Alive (Pop-Rock) - İzmir

heyoooo funny nights . Özlemişim sizi müziğe doyamadan programı bitirdiniz gerçi ama +^+ 🙂 Yeni davulcunuz hayırlı olsun buarada. egecim sende bi harikaydın drum & bass diyorum 🙂

Alive de izmirimizin sağlam gruplarından ilk dinlediğimizde çok da eğlenmiştik eminiz hala aynı tempoda devam ediyordur başarılar size 🙂)

Teşekkür ederiz aynı tempoda devam ediyoruz hala. Bu gün itibariyle Bodrum programlarınıda bitirmiş bulunmaktayız. Biraz format değişikliği yaptık 80ler ağırlıklı bir repertuar ve yeni kadromuzla 1 Kasımda biostayız ...

herkese mrb!
çarşamba günü gelememiş olsamda iyi iş çıkardığınızı çok iyi biliyorum , hepinizin kalitesi ortada sonuçta. Ulaş senden özellikle bi ricam var , beni bilirsin izmir gruplarının neden beste yapmadıklarını çok takıyorum kafama , bu konuda da sana oldukça güveniyorum ve tabiiki tüm Alive grubuna . En kısa zamanda gelip dinlemek ve güzel müzikten keyif almak istiyorum. Egemen bu arada amfiden çok memnunum 🙂 tekrar saolasın yardımların için . Şimdiden elinize ağzınıza sağlık , görüşmek üzere ! herkese iyi çalışmalar...

man-a-man demiş ki:
one karizmatik bakışlar öle yarın görüşmek üzere! 🙂
Ben hariç tabi... 🙂
Bunun gibi 20, 25 tane fotoğraf çektik. En temizi bu olduğu için bu fotoğrafı afişe koyduk ama ben diğer 23 fotoğrafta sırıtmamıştım. :? :? Kandırdılar beni dümene geldim. Bizde gülümsiycez dediler gülümsemediler tek başıma bıraktılar beni ...
😆 😆 😆

Yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler..

Özcan'cım, en kısa zamanda planladığımız repertuarı tamamlayıp bu konuya yoğunlaşmayı düşünüyoruz.. Bu arada geçen gün "müzik" ve "bırakmak" kelimelerini aynı cümle içinde kullandın.. Senin gibi iyi bi' gitariste yakıştıramadım, haberin olsun.. 🙂

Alive-bass demiş ki:
man-a-man demiş ki:
one karizmatik bakışlar öle yarın görüşmek üzere! 🙂
Ben hariç tabi... 🙂
Bunun gibi 20, 25 tane fotoğraf çektik. En temizi bu olduğu için bu fotoğrafı afişe koyduk ama ben diğer 23 fotoğrafta sırıtmamıştım. :? :? Kandırdılar beni dümene geldim. Bizde gülümsiycez dediler gülümsemediler tek başıma bıraktılar beni ...
😆 😆 😆

Ooooo bakıyorum pek bi' şikayetçiyiz 🙂 Ya ben n'apıyım? Hem fotoğraf makinesini ayarlıyıp sonra koşup kadrajı bozmadan doğru yerde poz vermeye çalışmak nasıl zor biliyo musun? 🙂 Bu fotoğraflara rağmen Kunt'un hazırladığı afiş gayet iyi oldu.. Bu da benim hazırladığım afiş. 🙂

Afi351.jpg

olm bi dahaki sefere lütfen dikey kadrajda çekin şu fotoğrafları ya... merdivenler dikey kadrajda... öyle olsa tam süper olacak ehe 😀

Sevgiler

Kunt demiş ki:
olm bi dahaki sefere lütfen dikey kadrajda çekin şu fotoğrafları ya... merdivenler dikey kadrajda... öyle olsa tam süper olacak ehe 😀

Sevgiler

Ya haklısın da merdivenler orada bitiyodu 🙂 Dikey kadraj alınca arkadaki apartmanlar filan görünüyodu 🙂 Ondan elimizdeki kısıtlı imkanlarla metro güvenliğinden kaçarak ancak bu kadarını yapabildik.. Bu arada afiş için tekrar teşekkürler.. İnşallah bi' gün birlikte bina giydiririz 🙂

Kunt demiş ki:
muhohah aa h ha a a ha iyimiş ya... bişey değil... fotoda çıksaydi bile binaları manipüle ederdik, bi dahaki sefere çekinme eğil biraz hafif böcek perspektifi dikey bir alternatif de çek sen, aklında bulunsun... afiyet olsun 😆

*bu arada benim kuzenle olan parça nokia supersound ta ilk 40a kalmış Parça Arslan&Fırat "inansam", beğenenler üye olup ilk 10 listelerinde bize de yer verebilirler. Çekinmeyin 😉

Sevgiler

Kunt baba nokia supersound oylarımız sana. Biz katılamadık malum biliyosun durumları 😆 😆 Desteğimiz insansam'a . Buarada fotoğrafçılık olayına feci merak sarmaya başladım. Yeni afişlerde benimde katkım olacak.
Buarada bu akşam Alsancak PUNTA Barda 23:30 sularında sahne almaktayız. Sevenleri bekleriz

muhohah aa h ha a a ha iyimiş ya... bişey değil... fotoda çıksaydi bile binaları manipüle ederdik, bi dahaki sefere çekinme eğil biraz hafif böcek perspektifi dikey bir alternatif de çek sen, aklında bulunsun... afiyet olsun 😆

*bu arada benim kuzenle olan parça nokia supersound ta ilk 40a kalmış Parça Arslan&Fırat "inansam", beğenenler üye olup ilk 10 listelerinde bize de yer verebilirler. Çekinmeyin 😉

Sevgiler

Bu akşam ilk PUNTA programımıza çıktık. Ses düzeni ile biraz problem yaşadık ama sonradan alıştı kulaklar. Punta yeni ve hoş bi mekan hafif Bornova havası var ama keyifli bir yer.

Geri