Kelepir İlanlar

En son 800-1100 arasında birkaç ilan vardı sahibindende.
Üstteki Cort'un üst seviye olan, 3.500₺'lik olan modeli değil mi? Öyleyse ben alırım bunu. Almayın :D.

Hiç bilmiyorum abi birkaç gündür ha atıcam ha atayım ya kelepir değilse durduk yere linçlenmiyim diye düşünüyorum. Baktım Cort'un PRS çakması modelleri falan konuşulmuş pasladım gitti gerisi cebinde parası olanda :D

M600 ve üstü modeller iyidir. Bazen Kore üretimleri düşüyor piyasaya, sağlam gitarlardır. Yalnız buna çakma dememek lazım. "Benzer" kasa tipi ama firmanın kendi çizgilerini görebiliyorsun. Olaya böyle yaklaşırsak ESP Eclipse de Gibson LP çakması oluyor. :)
Haklısınız. Özür dilerim. Ağız alışkanlığı, çakma dediğime bakmayın. Bunlar sertifikalı benzerler. Tip olarak tamamen benzememelerin sebebi de buydu yanılmıyorsam :).

En son 800-1100 arasında birkaç ilan vardı sahibindende.

Hiç bilmiyorum abi birkaç gündür ha atıcam ha atayım ya kelepir değilse durduk yere linçlenmiyim diye düşünüyorum. Baktım Cort'un PRS çakması modelleri falan konuşulmuş pasladım gitti gerisi cebinde parası olanda :D
O Photogenic'i görmüştüm. Bakım gerekiyor ve darbeleri çok.

Son düzenleme:
Cort'un Z serisinde 40 ve 42 olanı bolt-on bağlantıya sahip. Geri kalanı set-neck. Z42 benim ilk gitarımdır, 2007'de 2. el olarak gitar + tribal planet gigbag'i 250 YTL'ye almıştım. Pazarlıkla falan 450 lira civarına alınabilir. Güzel gitardır ama bu yeni üretim muhtemelen. Kalitesi ve kalite kontrolü nasıldır bilemiyorum.

Son düzenleme:
Cort'un Z serisinde 40 ve 42 olanı bolt-on bağlantıya sahip. Geri kalanı set-neck. Z42 benim ilk gitarımdır, 2007'de gitar + tribal planet gigbag'i 250 YTL'ye almıştım. Pazarlıkla falan 450 lira civarına alınabilir. Güzel gitardır ama bu yeni üretim muhtemelen. Kalitesi ve kalite kontrolü nasıldır bilemiyorum.
2007 ne hocam? :). Gerçi eskiden Cort daha kaliteli üretim yapıyormuş. Bu gitar Endonezya üretimi muhtemelen.

Türkiyede şöyle bir ibanez,cort fabrikası olsa ne güzel olur.
Fabrika satış mağazasından gider alırdık 😂 Hem biz de asgari ücret 260 euro falan...
Aslında üstte bir hocam söylemişti, ön yargıdan dolayı Cort, Wahsburn gibi markalar cidden uygun fiyatlı oluyor. Bizzat kendimden biliyorum, Cort Custom Z'yi görene kadar şunu diyordum; "Cort ne ya, Cort Çöp, alınmaz." ama dövizin artması ve üst seviye gitarlarını görünce sevmeye başladım ne yalan söyleyeyim :). Senle ikimiz gitar arayışındayız. Üst seviye görürsem haber veririm 🤣 .

Geri