Black Tooth (Tarz?)Şehir?

festival lere falan katılsanıza abi siz mesela www.rockfestivali.com var
rock istanbul için geç. kalmış olabilirsiniz ama araştırın bunları
demo çıkarın
bana hala konser kaydınızı yollucaktınız hatırlatayım 😉
izmir e gelin konser ayarlıyabilirim sanırım

s_hifty demiş ki:
festival lere falan katılsanıza abi siz mesela www.rockfestivali.com var
rock istanbul için geç. kalmış olabilirsiniz ama araştırın bunları
demo çıkarın
bana hala konser kaydınızı yollucaktınız hatırlatayım 😉
izmir e gelin konser ayarlıyabilirim sanırım
öss gibi bi sorunumuz olduğu için 20 hazirandan önce şehir dışı gibi birşey söz konusu değil. ama ankarada çok güzel konserler olucak 😛

26 subat 2005 Biziz konserinin goruntulerini cogaltiyoruz.. sehir disi cd gonderilme icin Tuna abimizle gorusun... DownEnder
Idil, sabret, gorusebiliyormuyuzki cdyi vereyim?... 😉

Bizden nefret edenlere cok acikli, kotumu kotu bir haberim var: Tum gaz calisiyoruz, yeni besteler, yeni coverlar, yeni ensturmanlar, yine sahne sovlarimizla eslik edecegiz sizlere, iki - uc haftaya yine guzel bir konser verebilmek icin calisiyoruz... hayirlisiyla iki uc ay sonrada kayida girecegiz... vah vah 😢

Bizi boyle kabul edenler var, gerek MUZIK, gerek EYLENCE, gerekte SAHNEDEKI YAPIMIZ ile... bizim amacimiz ilk sayfada belirttigim gibi "Eski Nola Metali Canlandirmak"... buna katilanlar var, katilmayanlarda var...
Sonuc olarak 1000 kere yazildigi gibi tekrar yazarim:
Dinleyen dinler, Dinlemeyen gider...

onyargi ile bir gruba yaklasmak komikliktir... ingilizce sarki sozleri ile aralarda susleme yapmamiz, VATAN HAYINI gibi bir damga bastirabiliyorsa 😆 diyecek birseyim yok...

Bazi ensturman calmayan "uyaniklar" Utku kardesimin TWIN PEDAL KULLANAMADIGI icin RitmBox ekledigimizi avaz avaz bagiriyor... 😆 ve "kesinlikle gozumuzden kacmaz" diyor :roll:
Ensturman calanlarda, hele Utku'yu taniyanlar bunu duydugunda gulmekten yerlere yatabiliyor.. bildirmek istedim 😉 :roll:

sewgili onur kardeşim arkandayız ben bi ara aliim senden konser görüntüsünü manyak konserdi
çalışmalara tam gaz dewam arkanızdayız okulum izin werdiğince konserlere katılmaya çalışıcam en büyük destekçiniz olarak
ayrıca utkunun twin pedal kullanamadıını kim söölüyosa ona diyeceğim tek şey puahahahah

pek sevmediim bi muzik tarzı ama 1 kere dinledim ve dinlemeye deer bence,çok başarılısınız...

umarım yolunuz hep açık olur...
başarılarrr....

TATAAAAA yazdım işte hehehee!!!

Sevgili BT grubu uyeleri size bir oneri; Refuse-resist coverindaki perkusyon performansi farkli bir renk katiyor tarziniza. Perkusyonu bence daha aktif hale getirmelisiniz muziginizde' :fikrimvar daha fazla kullanmalisiniz. 2. oneri: Yeni icra edilecek parcalarda gitar sololarini daha yogun kullanmaniz yonunde olacak. Yaw birakin adam konustursun su gitari..., gostersin ustaligini. 3. oneri; hazirlandiginiz konser organizasyonunda beraber cikacaginiz gruplari iyi etud edin. Unutmayin ki birbirine yakin tarzda muzik yapan gruplarin konserleri her zaman daha eglenceli ve akilda kalici olmustur. :metal Gozlemledigim kadariyla her sey ayolunda gidiyor, aynen dewam....uretmeye, calismaya ve icmeye :beer

Godess demiş ki:
pek sevmediim bi muzik tarzı ama 1 kere dinledim ve dinlemeye deer bence,çok başarılısınız...

umarım yolunuz hep açık olur...
başarılarrr....

