Amfini Göster Ey Türkrockcılar

Başımızda siyah yıldızlar dolaşıyor 😊

Review diyenlere : HT20'den en temel farkı her iki kanaldaki voice seçeneği. Voice seçeneği ile overdriveda daha modern bir ton daha alınıyor. Cleande ise biraz daha kırçıllı bir ton eklenmiş. Bir de reverbte dark-light modu var. Emulated Output modern ile daha iyi sonuç veriyor HT20'ye göre.

IMG_20231127_202030.jpg

Son düzenleme:
Başımızda siyah yıldızlar dolaşıyor 😊

Review diyenlere : HT20'den en temel farkı her iki kanaldaki voice seçeneği. Voice seçeneği ile overdriveda daha modern bir ton daha alınıyor. Cleande ise biraz daha kırçıllı bir ton eklenmiş. Bir de reverbte dark-light modu var. Emulated Output modern ile daha iyi sonuç veriyor HT20'ye göre.

162450 eklentisini görüntüle
Duyum olarak ilginiz var mı bilemiyorum fakat modern higain ve drop tuning işleri için de çok başarılı bir amlifikatördür. Bir ara niyeyi bozup heveslenmiştim, evde koyacak yer olmadığı gerçeğiyle seri yüzleşince mecbur vazcaydıydım. Güle güle kullanın.

Duyum olarak ilginiz var mı bilemiyorum fakat modern higain ve drop tuning işleri için de çok başarılı bir amlifikatördür. Bir ara niyeyi bozup heveslenmiştim, evde koyacak yer olmadığı gerçeğiyle seri yüzleşince mecbur vazcaydıydım. Güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim Murat Hocam 🤟Tuningde standartçıyım. Blackstarlarda higainlere pedalsız erişmek iyi hissettiriyor açıkçası. Benim gibi kalabalık ailelerde yer daha bir dert açıkçası. Şimdilik benim kızın odasında kullanıyorum. Katana kapı arkasına tıklıyor ama bunun mümkünatı yok 😁

Tüplü Hulusi Kentmen geldi. Önce bi sever gibi oldum. Sonra sevemedim. Sonra biraz daha mesai yaptım, güzel noktalara yaklaştım. Biraz OD ve kabin seçiyor. E akortta güzel, C akortta olmadık tepkiler veren bir low end var. Sahibi lambaları iyi dedi ama bi kontrol edeceğim. Lambalar güncellenebilir gibi.

Ama amfi alırken temel motivasyonum öncelikle farklı tatlardan birer örnek elde etmekti. Bu da kendi kulvarında bir alet çıktı.

Karşılığında Randall rahmetli oldu. Crate kabine yapıştırdığım 3d printer ürünü marşallahı görmezden gelip RXi uğurlamadan son bi matching halde fotoğraf paylaşayım.

Aleti az daha kurcalayıp öyle videolayacağım, biraz vakit ayırmak istiyorum.

IMG_2160.JPG
IMG_2161.JPG

Katana çok kıskandı bunu 🤣

Şaka bir yana boyutu Katana ebadında olsa hiç gönderesim yok. Kim bilir 8+3 tripleksim olduğunda bakarız duruma. Çocuklar isyan bayrağı açtı. Büyük oğlan hani kızın odasını müzik benim odamı iş için kullanacaktın diye dert yanıyor 😊
Çocukları da müziğe bulaştır sen de kurtul onlar da kurtulsun, şikayet etmezler artık 😄

Geri