Kısadevre

*yav aynı gruptan mı bahsediyorsunuz arkadaşlar ben durumu anlamadım..yoksa biriniz dağıldı diyor biriniz dağılmadı...neyse karışık işler bunlar galiba..okulunuzun bahar şenliklerine de katılın öss de olsa..biz de zamanında 2 araya bi dereye sıkıştırmıştık ,şarkıları hazırlanmıştık bir şekilde öss ye rağmen..yoğun tempo arasında haftada birkaç saat müziğin kimseye bir zararı olmaz..

**yavuz çetin in yeri de çok ayrıdır bu arada..hatta koca türkçe rock piyasası biyana yavuz çetin bir yana ..satılık albümünü aldığımda cherokee yi 75 kere dinlemiştim heralde..büyük kayıp bu dünyadan göçüp gitmesi..

abi yanlış hatırladım
demir demirkanla karıstırdım galibe
(ne de karıstırılır ama)
tama dinlicem ama nisana kadar hiç yoktan iyidir

bi de seco bana bateriye sen geccen dedi o da gitara geccekmiş benden de ne baterist olur haaa:)

**tanselus derslerle kafayı bozdu çağrıcım sorma..milli kütüphaneyi devraldım onu işletiyorum..sabah akşam kütüphane köşelerinde geçiyor ömrüm..

**bu arada güzide grubumuzun yeni kadrosunu yazmayı gruba yeni katılan arkadaşlarıma bir borç bilirim..ahanda yeni kadro:

elektrogitar : TANSEL ARMAÐAN (tanselus) 8O
klavye : BEDRİ :roll:
bass: ALP ŞARDAN (alp koçi) :D
davul : HAKKI SAYGILI (hakkı paşa) :twisted:
vokal :ALPER ;)

Şu anki kadrosu 2005 ocak ayında şekillenen KISADEVRE türkçe rock şarkıları MEDLEY tarzında coverlamakta ve türkçe besteler yapmaktadır..Grup anlatmak istediklerini türkçe anlatmak konusunda ısrarlıdır...ayrıntılı bilgi fotolar ve çok yakında eklenecek mp3 ler için :

www.kisadevre.20m.com
www.kisadevre.garaj.org
www.purevolume.com/kisadevre/music

koçicim çok iyi bi ikinci giriş olmuş.. azcık copy paste ama idare edecez onu da artıkın..
da niye hep kendini en başa yazıyon onu anlamadım gitti :) :p nese...

purevolume da mp3 ler çoktan eklenik :) durumdadır arkadaşlar. yorumlarınızı bekliyoruz..

bu arada parçalar:

karanfiller (yeni türkü Cover)
uzak şehirler gibi (beste)
580 (beste)

**olm klavye var artık..2 gitar artı klavye senfoni orkestrası gibi oluyor....ama gene çift gitar gereken yerlerde taner çalacak gitarları..bir de o blues dan daha çok keyif alıyor..o tip bi müzik yapan grup bulursa dağıtır ortalığı 2-3 sene içinde..

Tansel processörü denedim marşhall da çok farklı bi sonuç alamadım ama yinede bazı tonları ve eq iyi sayılır senden kitapçığı alırım biara bu arada grupça başarılar

**tamamdır ergincim..tavsiye olaraktan mutlaka overdrive kullan ve drive ı çok açma..amfiden iyi tonlarsan sağlam tonlar elde edersin.. kolay gelsin size de çalışmalarda..kitapçığı bulur bulmaz hemen ulaştırcam sana merak etme..hadin grşürüz..

bikaç ay geç kaldm heralde ama bzm okulda çk iyiydnz ya... bi de insanlar anlasaydı ne çaldıınızı daha hoş olablrdi tabi... :D neyse başarılar en yakın zmnda görüşmek dileğiyle yine bekliorz sizi gazi'ye

**çok teşekkür :) bugünlerde bu tip sözlere galiba çok ihtiyacımız var..grubu dağıtmayı düşünüyorduk ama bir baktım ki bu grupla büyümüşüz hepimiz..uzun vadeli bir yoluculuğa çıktığımızın farkına vardık ve devam edicez galiba..bomba dream theater şarkıları geliyor hem de son albümlerden.artık dt çaldığımızı anlamayan seyirciyi şarkıyı biz yaptık diye kandırıp hava basmayı bile düşünüyoruz...ama çaldıklarımız farkeden senin gibi arkadaşlarımız olduktan sonra çabalamaya devam edicez galiba..

**grubu birlikte ayakta tuttuğumuz biricik basçımız alp koçimizle yollarımızı ayırdık..bizi bu noktaya kadar desteklediği için sonsuz teşekkürler ona..yeni bulacağımız müstakbel bassçımız ile yola devam..

**bu ayın sonunda ank üni kültür haftası çerçevesinde bir unplugged konser yapıcz hukuk fakültesi rock topluluğu bünyesinde..işin olmazsa mutlaka gel..megadeth,iron maiden hatta dürüm theater şarkıları akustik icrası olacak..grşmek üzre..iyi bakasın kendine :)

ben teşekkür ederim koçicim.. umarım herşey istediğin(iz) gibi olur.. belki gruptan ayrıldım ama her adımında halen yanındayım unutma.. grup bile biter ama koçilik bitmez.. :) hdn grsrz..

nedemek koçicim.. ne demiştik.. sahnede nice senelere:) seni bırakırmıyım ben yarı yolda :).. şu aralar biliyosun hatunsal mazeretlerden dolayı hafif acı içindeyim.. bu napıyor.. yeni bestelere yol açıyor... :D

**arkadaşlar ankara üni.kültür haftası çerçeverinde perşembe günü morfolojide konseri gözüken kısadevre nin grubumuzla yakından uzaktan alakası yoktur..anladığım kadarıyla şenliklere çıkalım mantığıyla kurukan ve son anda isim bulunan bir grup..

**asıl "kısadevre" yani biz :) cuma günü saat 2 de hukuk fakültesinde sahne alacağız..ilgilenen arkadaşlara duyrulur..

kısadevre hayli uzun bir süreden sonra tekrar sahnelere çıkıyor.. hemde sağlam geliyor bu sefer.. hepinizi bekliyoruz hukuk fakültesine.. cuma günü saat 14:00 civarı ankara üniversitesi hukuk fakültesindeyiz..

**efenim 20 mayıs cuma günü ank üni. sbf inek bayramı etkinlikleri kapsamında 13:30 da sahne alacağız ank. üni. cebeci kampüsünde..bekleriz..

**ben böyle bir tonmaister görmedim yav..adam amfisiz metallica soundu çekti bize..helal olsun amcaya ve gelip kafaları sallayan aslan seyirciye :)

Geri