Pin-up

ben pin-up ı sevdim. burda önemli olan onun beni sevmesi.!!!

kırıcan mı belini coverını dinledim bi tek açıkçası. ama gayet başarılı olmuş... arada bi giren sesler bizim kapının sesini andırıyor.

neyse devamı varya banada yollayın. annem ve ben sürekli dinliyoruz :)

p.s.: hatun grubu olması çok güzel bi avantaj.

Ben muhabbete sazmak istiyorum :)

Benim grubum da olucak umarım 17 Aralık konserinde.. Konser saat 7 buçuk 8 gibi başlıcak ve 4 grup olucak. Her şey tam anlamıyla kesin değil henüz ama eğer bir aksilik olmazsa gruplar da şöyle olucak;

Kaotik
The Next Highway
Sınıf 64
Pin-Up
:D

Bu arada konser Odtü VİŞNELİK KAMPÜSÜNDE olucak yani bildiğimiz Odtü kampüsünde değil ama o kampüsün Yüzüncü Yıl çıkışında olan kampüste olucak :) Onu da belirtiyim ve konser Odtü dışı insanlara da açık :)

çok iyi! ben sizi de izlemek istiyordum zaten... the next highway'in 2 üyesiyle de aynı okuldaymışız zaten eskiden, onların olması da çok iyi... kaotik haricindeki gruplar beni hakkaten ilgilendirdiği için verimli geçecek gibi... :D

Arkadaşlar herkese slm,

17 Aralık Pin-up konseri hakkında detaylı bilgi vereyim organizasyonu düzenleyen Ghost Production şirketinin halkla ilişkiler müdürü olaraktan.
henüz bunların hepsini pin-up daki arkadaşlar da bilmiyo :)

konser odtü vişnelik tesislerinde düzenlenecek,saat 19:30-20:00 gibi başlayacak,ilk önce KAOTİK, ardından THE NEXT HIGHWAY,sonrasında SINIF64 ve en nihayetinde de sewgili Pin-up.
çalan arkadaşların hepsi de birbirinden yetenekli insanlar,gelenlerin tadına doyamayacağı bir müzik ziyafeti olacak,kaçıranlar üzülecek.

Afişler yarından itibaren odtü ve çeşitli yerlerde asılacak,ayrıca odtü dışından gelmek isteyen arkadaşlar için de irtibata geçip,indirimli bilet temin edebilecek şahısların isim ve tel. no larını verebilirim.

bilet fiyatları öğrenci kardeşlerimiz dikkate alınaraktan

indirimli:7.5
kapıda :10 YTL
olaraktan belirlenmiştir.merak ettiğiniz her hususta bana ulaşabilirsiniz.

sevgiler...

sizin kırcan mı belimi coverını yeni dinleme fırsatım oldu harika çok beğendim sabahtan beri onu dinliyorum yolunuz açık olsun istanbula çalmaya gelirsek sizi kemancıda dinlemeye gelicem çok merak ettim...başarılar

derinaltı bas gitar

İTÜ FİNAL+Yılbaşı PARTİSİ

24 Aralık Cuma günü İTÜ GÜmüşsuyu Kampüsünde Final+Yılbaşı partisi var ve Pin-up' ı çıkarmayı düşünüyoruz. Pin-up grubundan herhangi bir arkadaş bir an evvel bana ulaşabilirse memnun olurum.

Burak: burakkil@gmail.com

Bende okulun kantininde dinlettim demoyu. :LOL: Millet bayıldı valla! :D Demoyu isteyenler falan oldu.Okulda reklamınızı çok sağlam bi şekilde yapıyorum.Valla Ayşegül'cüğüm bu işlerinizle kim ilgileniyo bilemiyorum ama,kimseyi bulamazsam bunun karşlığında şöyle bol pirinçli!ıspanak taklidi yapan yemeğinden bi daha istiyorum :)

Dürüst olmak gerekirse biz daha ters ve soğuk insanlar bekliyorduk...
Ama ılımlı tavırlarınız ve paylaşımlarınız bizi önce şaşırttı sonra mutlu etti ;)
Başarılar...

konserin anısı olarak burnumu kırdım!... ve tuvalette burnum kanarkene hala "pin-up" diye sayıklıyormuşum... sonralarını pek hatırlamıyorum ama sınıf 64'ten önce ılgın'ın beni öptüğünü ve baya bir muhabbet ettiğimizi anlattılar... iyiymişler... :D

insanlar "sevmiyorum bunları, boktan grup, kızlıklarını kullanhıyorlar yetenekleri yok" diye bik bik ede dursun; biz grubu izlemiş dinlemiş görmüş tanışmış ve hayvanlar gibi de tepinmiş insanlar olarak yapılması gereken yorumları yapalım.

insan olarak çok sıcak sevecen kişilikleri var evet. valla ben çok sevindim tanıştığıma. müzik olarak ise 2003 yılındaki h2000'de izlediğim pin up'a göre epey ilerlemişler. süperdiniz. coverlar çok başarılı ve cover anlayışına uygun ("ne demek istedin" diye atlayana cevap: cover anlayışı derken bir parçanın olduğu gibi değil de grubun özelliklerine göre modifiye edilerek çalınması...hayır efenim araba modifiye etmek gibi değil...götünle okuma...entegre bağlama lafıma da böyle "bu ne ola" diyen olmuştu da ondan açıp kapıyorum bu gerektiğinden uzun olan parantezi).

müziğiniz gayet ön plandaydı, gayet güzeldi. sizi canlı izlemiş birisi olarak kıskançlıklarından ve hıyarlıklarından laf edenlere anlam veremem, anlamı vermek de istemem zaten. onlara bir adet kıçım var gülme amaçlı, kullanayım evet.

PIN UP kardeşlerim :)
Dün gece her zaman ki gibi muhteşemdiniz :metal
Daha nice konserler,düetler :) ve başarılar diliyorum :)
İyiki varsınız ve iyiki bir şekilde sizi tanımışım :)
En kısa zamanda görüşmek üzere kalın sağlıcakla :)

SEVGİLER VE SAYGILAR

bence de harıkaydı... tam dınleyemedım ama olsun... :(
davulcuları Özlem'e cok teşekkür ederim burdan... kendisi bana çok yardımcı oldu malzeme konusunda... bundan daha fazla iyilik, şam'da kaysılık...
ayrıca bir kızdan beklemeyeceğim kadar da iyi çalıyor (mutlaka birileri yanlış anlayıp çıkışacaktır bana, cevap vermem ona göre ;) yeter ki özlem çıkışmasın... :) )neyse umarım tekrar gelirsiniz ankara'ya... hem bu sefer sonuna kadar da sinlerim sizleri. görüşmek üzere...

Geri