Fırtına [Metal - Ank]

Fulya o şarkı bizim değil :) flash TV niye yayınlasın bizi :) hedefimiz dream... Bu arada çok sıkı bir çalışmaya girdik güzel coverlar yapıcaz yeni sezona bomba gibi gireceğiz... (inşallah :) )... Onun dışında bakalım güzel konserler var ileride sanırım... Konserlerde artık elimizden geldiğince performans da sergilemeyi düşünüyoruz... Hoplayalım zıplayalım felan... Neyse kasış devam... Stüdyolar ve Ev çalışmaları tam gaz...

Sevgiler... Saygılar...

beyler sel amın aley kum nassınız bundan sonraki ilk studyonuzda haber vern lan olğcan nie hç aramıon laynnnnnnnnnnnnn
eyyy kaçak sana sesleniorum kehanetlerime göre ilerde epppeeeyyiiiiii işler yapacaksınız mor ve ötesinn adını tarihten silecez bu arada cem köksal mor ve berisinn eski gitaristi imiş yıkılıodum toparlandım nese eyyyy kaçak sizi selamlıorum

saolun beyler bizi desteklediğiniz için... Kaçak şu sıralar biraz durgun bunun nedenide sıkı çalışıp konserlerde daha iyi olmak... Artık konserleri biraz yavaşlattık biraz coverlara ağırlık verdik ama yeni parçalarda gelmeye devam ediyor... Yeni bir parça daha yaptık... Önceki parçalarada eklemeler felan yaptık bazılarına daha yapılacaklar var...
İzlenmeye değer bir grup olmak istiyoruz... Eyer öyle bir grup olabilirsek bizden desteklerinizi esirgemeyin...

Bu cumartesi 10 Eylülde Konserimiz var... Biziz bar rock alive konserlerinden... Bizim hakkımızda görüşlerinizi bu konsere bakarak verebilirsiniz...
Herkesi bekleriz... Afişide yakında aktarır inşaşallah Göktuğ abi...

Herkesi bekleriz...

evet arkadaşlar konserimize herkesi bekliyoruz son hazırlıklarıda tamamladık füze gibi patlamaya hazırız... BİZİZ sallancak inşallah :) hadi herkese iyi eğlenceler... Zamanın en büyük KaçaK konseri olacak!!!!!!!! :twisted:

Bonomo demiş ki:
ya yoruma acik bi konusma ve sadece samimiyetimden soyluyorum bunlari

cok calismaniz lazim ve vokalinizin sesi
olmamis ya.

eleştirmek herkesin hakkı iyi yada kötü farketmez ama eleştrin yeterki daha iyi olmamız ve ilerlememiz için eleştriler lazım bizim için...ama tabi biz elimizden gelenin her zamanki gibi en iyisini yapmaya çalıştık...gelen herkese sevgiler ve teşekkürler...

-----------------KaçaK---------------------

_TrOpLaR_ demiş ki:
Kaçak, muhteşemdiniz bugün yaa!!! Coşturmayı beceriyorsunuz valla :D En kısa zamanda bir konser daha bekliorum ;) Bu arada Deniz dehşet çaldıı!!! :metal :)[/quote

iltifatların içinnn çooookk saolll yaaa....ama benim BasS ın en üst teli koptu konser sırasın da yaaa böle aksilik olur mu ama en iyi şekilde idare etmeye çalıştım...saolun varolun.... :p :D

Geri