Pin-up

bi de ben yazayım dedim okadar tepindik konserlerinde yaw dungeonda kışın(hangi ay tam hatırlayamadım da)bi konser vardı gitaristler oldukça iyiydi ama ses düzeninden mi bilmiyorum çoğu şarkıdan da bişey anlamadım onu da söyleyeyim ama çok iyisiniz farklı enazından yani sık görmeye alıştığımız şeylerden değil

Anladığım kadarıyla bi pin-up çılgınlığıdır gidiyor.. ya da ezgi çılgınlığı mı desem...
üstü kapalı sarkmalar ezgi boştaysan takılabilir miyiz..usulü..
zoru basarmis ancak grubun tamamını hicte basarili bulmadigim 4 tane hatun.. cunku ayni tarzda onlardan daha iyi muzik yapan beyefendiler var. sadece hatun olduklari icin cesitli yerlerde sahne aliyolar ve abaza erkeklerde toplaniyor.. ancak soylemeden gecmiyim vokalleri cok basarili...
yuxexes e çıktıklarında "skate punk yapıyoruz o yüzden skate öğreniyoruz" gibi saçma bi laf edilmiş bu arada...

pin-up ismi yine bayanlardan oluşan bir gruptan çalıntı olduğu dedikoduları var... :yaratik

Lütfen bütün harfleri renkli şekilde alengirli mesajlar yazmayınız. Yönetim

hebee

klasik bir girlband grubu. bir özellikleri yok bassçının haricinde oda fiziksel olarak güzel bir insan oldugu için zaten. he tabi buarada 5telli bass çalıyo onada dikkat aman yani yanlış olmasın. alkol sewiyenizi baya bi açtıktan sonra içtiğiiniz barda sahneye çıkarlarsa eylendirirler. ayrıca wokalist monitörlere takılmak konusunda uzmanlaşmıştır hehe. bir türlü ünlü olamadılar nedense, ben ilk dinlediğimde bunların bir aya albümü çıkar, 3ayada kalmaz kraltvde izleriz demiştim ama hala bir action yok nedense.. yeni cover şarkısı arıyolarsa tawsiyem britney ablamızın "why dont u do smthng" isimli eserini tawsiye edeyorum. ki bende hayalde bizzat stickin' in my eye çalarken kendileri, pogonun dibine wurmuş birisiyim sewerim yani kendilerini yanlışlık olmasında sonra, zaten o gece çaldılarya o şarkıyı bana hayalde dinlettiler ya canları saolsun, eyw. ;) .müzik hayatlarında başarılar dilerim aynen bildikleri gibi dewam etsinler.

hebee

pinup demiş ki:
ilgi çekmek.. aslında amacımız bu değldi ama bu kadar dolu olduğuna göre bunu da başarmışız demektir. biz bu işi bırakmıcaz ama sen kendini çok fazla üzme, yine de güçlü ol.

arkadaşlar, uzunca süredir bir takım sağlık problemleri, grizu patlamaları, tsunami felaketleri, meteor çarpmaları, kutup erimeleri gibi sorunlar nedeniyle hem forumlardan hem sahnelerden uzaktayız. eylül itibariyle yeni sezonla birlikte yeniden sizlerle olucaz. fırtına öncesi sessizlik. herkese sevgiler.
sezonluk kombine biletler satılığa çıkmıştır ilgilenenlere duyurulur. biletler biletx'te..........

Ankara konseri

tround_ demiş ki:
Bu nedir kardeşim grup elemanları sorduğumuz sorulara cvp vermio şimdiden tribe girdiyseniz işimiz var :evil:

Al kardeş konser haberi sana!
--------------------------------------------------------------------------------

Raven Fall Fest 2005(Ankara)

24 Eylül Cumartesi - ODTÜ Mezunlar Derneği Çim Amfi
Kapı açılış : 17:00

ŞEBNEM FERAH -21:00

Pin-Up -19:45
Foreplay -18:45
İz -17:45

güzel işler yapıosunz imrendim size devamını dilerim butun başarılarınızn hayali uykudan önce yaşıosunz bunun nasıl bir mutluluk oldugunu biliorum cunku uykum da görmüştüm :) darısı bizim başımıza ...

Geri