Kelepir İlanlar

Çirkin gitarlar diye başlık açın ve gidin orada oynayın. Moda oldu zaten. Aynı gitarı sitesinden link atıp paylaşın hatta anket de düzenleyin bunun sınırı yok gitarla ve firmayla istediğiniz kadar dalga geçin. Fakat bu başlığın amacı farklı. Eleştiriye açık insanlar değilsiniz, eleştiriyorum çünkü yorumlarınızın hiç bir yapıcılığı yok. Anca koca karı muhabbeti laf olsun. Birileri, sizin satmaya çalıştığınız gitar hakkında böyle çirkin alaycı yorumlar yapsa hoşunuza gitmezdi eminim. Herkes akşama kadar, işini gücünü bırakmış üşenmeden sarı site taraması yapıyor. hangi ilanı nasıl trollerim forumda ilgi toplatırım peşinde. İnsanların zevkleri sizin zevkinize uymayabilir, hala bu tartışmayı devam ettiriyor olmanız ancak eleştiriye kapalı yorum altında kalmama çabanızdan kaynaklı. Birde bu forumda körler sağırlar meselesi varr tabi. Yaptığınız yanlış. bakın ben avatarınızdaki gitarlara laf söylüyormuyum. Yada bir başkası?

Bu alıntıladığım mesaj bir eleştiri değil, düpedüz emir. Bi ürünün çirkin olduğunu belirtmekse bir eleştiridir ve hatta bunun üzerine kurulu pazar araştırması adında koca bir sektör var, gazetelerde köşe yazıları var, eleştiri diye bir edebiyat türü bile var ve emin olun çoğu edebi mektupta bi gitara çirkin demekten çok daha sert ifadeler var (örnek: Abes-Muktabes, Demdeme-Zemzeme vs.) Neyi eleştirdiğiniz belli değil açıkçası, sahibinden'de akşama kadar ilan kovaldığımızı mı, bulduğumuz gitarları beğenmedigimizi mı yoksa başlığı amacına uygun kullanmadığımızı mı eleştiriyorsunuz öncelikli olarak? Kendi adıma isterseniz avatarımdaki gitara küfredin bu arada, bunu şikayet etmem çünkü bilgi sıfır bildiğiniz gibi...

Çirkin gitarlar diye başlık açın ve gidin orada oynayın. Moda oldu zaten. Aynı gitarı sitesinden link atıp paylaşın hatta anket de düzenleyin bunun sınırı yok gitarla ve firmayla istediğiniz kadar dalga geçin. Fakat bu başlığın amacı farklı. Eleştiriye açık insanlar değilsiniz, eleştiriyorum çünkü yorumlarınızın hiç bir yapıcılığı yok. Anca koca karı muhabbeti laf olsun. Birileri, sizin satmaya çalıştığınız gitar hakkında böyle çirkin alaycı yorumlar yapsa hoşunuza gitmezdi eminim. Herkes akşama kadar, işini gücünü bırakmış üşenmeden sarı site taraması yapıyor. hangi ilanı nasıl trollerim forumda ilgi toplatırım peşinde. İnsanların zevkleri sizin zevkinize uymayabilir, hala bu tartışmayı devam ettiriyor olmanız ancak eleştiriye kapalı yorum altında kalmama çabanızdan kaynaklı. Birde bu forumda körler sağırlar meselesi varr tabi. Yaptığınız yanlış. bakın ben avatarınızdaki gitarlara laf söylüyormuyum. Yada bir başkası?

en az iktidar partisi yöneticileri kadar çelişiyorsunuz.

hem insanları eleştiriye açık olmamakla suçluyorsunuz hem de eleştirilen enstrümanı sanki siz kendi zevkinize göre üretmişsiniz gibi alınganlık ediyorsunuz. şu gitarı tasarlayan zanaatkâr bile sizinki gibi anlaşılması zor bir savunma şekline girmez.

eleştiri yapıcı olmak zorunda değildir. eleştirilen şeyin de en nihayetinde bir nesne olduğunun da farkındasınızdır umarım. nesne, bu eleştiriden etkilenip ezilip büzülmüyor nihayetinde. geriye tek bir seçenek kalıyor, o da ilanın sizin ilanınız olması.

bu başlığın amacı da gayet belli aslında. kimse popülarite için onun bunun ekipmanına yorum yapmıyor. herkes anonim, herkesin kişisel fikri ve hür iradesi. gerçekten şu münakaşanın buralara gelmesi çok absürt.

tekrar fikrimi beyan etmek istiyorum, yüksek müsaadenizle: gitar gerçekten çok çirkin. hem kasa şekli, hem de finishi. amatör bir custom gitar denemesi gibi.

Allah'tan insanların cort ve washburn gibi markalara ön yargısı var. Çok iyi fiyatlara çok iyi aletler çıkıyor bu sayede.
Mesela bu fiyata bu gitar şaka gibi, gitar ihtiyacım olsa hemen alırdım

Allah'tan insanların cort ve washburn gibi markalara ön yargısı var. Çok iyi fiyatlara çok iyi aletler çıkıyor bu sayede.
Mesela bu bu fiyata bu gitar şaka gibi gitar ihtiyacım olsa hemen alırdım
Hocam yüksek ihtimal alamazsınız 2019 ekimden kalmış

Ben de paylaştım bu ilanı önceki sayfalarda. Bende siyahı vardı aynı modelin, cidden bu fiyatlara güzel bi gitar.

Hocam beni etiketleseydin ya direkt :D. Ben artık Washburn ile aramı sıcak tutuyorum, Cort'la yine bozuşuğum. Bir ara o da düzelecek.

Geri