Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

numetalfan dostum pazar aksamı beklerız nedjimaya bu tarza gönül vermıs birisi olarak baya bi eğlenecığınden emınım görüsmek üzere saygılar....

Gelmeye çalışcam dostlar söz veremiyorum, çok iş var şuan 2 grupla uğraşmaktayım 🙂 Ama gelmeye çalışacağım, ileride aynı sahneleri paylaşmak dileği ile.

dipnot : valla jump da fuck up feat yapalım ben corey taylor olurum 😀

NuMetalFan demiş ki:
Gelmeye çalışcam dostlar söz veremiyorum, çok iş var şuan 2 grupla uğraşmaktayım 🙂 Ama gelmeye çalışacağım, ileride aynı sahneleri paylaşmak dileği ile.

dipnot : valla jump da fuck up feat yapalım ben corey taylor olurum 😀

valla dostum beklerız buarada feat olayını volkanla konus yapmak isterse güzel bi olay olabılır buarada sanada kolay gelsin yenı gruplarınla görüsmek üzere ..saygılar...

bu mesajlardanda anlasıldığı gibi pazar aksamkı konserimizde heran bi sürpriz olabilir 😉 ilgilenen arkadasların dıkkatıne görüsmek üzere saygılar.....

bassci84 demiş ki:
cağrı saol dostum desteklerın için bizi takıp eden arkadasları gördükce her konsere daha gaz parçalarla çıkmaya çalısıyoruz görüsmek üzere saygılar....

onemli degil abi senin bize verdigin destegi unutsak nankorluk olurdu yani ben unutmam iyilikleri neyse keske buralara falan gelme ihtimaliz olsa ne manyak olur ya izmir sallanır 😀

sound666 demiş ki:
bassci84 demiş ki:
cağrı saol dostum desteklerın için bizi takıp eden arkadasları gördükce her konsere daha gaz parçalarla çıkmaya çalısıyoruz görüsmek üzere saygılar....

onemli degil abi senin bize verdigin destegi unutsak nankorluk olurdu yani ben unutmam iyilikleri neyse keske buralara falan gelme ihtimaliz olsa ne manyak olur ya izmir sallanır 😀

saol çağrı tabıkı bırbırımıze destek olucaz buarada izmire gelmeyi isterız kısmetse gelıriz görüşmek üzere saygılar....

bu pazar bizimle beraber eğlenmek isteyen herkesi nedjimaya beklıyoruz süper vakıt geçirceğımızden emınız ve yenı sarkılarımızla huzurlarınıza çıkcaz güzel bi aksam olması dıleğıyle saygılar

abi bu cumartesi izmire gidiyom acilen bugün telefon geldi özür dilerim ama orda olamayı çok istiom biliyon günlerdir kafanın etini yiyodum ama bugun telefon geldi gitmeliyim :'(

usagi_ demiş ki:
abi bu cumartesi izmire gidiyom acilen bugün telefon geldi özür dilerim ama orda olamayı çok istiom biliyon günlerdir kafanın etini yiyodum ama bugun telefon geldi gitmeliyim :'(

serhat kardesım valla gelmeni isterdım ama yolculuğa çıkıcağından bahsetmıssın ok baska bi zaman artık takma kafana kardesım görüsürüz saygılar....

emınım cok guzel bır konser olacaktır sızı daha once bı kac defa dınledım yapılması zor olan işler yapıyosunuz sız. cızgınızde teksınız bence bu arada erbıl senıde ozledım bılıyosun bodrumda falıyetteeyım ben ama orda olmayı cok ısterdım

.............BASARILAR.........DEFAKTO

twist_off demiş ki:
emınım cok guzel bır konser olacaktır sızı daha once bı kac defa dınledım yapılması zor olan işler yapıyosunuz sız. cızgınızde teksınız bence bu arada erbıl senıde ozledım bılıyosun bodrumda falıyetteeyım ben ama orda olmayı cok ısterdım

.............BASARILAR.........DEFAKTO

yunus kardesım bende seni çok özledım valla keske burda olsan kardesım emin ol sensiz buralar çekılmıyor buarada kardesım artık sesin bodrumu fetedıcektır bundanda eminim görüsmek üzere kardesım desteğin için çok tesekkürederız saygılar.....

YUNUS KARDESIMIZIN DE DEDIGI GIBI ILERLEMEYE CALISTIGIMIZ YOL BAYAGI ZORLU ENGELLERLE KAPLI AMA BIZ GRUPCA GAZDAN YAPILMIS INSANLAR OLARAK BUYUK BI ENERJIYE WE BUYUK BIR KENETLENMEYE SAHIBIZ WE BU RUHUMUZU KAYBETMEDEN ENGELLERLE BASA CIKABILECEGIMIZI DUSUNUYORUM BIZI DINLEYIN BIZIMLE KALIN

www.myspace.com/deffakto

Geri