Pin-up

slm
geçen pazar akşamı ankarada bir barda sizin çeksene elini coverınızı çaldılar.ilk defa orada dinledim ve çok hoşuma gitti,bunu sizinle de paylaşmak istedim. Size Başarılar

ya abı yaa daa gecen gun dınledım sızın grubu bıraz gerı kalmısım heralde..hatta kırıcan mı belımı nın coverını dınledm..haa bıde joker ı dınledm gayet de guseldı..nesse,basarılar!

merhaba,
bir bayan dinleyiciniz olarak sizi kutluyorum,erkeklerle dolu bir camiada adınızı iyi bir şekilde duyurdunuz.dün cumhuriyette sizinle yapılan röportajı okuduktan sonra böyle bir mesaj atmak istedim.
geçen bahar şenliklerinde odtüde 1-2 şarkınızı dinleme fırsatı bulmuştum(yetişememiştim),kırcan mı belimi de gayet iyi olmuş-bunu da nette dinledim-yine başa dönücem kutlarım sizi..
başarılarınızın devamı dileğiyle..

ŞOK ŞOK ŞOK!!! OLAY OLAY OLAY!!!!

PIN-UP KONSER!!..

16 KASIM SALI
GUİTAR CAFE BAR
TAKSİM

FORUM KURALLARINI OKUMAN GEREKİYOR. TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE MESAJ ATMAK KURALLARA AYKIRI.

walla geldiğime değdi çok hastaydım gelimmi gelmiiimmi diye tereddütteydim iyiki geldim azıttık tozuttuk kudurduk... kemik sesleri geldi bi ara kalabalıktan en kısa zamanda tekrar istioruz...

15 kasım Çaçaron programında, pin-up'ı ilk kez canlı dinledim... performansınız,enerjiniz harikaydı..o bir tarafa müzisyenlik de pek aşağı değildi...herkes çok eğlendi,çok memnun kaldı...umarım en kısa zamanda tekrar görüşürüz...başarılar,saygılar...!!!

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

pin up mı o da nesi?geçen yıl odtüdeki rock şenlikleri sayenizde pop-stara dönmüştü..1milyon vermeme ramen içime oturdu..bu sefer de olmamış pin-up diyorus..olmamış..

Geri