Kelepir İlanlar

Üzülme Kadir, bize gitar mı yok? Bulunur elbet :).

Bİliyorum çok saçma ama bazı şeyler vardır ya varlılığı bile ona bakış mutlu eder bu gitara çok yükseliyorum

thumb-X500_OPTG(1)_420x420.png

Bİliyorum çok saçma ama bazı şeyler vardır ya varlılığı bile ona bakış mutlu eder bu gitara çok yükseliyorum

thumb-X500_OPTG(1)_420x420.png
Nedense Cort'a hep ön yargılı bakıyorum, üst seviye Les Paul'leri Gibson'dan iyi diyorlar ancak ne bileyim, bendeki ucuz Cort G110'un işçiliği leş ötesi. Cort görünce soğuyorum. Ama o gitarın fiyatını hatırlarsak, EMG'li olması çok iyi avantajdı tabii :).

Neden insanların gitarlarını ilanlarını aşağılıyorsunuz? Hep bir ağızdan çirkin söylemi bu gitarı almayı düşünen bir insanın vazgeçmesine vesile olabilir. Bu işlerin zevk renk olduğunu hala anlayamadınız mı?

Neden insanların gitarlarını ilanlarını aşağılıyorsunuz? Hep bir ağızdan çirkin söylemi bu gitarı almayı düşünen bir insanın vazgeçmesine vesile olabilir. Bu işlerin zevk renk olduğunu hala anlayamadınız mı?
Alan almis, alacak olan da alir. Sevmeyen sevmemis, bunu demek de hata degil, suc degil. Gitar bence de goruntu olarak cirkin. Vigier'lere hic isinamadim.

10.000 TLlik gitarı bizim burdaki yorumlarımıza bakarak alan kişi zaten o gitarı hiç almasın, ayrıca millennial mı bu gitar, yorum yaparken pedagojik yaklaşmazsak alınacak mı bizim sözümüzle? Çirkin gitar iste, bir şeye güzel demek kadar çirkin demek de doğal. Abartacak bi şey yok.

Anca koca karı dedikodusu yapın siz. 15 yaşındaki çocuk muhabbeti. Hep aynı isimler, hep aynı terane. Yapıcılık, bilgi sıfır.

ne abarttınız ya? bence de çok çirkin gitar. estetikten yoksun. teknik özelliği ne olursa olsun; sapı bilmem kaç yılda kurutulmuş, truss rodsuz, sıfır action bi gitar olması da onun çirkin bir gitar olmasının önüne geçmiyor. ancak ilanın sahibi bu şekilde çocuk gibi alıngan bir tutum sergileyebilir herhalde. muhabbetin başında konu gitar iken, şimdi konu şahıslara döndü. bunun sebebi de sizin abuk subuk konuşmalarınız ve ithamlarınız. tekrar söylüyorum, leş gibi çirkin bir gitar. alıcısına hayırlı olsun.

Anca koca karı dedikodusu yapın siz. 15 yaşındaki çocuk muhabbeti. Hep aynı isimler, hep aynı terane. Yapıcılık, bilgi sıfır.
Gitara yapıcı eleştirilerimizle yaklaşarak onun moralini düzeltirsek bunun neye bir faydası olacak tam olarak? Bilginizle bizi aydınlatabilir misiniz? Ayrıca koca karı dedikodusu ile 15 yaş çocuk muhabbeti birbirinden farklı şeyler biliyorsunuz değil mi? Bilginin sıfır olduğu yönündeki olumlu ve yapıcı eleştiriniz için çok teşekkürler bu arada. Cidden ilk geri bildirimde ınsanların bilgisine yönelik çıkarımınızla ne kadar yapıcı olduğunuzu beynimize kazıdınız.

Çirkin gitarlar diye başlık açın ve gidin orada oynayın. Moda oldu zaten. Aynı gitarı sitesinden link atıp paylaşın hatta anket de düzenleyin bunun sınırı yok gitarla ve firmayla istediğiniz kadar dalga geçin. Fakat bu başlığın amacı farklı. Eleştiriye açık insanlar değilsiniz, eleştiriyorum çünkü yorumlarınızın hiç bir yapıcılığı yok. Anca koca karı muhabbeti laf olsun. Birileri, sizin satmaya çalıştığınız gitar hakkında böyle çirkin alaycı yorumlar yapsa hoşunuza gitmezdi eminim. Herkes akşama kadar, işini gücünü bırakmış üşenmeden sarı site taraması yapıyor. hangi ilanı nasıl trollerim forumda ilgi toplatırım peşinde. İnsanların zevkleri sizin zevkinize uymayabilir, hala bu tartışmayı devam ettiriyor olmanız ancak eleştiriye kapalı yorum altında kalmama çabanızdan kaynaklı. Birde bu forumda körler sağırlar meselesi varr tabi. Yaptığınız yanlış. bakın ben avatarınızdaki gitarlara laf söylüyormuyum. Yada bir başkası?

Geri