Neural Dsp Başlığı

Archetype: Tim Henson hakkındaki görüşleriniz nedir ahali?
birçok engl pluginini denedim bir çoğu hoşuma gitmedi yüksek ihtimal bizim cahilliğimiz ayarını yapamadık ses kartımız iyi değildi vesaire fakat bu tim henson plugini mükemmel tonları çok hoş harmonikleri çok iyi yansıtıyo benim hoşnut olmadığım tek konu sert soundlar alamamamdı onun haricinde clean tonlar olsun overdrive soundlar olsun hastasıyım eğer alırsam ilk alacağım plugin budur ki teknik deaht dinleyen bir insanım 2 haftalık deneme sürümünü indirip denerseniz daha iyi fikir sahip olursunuz kanaatindeyim

birçok engl pluginini denedim bir çoğu hoşuma gitmedi yüksek ihtimal bizim cahilliğimiz ayarını yapamadık ses kartımız iyi değildi vesaire fakat bu tim henson plugini mükemmel tonları çok hoş harmonikleri çok iyi yansıtıyo benim hoşnut olmadığım tek konu sert soundlar alamamamdı onun haricinde clean tonlar olsun overdrive soundlar olsun hastasıyım eğer alırsam ilk alacağım plugin budur ki teknik deaht dinleyen bir insanım 2 haftalık deneme sürümünü indirip denerseniz daha iyi fikir sahip olursunuz kanaatindeyim
Valla denedim (ilk yorumu attığımda deneme süresindeydim ama uzun süre kullanan varsa diye yorum almak istemiştim), aşırı hoşuma gitti ve chug tonlarını istediğim gibi alamamama rağmen tek pluginlik bütçemi Tim Henson'a harcadım gitti... Fortin Cali Suite de bir sonraki indirime kaldı artık.

Archetype: Petrucci

Bekliyor muydum, tabi ki yine ters köşe.

Doubler, transpose ve 2 yeni mikrofon alternatifi ilk gözüme çarpanlar. Ne zaman vakit bulup deneyebilirim bilmiyorum çünkü ben daha Tim Henson’u kurcalayamadan geçti gitti 14 gün. Mail atıp önce onu bir yeniden aktif hale getirteceğim.

Dolara rağmen bir bu gelirse alırım diyordum ama son borsa düşüşünden sonra onu da diyemiyorum olacakların korkusuyla. Mercuriall ReAxis var, o yeter bana =)

Archetype Petrucci çok büyük süpriz oldu, ama çok güzel süpriz oldu. Yine de döviz kurundan çıktığına sevinemedim. Öğrenci halimle ne kadar sürede alabilirim diye bir challenge yapmayı düşünüyorum 🥲

AmpliTube 5'i kullandıkça daha da kullanasım geliyor zaten. Ses kartımla tam uyumundan mıdır, ben giderek daha ustası olduğumdan mıdır bilmiyorum ama enstrüman girişi AmpliTube 5 kadar iyi gelen başka amfi simülasyonu yok resmen.

Archetype petrucci'nin deneme sürümünü indirdim. Alet ateş ediyor. Şu double olayı muhteşem. Düğmeye bi basıyorsunuz cayır cayır petrucci ritm tonu geliyor. Bunu bu paraya dünyaya dağıtmaları inanılmaz. 1 ay önce türk lirası çakılmadan hemen önce çıksaydı direk alırdım muhtemelen. Şuan alamıyorum malesef.
48 khzde çalıyorum, ses kartım da giriş seviyesi baya ucuz bir karttı zamanında. Bunlardan olsa gerek cleanler ve akustik gitar amfisi pek güzel gelmedi. Cleanler idare eder de Ola'nın videosundaki akustik tonu ile alakası yok benim duyduğumun.

Geri