TATAAAAA yazdım işte hehehee!!!
TATAAAA HA!!! bizi adam akıllı yorumlamak isteyenler bir öneri: konserde 1 açıdan değil heryerden bir baksınlar.. dolaşıp seyretsin 😛

oneriler icin tessekkurler 😉 huu yeah :beer oneme alinacak..

cikacagimiz gruplar ile iletisimdeyiz... eger gerceklesirse COK GUZEL BIR SUPRIZIMIZ OLACAK... kesinlesince yeterince herkeze haras basacagiz 😆

Gerçekten Black Tooth çok güzel bir canlı projeye hazırlanıyor... Hatta bu kadar baba bir sürpriz olacağını bilsem kendi stüdyoma gitmez onlara takılırdım bugün 😀 Neyse, hayırlısı olsun diyelim... Yalnız böyle bir şey olursa Ankara'nın yarısının yıkılacağının farkındasınızdır umarım 😆 bu arada tavsiye ve öneri falan fişman demişsiniz, ben sadece Mouth For War ve Becoming'i duymak isterim bir ara 😀 Kolay gelsin, desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayım, biliyorsunuz...

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
brainstylo demiş ki:
noluyo lan? ne sürprizi? bilgi verin...kopuzcu noluyo?

ehhe stylo! 1 hafta bekle yeterince haraslicaz sizleri... ankara yikilcak...

VEREBILECEGIM TEK IPUCU : " FT "

anlayan anlar :twisted:
hehehe ben anladım misal 😀 arkadaşlar şimdi duyarsanız hiç bir anlamı kalmaz, ben sadece söyliyim de sonradan "vay ben duymadım, vay benim haberim yoktu" diyenin vay haline 😆 bence konsere gelecek olan herkes ben-gay getirsin yanında, bi de evde yedeğini bulundursun. Konsere çok tok karınla gelmeyin ve konser sonrasındaki bir kaç gün için siz siz olun plan yapmayın 😆 Abi hastasınız siz ne diyim ben daha ya... İnşallah bir aksilik olmaz... Oha gaza geldim lan şimdiden 😀

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
26 subat 2005 Biziz konserinin goruntulerini cogaltiyoruz.. sehir disi cd gonderilme icin Tuna abimizle gorusun... DownEnder

Bizden nefret edenlere cok acikli, kotumu kotu bir haberim var: Tum gaz calisiyoruz, yeni besteler, yeni coverlar, yeni ensturmanlar, yine sahne sovlarimizla eslik edecegiz sizlere, iki - uc haftaya yine guzel bir konser verebilmek icin calisiyoruz... hayirlisiyla iki uc ay sonrada kayida girecegiz... vah vah 😢

Bizi boyle kabul edenler var, gerek MUZIK, gerek EYLENCE, gerekte SAHNEDEKI YAPIMIZ ile... bizim amacimiz ilk sayfada belirttigim gibi "Eski Nola Metali Canlandirmak"... buna katilanlar var, katilmayanlarda var...

onyargi ile bir gruba yaklasmak komikliktir... ingilizce sarki sozleri ile aralarda susleme yapmamiz, VATAN HAYINI gibi bir damga bastirabiliyorsa 😆 diyecek birseyim yok...

Bazi ensturman calmayan "uyaniklar" Utku kardesimin TWIN PEDAL KULLANAMADIGI icin RitmBox ekledigimizi avaz avaz bagiriyor... 😆 ve "kesinlikle gozumuzden kacmaz" diyor :roll:
Ensturman calanlarda, hele Utku'yu taniyanlar bunu duydugunda gulmekten yerlere yatabiliyor.. bildirmek istedim 😉 :roll:

