Pin-up

Valla Cumartesi Dungeon performansı müthişti. Ben şahsen dağıttım Pin-up sahnedeyken. Özellikle de kendi şarkınıza bayılıyorum, yılbaşında öğrenmiştik ya "oooooo, vallahi öldüm gülmekten, oooooo, uzaklaşmak lazımmış senden" süper ya, ben bu parçanın ısrarla tüm sözlerini istesem ? Lütfeeeen :D
Izleyici ile olan muhabbet hakkındaysa ben şöyle düşünüyorum, İzmir izleyicisi acayip inceleyicidir ve ilk kez seyrediyorsa da durup her detaya bakar; tabii müzikal anlamda anlayanlar, diğerlerini geçin zaten bir kalem. Mesela ben yılbaşında şok olmuş ve yerimde kımıldamadan hepinizi tek tek seyretmiştim ve aşağı yukarı repertuarınıza aşina olmuştum. Bu Cumartesi 2.kez izlediğimdeyse yerimde oturmadım.
Cover konusunda inkar edilemez bir yeteneğe sahipsiniz arkadaşlar, bin yıl düşünsem aklıma gelmezdi ki, ilk çıktığı dönemde, çalındığı anda mekanı terk ettiğim bir şarkıyı, Pin-up yorumu ile dilime dolayıp söyleyebileceğim... Tabii ki "Çeksene Elini" den bahsediyorum.
Bir de tarzınız Izmir için yeni olduğundan olsa gerek insanlar bazen put gibi kalabiliyor; ya da şarkıyı bilmediklerinden olsa gerek.
Herşey bir yana, noldu bu her Cuma her Cumartesi hadisesi ? Hala daha ısrarla afişlerin doğru olduğu söyleniyor; hangisine inanacağıma karar veremedim duyduklarımın, bu yüzden direk siz grup elemanlarına sormak istedim. Program ne kızlar ?

Arkadaşlar öncelikle tebrikler. Kemancı'da bir kaç ay önce performansınızı
izleme şansını bulmuştum. Gayet başarılısınız. Özellikle davulcunuzu ve basçınızı ayrıca bir kez daha tebrik ederim. Mükemmel bir uyum içindeler. Tabiiki gruba da yansıyor bu enerji. Ayrıca sahnede gayet enerjiksiniz ki bu Türkiye'de benim çok eksikliğini hissettiğim bir olay. Gruplarımız maalesef kendileri eğlenmeyince seyircinin de eğlenemeyeceğinin farkına henüz varamadılar. Neyse tekrar tebrikler ve başarılar. Bu arada albüm
çalışmalarınız var mı? Beste yapıyor musunuz? Ben seyrettiğim zaman çalmamıştınız galiba. İnanın Türkiye'de sizin gibi gruplara ihtiyaç herzaman var.

kızlar yaptıınız iş hakkaten zor..Hala konuşuluyor,cafelerde tartışılıosunuz..tarzınız çok konuşuluyo çünkü çogu kişinin yemiyo traj kaygısı olduu için...izmire ağarlık werin walla hayranlarınız bayaa war anladıım kadarıyla...defam...(meywe weren ağacı taşlarlar ama hatun dediin taşı gediine koyar)

pın up kargo konserınde (dungeon) dınleme fırsatı buldum cok da memnun kaldım hepsı bırbırınden tatlı (ezgi bır daha tatlı :p ) ılerde cok ıyı ısler basarıcaklarına ınanıyorum ınsallah ızmıre en kısa zamanda yıne gelırsınız sızı sevıyorum.......Basarılar

Walla Sizin Ününüzü Msn'den Istanbul'da İkamet Eden Arkadaştan Bile Duydum ki Bu Adamın Müzikle Alakası Bile Yoktur.Rastlamış Size Dinlemiş Ve Beğenmiş.Helal Olsun Kızlar ;)

Başarılar Dememe Gerek Yok Hani Ama Gelenekten Dolayı Soyliim :)

Başarılar...

pinup demiş ki:
değerli Pin-up severler,
Pin-up'ın "Kırıcan mı Belimi" adlı başyapıtı yeniden available olmuştur. tıklayın delirin.
Peki bu grubun "gövde-yapısı" adına konuşulacak bir şeyler var mı onu merakla sormak isterim?¿? Yoksa 1 şarkı, 11 konser - iş tamam mı :?:

şunu gururla söyleyebilirim ki grubun kendi bestelerinin sayısı 20'yi geçmezken 1,5 yıl içinde 200'e yakın sahne aldık. Pin-up Türkiye'de rock müziğe uygun mekan kısıtlığından ve bu tarz müziğe olan ilginin azlığından dolayı pek çok grubun maalesef sahip olamadığı canlı performans şansına sahip olmuş ve bunu layıkıyla icra etmiş bir gruptur. yoksa grupta herkes az biraz gitar bas davul çalmayı bilyor zaten, herkes evde kendi kaydını yapardı. amacımız sahnede olmak, canlı canlı çalmak. bir tek kaydımız mevcut, gerçeğini merak eden herkesi en yakın konserimize bizlerle birlikte eğlenmeye bekliyoruz.

20 şarkı 200 konser ile kendime konuşmama hakkını tanıyorum. :p Daha canlı izlemedim, söylediklerinizden de çıkarılması gereken sanırım camlı izlemeden bir fikri oluşturamaycağıma yakın.. Neyse, bu sefer merakla bekleyelim o zaman. Kolay gelsin...

walla ankaradaki bar sahipleri; duyun sesimi de çağırın şu kızları gaaaari..

hayır "çeksene elini" de güzel ama dillere destan sahne şowundan mahrum kalıyoruz o şekilde de...

ya da abartıyolardır; en iyisi kanlı canlı izlemek tabii

konser_r1_c1.gif

sonunda dinleme şansım oldu,pek sevmedim diyebilirim,tavırlarda ciddi bir yapmacıklık ve marjinal olma çabası sezdim..Neyse olur öyle şeyler çıkmış söylemiş tebrikler ve bol şanslar..

Geri