : ). Şuana kadar 4 evet (%6.9) var. Başkanlığa hayır demenin gerekçeleri çok açık ortada dururken en renkli, matrak ya da boş, tiksinç gerekçeler bizde olmalı, Merak eder misiniz? Kesinlikle etmeyiniz. Neler düşündüğüme dönüp bakınca kendimden iğrenemiyorum sokakta gördüklerimden iğrendiğim kadar. Yoksa normal bir akıl neden evet desin.

  Yes maan, cmoooon.... (2 hafta önce dolarını bozduranlardan değilim, yokki bozdurayım. Olsa bozdururdum, çünkü 2 gün sonra düşeceği çok açıktı fazlasını alırdım geri).
  Brake ()
   
 12. Arkadaşlar filili neyin yapmayalım lütfen. Biliyorsunuz ki iktidardaki kişiler çok naif, hemen kırılıp dökülüp mazlum oluyorlar, üzülüyorlar, ağlıyorlar falan filan :ROFLMAO:
   
 13. Demokrasi ilk kez demokratik yöntemlerle yok edilmiş olmayacak ki ... başgan ossa nolur olmasa nolur. Şunun şurasında bir-iki yılı var, sonra zaten sürmenaj olur ... da diyebilirim.

  Ben en iyi ihtimal fililili diyorum. Kötü ihtimal ağız burun patlar sonra karakol ... ifade falan ...
   
  dingdongdaddy bunu beğendi.
 14. Kufur iceren bolum kaldirilmistir...

  bir de hayır demişler illüminatinin oyunları üstümüzde tutmuyorsa şuan suriye gibi değilsek bunun tek bir sebebi var allahın yer yüzündeki kılıcı ortadoğunun koruyucusu dünyanın en büyük lideri halifemiz çeyrek asırın tek alimi recep tayyip Erdoğan'dır bu adam sayesinde yurtdışında türkiyeyi biliyorlar siz hala bu adam başkan olsun mu olmasın mı diye tartışıyorsunuz. Avrupaya gittim türkiyeyi kimse bilmiyor diyen gericiler kendilerini kandırsın
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Ocak 2017
 15. @kapci42 Parmaklarına yüreğine sağlık. Sabahtan beri bir gülme krizidir gitmiyor tam üzerine tuzunu ektin. Hay çok yaşa.
   
  Gitarı Olmayan Gitarist bunu beğendi.
 16. Üç haneli şekilde utandım! Hemen başıma kipa, omzuma talit, elime de tevrat alıp gavurluğumun utancı ile terk-i diyar ediyorum buralardan :ROFLMAO:
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Ocak 2017
  Tagitarist bunu beğendi.
 17. O değilde bazı insanlar ne zaman andropoza girecekler yıllardır ülkeyi durmadan si..yorlar hayır insan da bir doyma olur arkadaş
   
 18. COCOCOLA = 8 harf , FİLİSTİN = 8 Harf . Bu da mı tesadüf ! ? :wideyed:
   
  Son düzenleme: 11 Ocak 2017
  Medley, Flamenco, berdin123 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
 19. Hayır efendim utanması gereken varsa oda lordumuzu başkan yapamayn bizler olmalıyız sizin gibi ülkeye yerleştirilmiş masonların utanmasına ihtiyacımız yok
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş