Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

NuMetalFan demiş ki:
MeSSiaH_sic demiş ki:
Teşekkürler.. Bu tarza gönül vermiş Hexa olarak gelip izlerseniz daha bir mutlu oluruz 🙂 Sonra biz çalıyoruz ama seyirci anlıyor mu bu tarzı psikozuna girmeyiz 😉

Bu konsere söz veremiyorum dostlar. Pazar günü Anıtkabir'e gitmeyi planlıyorum. Uzun zamandır gitmedim. Ama ileriki haftalarda beraber konser verebilmeyi çok istiyorum 😉

Buarada Anitkabir en gec saat 6da kapaniyor... 10 kasimda gidip kapida kalmis biri olarak soyluyorum neyse tekrardan basarilar herkese.

arkadaslar hersey ortada biz defakto olarak üstümüze düsenı yaptık hersey ortada evet bugün çıkamadık ama ismini vermek istemedığım mekanda olan ınsanlar söyle bi düsünsünler biz sahneye çıkıp hazırlanmaya basladığımızda yine ismini vermedığım bi insanın davranısı yüzünden konserı iptal ettık buanlattığın konuda canımızı sıkan ınsanlarla asla isimz olmayacaktır anlayan anladı.....saygılar....

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
abi olay bu degildir ya biz orayı yıkma planları yaparken neler cıkdı ortaya eminim cok iyi yerlerde birlikde olacagiz ama en dogrusunu yapdınız.Cok dandik bir organizasyondu.
valla fatıh haklısın abi çok eğlencez dıye konusmustuk sizle hatırlarsan bizim basımıza gelen olayı kımın basına gelicek dıye seninle düsünmeyede baslamıstık ama kabak bizim basımıza patladı neyse abı artık bıdahakı sefere senındededığın gibi daha güzel yerlerde sizinle aynı sahneyı paylasırız...HEXA olay sundan ibaret dostum nasıl bi organızasyonsa anlayamadık grubun biri konser günü çıkmıycağını söylüyo ve bana organızatör dıyo 7.30 sahnedesiniz bende grup arkadaslarıma haberı verıyorum sahne sıramız geldığındede ısmını vermek istemedığım arkadas yanıma gelip siz sahneden inin 20.30 çalın dıyo bizde mekanı terkedıyoruz çünkü orda evcılık oynamaya gitmedık verılen söz tutulmalıdır yanılıyomuyum? saygılar....

Biz konser veririz, müzik yaparız. Oyun oynamayız ne kadar amatör olsakda müziği ciddiye alır öyle davranırız. Kimseye muhtaç deiliz kimsede bize muhtaç deil. Neyse saygılar herkese başarılar. Özellikle salakozatörlere.

keşke biz çıkmadan önce bunlar olsaydı ozaman bizde çıkmazdık..canınızı sıkmayın siz yeterki. herkes kimin ne olduğunu biliyor kardeşlerim benim...

serhat saol kardesim söyledığin seyi yapan insanlarsınız biliyorum ama kardes olsun biz bisey kaybetmedık sadece organızasyonun kalıtesını herkez görmüs oldu ya aslında adamlar cın olmadan adam çarpmaya kalktılar böyle bi ata sözü var duymussunuzdur belki neyse kardes en yakın zamanda görüsmek dıleğıyle!!saygılar....

Biz doğru olanı yaptık ama işin asıl acaip tarafı bunun sorumlularının hem suçlu hem güçlü olmaları.. Sanki gayet haklılarmış da biz kapris yapıyormuşuz gibi bize çıkıştılar, içtiğimiz biraların paralarını istediler.. Bu yapılan saygısızlığı kınıyoruz!

bassci84 demiş ki:
DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
abi olay bu degildir ya biz orayı yıkma planları yaparken neler cıkdı ortaya eminim cok iyi yerlerde birlikde olacagiz ama en dogrusunu yapdınız.Cok dandik bir organizasyondu.
valla fatıh haklısın abi çok eğlencez dıye konusmustuk sizle hatırlarsan bizim basımıza gelen olayı kımın basına gelicek dıye seninle düsünmeyede baslamıstık ama kabak bizim basımıza patladı neyse abı artık bıdahakı sefere senındededığın gibi daha güzel yerlerde sizinle aynı sahneyı paylasırız...HEXA olay sundan ibaret dostum nasıl bi organızasyonsa anlayamadık grubun biri konser günü çıkmıycağını söylüyo ve bana organızatör dıyo 7.30 sahnedesiniz bende grup arkadaslarıma haberı verıyorum sahne sıramız geldığındede ısmını vermek istemedığım arkadas yanıma gelip siz sahneden inin 20.30 çalın dıyo bizde mekanı terkedıyoruz çünkü orda evcılık oynamaya gitmedık verılen söz tutulmalıdır yanılıyomuyum? saygılar....

boyle bir olay abi sizden baska benim(veya grubumun) basina gelir 😀 neyse artik kotu oomus yinede 🙁

arkadaşlar sıkmayın canınızı en iyi dediğimiz mekanlarda bile böle amatörce tavırlarla karşılaşıyoruz daha iyi organizasyonlarda görüşmek üzere başarılar...

exciting19 demiş ki:
arkadaşlar sıkmayın canınızı en iyi dediğimiz mekanlarda bile böle amatörce tavırlarla karşılaşıyoruz daha iyi organizasyonlarda görüşmek üzere başarılar...
valla yağmur dünkü olay çok saçmaydı ama neyse artık bitti biz önümüze bakıyoruz yapmamız gereken bu çünkü ve umarım aynı sahneyı paylasırız görüsmek üzere saygılar...

olayı birde ben anlatmak istiyorum bize burak saat 8 de sahnedesiniz demişti mekana geldiğimizde saat 19.00 du her neyse burak geldi en son çıkıosunuz dedi tamam dedik üstelikl hatırla erbil senlede tualette konustuk sonra burak yine geldi defakto çıkmıo siz çıkıcaksınız dedi tamam dedik sahneye giderken volkan çıktım sahneye ben konustum volkanla biz çıkıoz dedi tamam çıkın dedim adil sahnedeydi ve inioduki siz mekanı terk ettiniz lütfen ismini vermek istemediğim kişilee gigibi bizi kastederek laf atmayın herşeyin bi açıklaması vardırr

erbil ben seni anlamadım 2 gün önce abi organizasyonu ben yapıom diosun şimdi gelmiş bok gibi organizasyon diosun!!!!!!...... (yorumsuz..)

Geri