ilk olarak belirteyimki yaptiginiz tarzda hicbir grup yok, bilmiyorum sizlerde farkindasinizdir, ankarada su anda (26 subattan sonra) blacktooth denildiginde Pantera calabilen, kalabalik, sert seslere sahip yetenekli grup deniliyor, odtuye gelmedim, sehirdisindaydim, bizize arkadas bahsettiginde gitmistim, ilk acik konusmak gerekirse,metal konseri var denildiginde buyuk bir heycan ile girdim, cunku bizizde belki 2 kere metal konseri verilmistir, girdigimde hayal kirikligina ugramistim, diger grubun metal ile alakasi yoktu, fakat sahneye siz tirmandiginizda butun olayi anladim 😉 cok basariliydi, son 3 sarki harikaydi ozellikle.. tebrik ederim, panteralarda cok saglamdi. Tum grup uyeleri ozellikle vokal ve gitar, harikaydi. konseriniz tam kesinlestiginde haber verirseniz sevinirim, suprizi bekliyoruz, bu sefer dahada arkadasla gelecegiz anladimki korumada uc kisi ile blactooth izlenmiyor 😉 sizleri cok beyendik, sarki arasinda suslemeleriniz gayet yerinde, we love you demeniz hosumuza gitti, bunun neresinin abartildigini anlam veremiyorum :!: morel bozmayin, ne olursa olsun iyi bir thrash grubusunuz, yeni beste ve coverlarinizi bekliyoruz yeter ki tarih belirlensin.

benden size oneri : morbidangel'dan desolate ways coverlayyin
birde nola metali nedir? 😱
ne zaman kayidiniz cikacak? :?:

morbidDeviL demiş ki:
On0e_SiFFreDDi demiş ki:

ilk olarak belirteyimki yaptiginiz tarzda hicbir grup yok, bilmiyorum sizlerde farkindasinizdir, ankarada su anda (26 subattan sonra) blacktooth denildiginde Pantera calabilen, kalabalik, sert seslere sahip yetenekli grup deniliyor, odtuye gelmedim, sehirdisindaydim, bizize arkadas bahsettiginde gitmistim, ilk acik konusmak gerekirse,metal konseri var denildiginde buyuk bir heycan ile girdim, cunku bizizde belki 2 kere metal konseri verilmistir, girdigimde hayal kirikligina ugramistim, diger grubun metal ile alakasi yoktu, fakat sahneye siz tirmandiginizda butun olayi anladim 😉 cok basariliydi, son 3 sarki harikaydi ozellikle.. tebrik ederim, panteralarda cok saglamdi. Tum grup uyeleri ozellikle vokal ve gitar, harikaydi. konseriniz tam kesinlestiginde haber verirseniz sevinirim, suprizi bekliyoruz, bu sefer dahada arkadasla gelecegiz anladimki korumada uc kisi ile blactooth izlenmiyor 😉 sizleri cok beyendik, sarki arasinda suslemeleriniz gayet yerinde, we love you demeniz hosumuza gitti, bunun neresinin abartildigini anlam veremiyorum :!: morel bozmayin, ne olursa olsun iyi bir thrash grubusunuz, yeni beste ve coverlarinizi bekliyoruz yeter ki tarih belirlensin.

benden size oneri : morbidangel'dan desolate ways coverlayyin
birde nola metali nedir? 😱
ne zaman kayidiniz cikacak? :?:

~Yorumlarin icin tessekkurler, tekrar bekleriz, ozel mesaj ile belirtiriz, ara sira forumumuza ugrarsan konser haberini alabilirsin 😀

MorbidAngel'in heretic albumu var bende, SuperJoint Ritual ile turnesinden goruntuleri izledikten sonra merak etmistim ve cok guzel death grubu, dedigin sarkiya bakacagim
Kayit anca yaza yetisecek buyuk olasilikla, onceden yapamayacagiz cunku grubun yarisi talebe, yarisi is guc sahibi kisilerden olusuyor, vakit yok maalesef... ilgin icin saol 😀

NOLA METAL : new orleans metali, ornek : DOWN, SuperJoint, Crowbar, EyeHateGod, ShellShock.. gibi gruplar. yaptigimiz Nola Thrash/Powercore, yani thrash'e blues ogeleride eklenince ortaya cikan bir tarz... en iyi ornegi Down... 😉

Geri