Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Gördüğüm tek olumsuzluk şenlikte diğer gitarın çok az duyulmasıydı! Onun dışında; bunca zamandır insanlar "trooper" coverı yaparlar; ritmler, sololar, baslar flan.. herşey iidir hoştur.. ancak ilk kez bu güzel dekorun içine etmeyen bir vokal gördüm :alkıs "final countdown"da çok akıllıca bir seçimdi özellikle ankara üni. için! Garage'da gitar soloyu atarken izleyenlerden biri parmakla arkadaşına gösterip "vaay ii attı" yaptı :D Basa yorum yapmak haddime düşmez :) ancak Garage'da daha ii anlaşılıyordu hareketler ;) Kemalcana gelince onu ben biliyom zati, dileğim herkes görmüş olsun 8)
Son sözlerim, tüm iyi niyetlerim! Başarılar, başarılar, başarılar..........
(bu arada albümü merakla bekliyorum!!)

Garage Bar'da yine oldukça başarılı bir performans sergilediniz. Hepinize teşekkürler bize böyle bir performans sunduğunuz için.
Albümü artık sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bizi dinleyip beğenen herkese teşekkürler, ayrıca bizi Ankara üniversitesi bahar şenliklerine davet eden şenlik komitesi ve tüm Ankara üniversitesine, garage daki konseri organize eden can ve grubu melatonine ve sınıf 64'e ayrıca gecenin bilmem kaçında bizi dinlemeye kalan seyircilere çok teşekkürler. Birde Deniz, Çağlar ve crosskeremede ayrıca teşekkürler, mikropsunuz falan ama sizsiz bu işin hiç keyfi olmaz galiba. :alkıs :tap: :alkıs

valla ankara ünide dinledim kendilerini hakkaten güzeldi,gitaristleri güler yüzlü biri,arada sesi hallettikten sonra seyircinin yanına geldi gitaristleri,bende kendimi tutamadım hadi havaya atalım arkadaşlar dememle olan oldu,ama yinede güzeldi

çok eski çok köklü bir grup,sanırım1993 yılından beri varolan,çok sevdiğim bir grup...
daha nice konserlerde knightmare'i görmek üzere biziz'de de başrılar.

İşte nihayet konserin afişi:

afiktk5kq.jpg

cok iyiydiniz arkedeşler, büyük bi moral bozukluguyla geldim konser mahalline ama sizi dinleyince kendime geldim. final count down cower ı oldukca iyiydi. bass dawul combinasyonu yine kulaklarımızı okşadı. KNIGHTMARE albumunu sabırsızlıkla bekliyorum valla ne diyim.sentır of insenitiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! :metal

İlk şarkıdaki ses sorununun giderilmesinden sonra vokalin ne kadar iyi oldugu ortaya çıktı, zaten I Want Out tan sonra ben bi 20dk koptum hayattan...
Trooperda çok başarılı idi ve Final countdown da öyle...

Ellerinize sağlık...

siz sahneye çıkamadan önce uyuyordum uyanmama sebep oldunuz... İyikide oldunuz...

Çok başarılıydınız. Vokal gerçekten harikaydı. mükemmel bir performans.

Yolunuz açık olsun albümü bekliyoruz arkadaşlar...

Eyvallah arkadaşlar çok teşekkür ederiz olumlu ve destekleyici yorumlarınız için.

Diğer konserlerde de olduğu gibi yine insanların anlamsız ve ilgisiz bakışlarına maruz kalacağımızı düşünüyorduk ama alkışlarınızla, parçalara kafa sallamanızla bu düşüncemizi yok ettiniz. Çalarken eğlenmemizi ve zevk almamızı sağladınız, yorgunluğumuza değmiş oldu.

Bu arada Knightmare' ın albüm için çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte. Umarız kışa kadar Knightmare' ın albümü raflarda yerini almış olur :p

Bundan sonraki konserlerde de yine görüşmek dileğiyle... :twisted:

Helloweeeeeeeeeennn !!! :metalhead :metalhead :metalhead :D

Çok iyiydiniz davulla vocal çok sağlam tebrik ederim...

Bitanede Edguy olsun isterdim ama buda kafi :)

Bide gitariste acil floyd Rose tavsiye ediyorum final Countdown solosu için :D

Başarılar...!!!

eyvallah beyler çok teşekkür ederim yorumlarınız ve görüşleriniz için...sizin olumlu veya olumsuz görüşleriniz olacak ki bizde ne yaptığımızı veya ne yapmamız gerektiğini bilelim...o yüzden görüşlerinizi veya geri bildirimlerinizi forumdan,özel mesajdan veya MSN' den yapmanız çok güzel olur.

yaz tatilinden sonra ve albüm çıktıktan sonra daha uzun soluklu ve daha da sağlam performanslarda umarım beraber oluruz...

Valla Edguy' ı çok tutmasamda Lavatory Love Machine gibi parçalarını severim ama işte Edguy gibi pek bilinmeyen gruplardan cover yaparsak çoğunluk parçayı bilmeyip uzaylı muamelesi yapacağından ötürü çoğu insanın bildiği, bir çok kişiye hitap edebilecek coverlar seçmeye çalışıyoruz kendi çalışımız kapasitesinde...Ama ileride sağlam coverlar olacak mesela şöyle SAXON Tribute albümde yer aldığımız Circle Of Light parçasını çalsak fena olmaz dimi ? ;) veya şöle GammaRay' den Accept' ten coverlar...? genellikle çoğu grubun yapmadığı veya benim şahit olmadığım ama heavy metal dinleyicisinin çoğunluğunun bildiği parçalar...

Olacak olacak zamanla herşey çok daha güzel olacak : ))

sonbahar ve kış aylarında yoğun ve dolu dolu performanslarda görüşmek üzere diyorum son olarak :twisted:

Circle Of Light???Accept???? 8O Offf naptın Kemal. Güzel olmamı?Süper olur :metalhead
Ya bu Final Countdown da ne kadar güzel bi parçadır öyle. Hele de coverını Knightmare' den dinlemek pek güzel oluyor. Yimede yanında yat.

Knightmare'dan bir Metalheart dinlemek farz olur mu acaba? Restless And Wild ya da I'm A Rebel da muhteşem olur hatta. :roll:
Bence I Want Out hiç değişmesin. O parça bu memlekette Knightmare'dan başka bir gruba yakışmaz. Sizinle özdeşleşsin o parça. :LOL:

Aslında "Metal Heart" geçen sene düşündüğümüz ve "ne güzel olur!!!" kapsamına aldığımız parçalardandı... bakalım belki gelecek seneye olur..

"I want out" bence de çok iyi oluyor... hani tam "artık sıktı mı acaba?" diye düşünürken, Kemal 4 sayıp başlangıç melodisine girince "yeah!!!" diyorum içimden... :D

Gelecek seneye yeni, taze Knightmare parçalarını da çalmaya başlayacağız, bekleyin :D :D :D

Geri