Abartı Ilanlar

kutulasaydı bari sadece kart 🤣

Onu direk öyle kart şeklinde elektro bağlamalara takıyorlar. 😀 Ankara'ya ilk geldiğim sene, 1 sene Ulus'ta bir yurtta kaldım. Böyle bağlamacı çok insanla tanıştım ister istemez... Çok garipler ya, sıfırı 500 TL olan şeyi birbirlerine "sen tanıdıksın sana indirim yapıyorum" diyip 600-700 TL'e satabiliyorlar. Bu oktav işi de öyle gariplikler içinde 😀 Bir süre sonra beğenmediklerinde, biz nasıl pedal değişiyorsak onlar da üzerindeki kartı çıkarıp başka kart takıyorlar.

Ben mi yanlış biliyorum, bu japon performerlar şimdinin js32 serisi ayarında üretimler değil mi?(kalite, işçilik göreceli elbette) aramızda 4000 tlye Usa satamayan arkadaşlar varken nasıl bir özgüvenle satmaya çalışıyorlar hayret ediyorum.
asdfasdf.webp

(Ekran alıntısı aracı windowsunuzda var, link atmaktansa şöyle alsanız da 130 sayfa çöp olacağına içerikler silineceğine, kalıcı olsa "ne şark kurnazları varmış" diye görebilsek eskileri, veya tesadüfen alacağımız ürünü satan ismin geçmişteki çakallığına denk gelip olası bir tatsızlığın önüne geçsek, en fazla 30 saniyenizi alır bu işlem.)

Ben mi yanlış biliyorum, bu japon performerlar şimdinin js32 serisi ayarında üretimler değil mi?(kalite, işçilik göreceli elbette) aramızda 4000 tlye Usa satamayan arkadaşlar varken nasıl bir özgüvenle satmaya çalışıyorlar hayret ediyorum.93317 eklentisini görüntüle

(Ekran alıntısı aracı windowsunuzda var, link atmaktansa şöyle alsanız da 130 sayfa çöp olacağına içerikler silineceğine, kalıcı olsa "ne şark kurnazları varmış" diye görebilsek eskileri, veya tesadüfen alacağımız ürünü satan ismin geçmişteki çakallığına denk gelip olası bir tatsızlığın önüne geçsek, en fazla 30 saniyenizi alır bu işlem.)
İsmi ve telefon numarasını böyle paylaşmak yasak diye biliyorum. paintte kapattıktan sonra yapılabilir

Çok iyi hatırlıyorum bu başlık ilk açıldığında bende böyle paylaşımlar yapıyordum ancak sert bi şekilde uyarıldım ve mesajım silindi o yüzden uyarmak istedim.

İlk 20 sayfaya baktım ama silinen bir mesaj görmedim (çok sayfa varmış, devam edemedim). Şunu tahmin ediyorum: Sizin paylaştığınız ekran görüntüleri, kullanıcılarla yaptığınız özel görüşmeleri içeriyor olabilir, bu tip içeriklerin paylaşılması kanunen suç teşkil ediyor, ondan uyarı almış olabilirsiniz. Ama sert bir uyarı verilmiş olduğunu düşünmüyorum, konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır diye tahmin ediyorum. Uyarıyı ben verdiysem ve sert algıladıysanız kusuruma bakmayın.

İlk 20 sayfaya baktım ama silinen bir mesaj görmedim (çok sayfa varmış, devam edemedim). Şunu tahmin ediyorum: Sizin paylaştığınız ekran görüntüleri, kullanıcılarla yaptığınız özel görüşmeleri içeriyor olabilir, bu tip içeriklerin paylaşılması kanunen suç teşkil ediyor, ondan uyarı almış olabilirsiniz. Ama sert bir uyarı verilmiş olduğunu düşünmüyorum, konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır diye tahmin ediyorum. Uyarıyı ben verdiysem ve sert algıladıysanız kusuruma bakmayın.
Yok sert derken eleştirel olarak sertti işte paylaşamazsın edemezsin suçtur bu vs gibi bu eleştiriyi moderatör olan yada normal üyelerden birisi de yapmış olabilir. Hatta o gündem sonra tel no ve ismini paintte kapatarak paylaşımlar yapıldı. Bana saçma gelmişti çünkü ilan no açık olduktan sonra herkes yine ulaşabilir diye.bu olay Şüpheli ilanlar konusunda da olabilir. Neyse 3-4 yıl oldu ben hala öyle sandığım için yazdım sorun yoksa yoktur 😀

Arkadaşla yaptığımız mesajlaşma da şu şekilde çok kısa sürdü. 🙂

• ahmet
    ooo sıkıştırılmış talaş. Alırım bi dal. Pazarlık kesin yok mu?
    26 Aralık 2016
    18:40
  • mehmet
    Malesef usta

Geri