Gökhan Semiz (Grup Vitamin)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

can touch this:=yani türkçesi bana dokkundurabilirsiniz..:)yıllar önce günümüzde çevrilmeyen geyiği çevirmiş adamlar..düşünsenize devam etseydiler bugün onlara malzemem vercek ne çok insan,söz ve durum olurdu..
aşkın gözyaşları benim favorimdi bana dokkundur,fatoşun vitamin verziyonu..iyiydiler baya. özetle vitamin şart !:(

öldüğünde ve grup dağıldığında küçüktüm ama babam kasetlerini buldu bana birtek yedigün reklamlarında oynadıklarını hatırlıyorum şarkı sözleri acaip güzel ve komik.bu kadar seveni olduğuna göre mutlaka iyi bir insanmış.toprağı bol olsun.

Gökhan Semiz'in ÇOK zeki olduğunu görmemek aptallık olur heralde!

Hala zevkle dinliyorum kasetlerini! En azından bişeyler anlatmaya çalışmışlar!
...Hatta bunu başarmışlar!

Keşke hayat birazcık adil olsaydı :cry:

ya arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır gurup vitaminin şarkılarını arıyorum bilen birleri varsa link bıraksın ya öldum. :evil:

Gökhan Semiz adını duyunca aklıma o güzel gülüşü geliyor.. keşke diyoruz hep ama biliyorum ki derinlerden gelen keşkelerden... barış manço ve gökhan semzin ölümüne ağlamışımdır.. sanki çok yakın tanıdğınız arkadaşınız dostunuz akrabanız gibi gelir dimi bazı isimler!!! Mekanı Cennet olsun...

Gökhan Semiz in solo albumu İnan ki Teksin guzel bir albumdu. bu sarkının ismi bir mermer parcasında yazıyor.ama en onemlisi bu sozun, onu seven dostlarının kalbinde yer etmis olması.. gercekten de bu sozu hak edecek bir insandı. benim onunla gecirdigim cok guzel anılarım var. en azından onun hayatında benim de cok fazla olmasa da bir yerim var. cok basarılı bir muzisyendi ve cok iyi bir insandı.
ii bir rock ve metal dinleyicisiydi aynı zamanda. pentagramla yaptıkları endise-i muhabbet adlı sarkıları da grup vitamin in albumunde yer almıstı. grup vitamin in as elemanıydı

bıraz ıddalı bı laf olacak ama turkıyenın gorup gorebılecegı en ıyı gruplardan bırıydı vıtamın ne varsa gokhan semızde vardı oldugunde cok uzulmustum. en sevdıgım sarkılarıda ismaille fatoştu valla allah rahmet eylesın''mustafa koş seni kim tutar şehir ne zalim adamı yuyar''

gökhanın ölümü benim için yıkımdı çünkü gerçekten çok seviyordum grubu harika lafları müthiş ustalıkla oturtuyorlardı anlaması gerekenlerde gargara yapıyordu.
Mekanı cennet olsun....

Geri