Pin-up

Re: Pin-up Yeni Konser Haberi

EzgiPinUp demiş ki:

15 Ekim 2005

Rammstein Tribute Band (Feuerengel) & Pin-up

Balans Music & Performance Hall

Gelişmeleri sabırla bekleyiniz.

:metal :metalhead Hell yeah :metal :metalhead

:metal :metalhead Let's Rock The House :metal :metalhead
:metal :metalhead Girl power rules :metal :metalhead

Öptüm çok,başarılar

Seviyenin düştüğü eleştiriler, geyik mesajları ve bunlara verilen cevaplar silinmiştir. Özel mesaj yoluyla küfretmek yerine Turkrock Hakkında bölümünden isteyen bana giydirebilir. Kolay gelsin

Sonunda beklediğim fırsat elime geçti.Raven Fall Fest 05 te ilk defa canlı canlı izleme fırsatı.

Önce sadece şebnem çıkıyor diye gidecektim ama çıkan gruplar arasında pin up ı görünce artık daha da çok gitmek istiyorum.

3 beste bir cover ını dinledim daha besteleri var mı bilmiyorum ama bu kadar ünlü olduktaktan sonra bence bestelere ağırlık verseler çok daha ii olcak dimi ama :LOL:

Çok iyiydi. Ama az sahnede kaldılar Şebnem Ferah'ı neredeyse 1 saat bekledik bu arada devem edebilirlerdi herhalde.

Bazı kötü arkadaşların kötü hareketleri oldu ama sahneden inerken herkez bir daha bir daha diye bağırdı.

Pin Up a gün geçtikçe hayranlığın bir kat daha artıyor. Raven Fall Fest deki o performansları neydi öyle. Bir grup bu kadar mı harika olabilir. Ben öldüm tepinmekten. Bir çok kişinin ayağını falan ezdim. Sahneye atlıcaktım nerdeyse. Çok eğenceliler gerçekten. O hareket çeken arkadaşlara gereken cevabı önce biz verdik sonra da ılgın zaten çok önemli bi mesaj gönderdi arkadaşlara sağolsun :D . Orada Her gruba, beğenmiyosan bile saygı duymak durumundasın ki Pin Up saygı duyulası değil aşık olunası bir grup. Ankara ya tekrar tekrar bekliyoruz. Ben eninden sonunda Kemancı ya gelicem de neyse :D

Not : Pin Up ın albümü yok zaten, mp3 lerini bulmak için de her yeri araştırdım herkesin bildiği şarkılardan başka şarkıları maalesef yok nette, delircem. Buna bir el atalım hep birlikte.

yaa odtude cıktıgınızda herkes biririne bakıyodu ben bir baterist olarak davulcunuza baktım ne kadar yıklabilir gibisinden ortalıgı:D
muzik baslayınca herkes bakıyo birbirine noluyo gibisinden ankaraya tekrar bekleriz bu arada istanbula geldigimde ozlem sen bageti kır ve bana at hatıra die alcam onu ben nasıl basardın dun o bageti kırmayı yaa acıdım bagete valla ozlem
pai pai

sahnedeki duruşunuz ve enstrümanları kullanışınızdaki olağanüstü beceriniz görülmeye değer.. ama hangi parçayı coverlamak istediğinize karar verirken biraz daha seçici olmanızı isterdim..

ezgi sen harikasın :D

Geri