Pin-up

DaRkNeSsCeM demiş ki:
afisonnnn.jpg
eve yeni döndüm.süperdiniz kızlar tebrik ederim ankaraya da bekleriz

zeytinlide izledim pun-up I cover olarak iyi bi grup ama bunda ötesine geçiceklerini sanmiom actikcasi. bi tane kendi bestelerini çaldlar yok abi siz sadece cover calin fazla kasmayn album fln olmaz olsada tumaz bence

her forumda ısrarla söylüyorum. beste konusunda yorum yapmak için bence erken. cover grubu olarak gayet başarılı olduklarını gösterdiler ancak beste çok daha mühim olduğu için bu konuda yorum yapmadan önce albümün (olacaksa) çıkmasını beklemek ya da en az 5 adet beste dinleyip genel olarak değerlendirmek lazım.

ayrıca...besteler kalite olarak coverlardan farksız geldi bana. cover iyi beste kötü diyenler cidden bir şeylere kafayı takmış olabilirler, ya da coverlar da kötü. karar vermek lazım ne nedir di mi ama evet.

bir çok yerde gördüğüm gözlemlediğim bakış açısı ise şu: "kızlar zaten müzik yapamaz, kızlara göre fena değiller, ama kızlar zaten düzgün iş yapamaz"

...psikolojik analizi nedir bu cümlenin: "iyisiniz ama kız olduğunuz için kılım size, bu yüzden kötüsünüz diyeceğim evet ama umut ışığı da vereceğim taşağımı geçmiş olmak için"

ben bunu bizzat gördüm...bin şekilde değerlendirdim. başka bir açıklama oturamadı bunun kadar.

şimdi bunun üzerine alınıp saldırıya geçenler olacaktır elbet, ya da deja-vu konusunda (sözlükte) olduğu gibi ben şarkının sözlerinin ne ifade ettiğini anlamayan bir kaç gerzeğe anlattığımda aldığım tek yanıt olan "bırak yaa" gibi "lafı yedim ama illa biş demem lazım" mentalitesindeki küçük cümlelerle saldıran da olacaktır. buyrun gelin ben bu grupların yanındayım ve gerçekten her konuda olumlu olunması gerektiğine inanıyorum.

tanımayan anlamaz tabi neyse.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir. Ayrıca kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeyiniz.Bu tavırlarınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

punk müzik midir yaşam mıdır? ne biçim punk demeden önce punk'ın ne olduğuna dair biraz gerçek bilgi sahibi olmak lazım.

ben istersem trip hop yaparım, yine punk olurum. kimseyi de bağlamaz. kahkahalı küfürlü mesajın çekememezlik faktörünü de ölçebilirim aynı zamanda.

jello biafra ne güzel demiş, istediğin kadar saçını dik..kafanda mal yaşadığı sürece hardcore olamazsın
"punk ain't no religious cult, punk means thinking for yourself. you ain't hardcore when you spike your hair when a jock still lives inside your head".

neyin ne olduğunu bilenler zaten umursamazlar punk'ı "punks not dead" şeysi giyip sağa sola hareket çekmek zannedenleri.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz,"iyi" yerine "eyi" yazmayınız!

Pus demiş ki:
arkadaslar. daha önce indirdigim cover1 indiremiyorum. neden acaba? bi sorun mu var sitede. kolay gelsin....

arkadaşlar çeksene elini performans kaydından bahsediyorsanız benim sitedeydi, internet siteme saldırdıkları için bazı sornlar yaşadım ve serveri değiştim, elimde yüklemem gereken onlarca mb dosya vardı unutmuşum onu 1 - 2 güne aynı yere yükleyeceğim. (Yer değişirse de size haber vereceğim )

Bi aksilik olmazsa birazdan burada olacak,

http://www.ozlemtekin.biz/pin-up/pin-up.mp3

Sizlerinde elinde başka kayıt varsa yollayın bana yükleyeyim...

Sevgiler

bu grup mükemmel. başka şarkıları varsa webde dinlemek isterim. resmi sitelerini yapmak için teklif verdim fakat tüm haklarını başka şirkete devretmişler. yakında belki iyi bir fan sitesi yapabilirim :)

Ya garajda baktım konserlerinize edirne ve bursaya kadar geliyorsunuz ama bi izmite uğramıyorsunuz :( ( :) )Gelecek konserlerinizde izmitte olması dileğiyle..Sevdim sizi çeksene elini coverı çok iyi ;)

Geri