Kısadevre

**emrahcım bizde heyecanla sahne ile buluşacağımız zamanı bekliyoruz..heralde mart gibi grup tamamen hazır olur..herşey sorunsuz olmalı..

**junkcana da çok teşekkür..bizim grubun cover formatı bu işte..beğenmene çok sevindim..çünkü çoğu insan pek sıcak bakmıyor bu formata..ama biz fevkalade keyif alıyoruz hala dream theater,iron maiden,megadeth ,metallica çalmaktan..önemli olan da bu zaten..saol güzel yorumların için..sana ve grubuna da başarılar :)

**arkadaşlar vokalistimiz duyguyla yollarımızı ayırmış bulunmaktayız..1,5 yıl boyunca bize katlandığı için kendisine teşekkürü borç biliriz...

**gelelim yeni grup formatımıza:
vokal : alper
gitar: tanselus
bass: alp koçisan
davul : hakkı paşa
klavye : bedri

**en yakın konserde görüşmek dileğiyle..

abi ben cagri Taner'e selamlar
gazi de süperdiniz valla bizden önce cıktınız ama cok iyiydiniz
neyse basarılar

konserlerinizi takip edicem
23....gitARİSTİ

**saol çağrı...bizim repertuar biraz yabancı kaldı sizin okula ama yine de süperdi tüm arkadaşların desteği.."dostum"u çalarken enstrumanları duyamadım tribünden gelen seslerden...kalıp sizi de izlemeyi çok isterdik ama davulcumuzun finali vardı saat 4de..onu siyasala yetiştirmek zorundaydık..eminim süper çalmışsınızdır siz de..görüşmek üzre..ii bak kendine :)

**arkadaşlar bidahaki konserlere inşallah...zaten hakkı abinizin mezuniyet sınavı olmasa sınavı sallar kalır izlerdi sizi emin olun, ama çok kritik bir sınavdı hakkı için..adam mezun olcak bu sınavları verirse...ama size sözümüz olsun sene sonu konserinize gelicez sizi desteklemeye..

**taner bahsetti biraz konserinizden zaten..coşturmuşsunuz milleti ...mor ve ötesi,pamela çok güzel seçimler playlist için.size bi de arkadaş tavsiyesi , "yavuz çetin" in albümlerini mutlaka alıp dinleyin..özellikle "satılık" albümünü...hepiniz iyi bakın kendinize..taner vasıtasıyla haberleşiriz...grşmek üzre :)

eyvallah tansel abicim vallaha bence siz süperdiniz hele jangarla girip yeni türküye gectiniz ya koptum orda
ama hangar18 in sonundaki soloyuda koysaydınız biraz dişli bi solo ama sen yaparsın

bu arada bi sonraki konseriniz nerde ve ne zaman

**grup tam olarak hazır değilmiş çağrıcım onu farkettik gazi konserinde..heralde nisan gibi falan yaparız konseri..odtünün rock şenliğine de başvuracağız ..bakalım orası olursa ilk sahne orası olacak gibi ama olmayabilirde..en geç nisan gibi bakarsın bi barda program bile olabilir..sonrada üniversitelerin bahar şenlikleri olur..şenliklere mutlaka gelin hem size okulları da gezdiririz..

**karanfillerin bana ait olan solosu dream theater ın another day i..ama cidden hangar 18 in solosu da süper olur oraya, tabi biraz kasmak lazım birebir atmak için.zaten bizim için şarkıların en keyifli kısmı d.theater,megadeth,iron maiden,metallica partisyonları....onun dışında taner kendi kısmında doğaç olarak bi blues solo attı..blues gitaristi zaten daha çok benim birader..yetenekli çocuk ama takdir ediyorum ben yaşına göre iyi çalıyor...

***sende konseriniz olursa mutlaka haber ver..grubu toplayıp gelelim dinlemeye..çok erken yaşta toplamışsınız grubunuzu...bu çok güzel birşey...umarım herşey istediğiniz gibi gider..grşmek üzre :)

valla tansel bizim 23 dagıldı gibi malum vokal ece ve baterist seco lise sonlar öss falan ama benim bi grubum daha var epeycene de kover ve beste var sadece düzenlemek lazım
biz de nisan mayıs gibi hazır oluruz heralde

**yav siz de yaşlıysanız biz tam amca olduk demektir..bu arada hepiniz gazi de okumuyormusunuz ?yoksa siz de mi misafir sanatçı olaraktan geldiniz gaziye..

**bu arada öss ne kadar can sıkıcı bir sınavdır öyle..neyse öss sonrası umarım diğer arkadaşlar da devam ederler müzik hayatlarına..gruplarınıza sahip çıkın arkadaşlar eleman sürekliliği olmadan malesef yürümüyor bu iş..

**hemen düzenleme olaylarına girin çağrıcıım..hele besteler oturduktan sonra çalarken apayrı bir keyif veriyor insana..insanın kendi şarkısını çalması gibisi var mı bee :)..diğer grupla da türkçe rock mı çalıyorsunuz?bu arada yavuz çetin i dinlediniz mi bakiim..bi daha görüştüğümüzde sınav yapıcam ona göre :)

tansel abicim valla biz gazidendik full hatta kendimizi cagırtırken 'safkan gazili bi grup' die cagırttık :)...
bizim baterist sınavdan sonra istanbula gidecekmiş.bu zamanda iyi baterist zor bulunuyo valla iste diğer gruplada turkce rock yapıoz
yavuz cetini epey bi önce dinlemiştim yanlıs hatırlımıyosan onun basın kerem tuzun calmıştı
ama bi albumunu bulacam bi yerden o zaman sana sölerim sınav yaparsın...:))))...

**ilk albümde bassların bir kısmını sunay özgür çalarken bir kısmını yavuz abi kendi çalmıştır..ama 2. albümde kimin çaldığını hatırlıyosam adiyim..

funnyasme demiş ki:
valla tansel bizim 23 dagıldı gibi malum vokal ece ve baterist seco lise sonlar öss falan ama benim bi grubum daha var epeycene de kover ve beste var sadece düzenlemek lazım
biz de nisan mayıs gibi hazır oluruz heralde

Bizim grupta dagılma falan yok Nisan Mayıs' a kadar...

Bi de Satılık albümünde Yasamak istemem dışındaki tüm basları Sunay Özgür calmıstı. Sadece Yasamak İstemem' i Demirhan Baylan kaydetmisti.

Geri