Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

hıc kuskusz defakto meshur oalcagı oarada ama burasıo turkıye sonucta kalıtelı muzık yapsanda mıllet anlamıyo ama defakto herkes gıbı bız de ıannıyoz ozellıkle yenı sarkıları beklıyoz yaaratık gıbı olsunhatta daha guzel olsun bence yenı sarkılar daha guzel olcak yaaratık yanı kayıtlar umarım daha ıyı olur yaratık bıraz bugulu canlı nasıl bısey merak edıyom nese yolunuz hem acık olsun hem basarılar ızmır e gelme dılegıyle

Sound güzel arkadaşlar, vokal biraz clean çalışmalı tek diyeceğim budur. Bizden başka Chimaira yapan grup varmış sevindik 🙂 Hatta Loco'da ortak 🙂

Beraber konserler vermek dileği ile ...

HeXa ...

almanya demiş ki:
hıc kuskusz defakto meshur oalcagı oarada ama burasıo turkıye sonucta kalıtelı muzık yapsanda mıllet anlamıyo ama defakto herkes gıbı bız de ıannıyoz ozellıkle yenı sarkıları beklıyoz yaaratık gıbı olsunhatta daha guzel olsun bence yenı sarkılar daha guzel olcak yaaratık yanı kayıtlar umarım daha ıyı olur yaratık bıraz bugulu canlı nasıl bısey merak edıyom nese yolunuz hem acık olsun hem basarılar ızmır e gelme dılegıyle

hüseyin saol dostum evet bestelere dahada hız vermeyı düsünüyoruz çünkü topıc de görüyoruzkı ınsanlar bizden yenı kayıtlar beklıyo açıkcası bizde istiydoruz yenı kayıt yapmayı ve en kısa zamanda izmirde bi organızasyon olursa katılmayı tabıkı ısterızve kardesım umarım greatones de izmir piyasasında güzel seyler yapar

NuMetalFan demiş ki:
Sound güzel arkadaşlar, vokal biraz clean çalışmalı tek diyeceğim budur. Bizden başka Chimaira yapan grup varmış sevindik 🙂 Hatta Loco'da ortak 🙂

HeXa ...

umarım dostum çıkarız aynı sahneye basarılar ve tesekkürler buarada biz vokalımızın performansından memnunuz ama dığer yorumlarada açığız

Kesinlikle yaratigin buyusu bambaska bisi onun gibi yada ona benzeyen baska bisi daha yaratabilecegimizi dusunmuyorum ama elimizden gelirse sarkiyi daha soslu hale getirebiliriz bunun yaninda yeni besteler bizim yolumuzu daha iyi gosterejektir malum tek beste ile defaktoyu anlatmamiz zor
ikinci beste we bi tanede olusma asamasinda olan baska bi beste yolda onlarida vakit we para sikintisindan sonra halletmeyi umuyoruz sizlerin bu yorumlarini okudukcada mutlu oluyoruz hepimizin yollari acik olsun dostlar sagolun warolun destek olun 😀

bassci84 demiş ki:
NuMetalFan demiş ki:

HeXa ...

umarım dostum çıkarız aynı sahneye basarılar ve tesekkürler buarada biz vokalımızın performansından memnunuz ama dığer yorumlarada açığız

Vokal tabiki çok iyi. Scream ve brütalleri çok güzel. Mark Hunter havası var 🙂 Clean olarak biraz daha kendini geliştirmeli tek tavsiyem buydu 🙂 İyi kalın dostlar [ numetal ve metalcore rulz 🙂 ]

Tüm yorumlara ve ilginize teşekkürler. Vokalime clean yada scream farketmez geliştirmeye çalışıorum clean vokallerim biraz sorunlu ancak bu birazda kayıt kalitesinin azizliğinden bi ilginç geliyor. Tekrardan çok teşekkürler yakında konserlerde görüşmek dileğiyle.

bizi seven herkezı bizlerde seviyoruz arkadaslar buarada hakanında dedığı gibi bar programımız baslayınca çok güzel vakıt geçirmek dıleğıyle

Dostlar bir ara beraber konser verelim diycektim 🙂 Eğer organizasyon olursa haberleşelim, ya da Onursal'a diyelim bi konser ayarlasın numetal party 🙂

arkadaşlar bugün defakto grubu saat: 21:00 da yolcu rock barda sahne

alacaktır..grubu takip eden arkadaşları bekleriz..

müziğiniz bol olsun !!!!!

adres: ssk iş hanı 3. kat

evet gerçekten güzel bi geceydı ve baya eğlenceliydi hakanında dedığı gibi gelen herkeze desteklerınden dolayı tesekkürler önümüzdekı konserlerde tekrar bulusmak dıleğiyle bu arada gamze sanada ayrıca tesekkürler sıkılmadan konser boyunca fotoğrafımızı çektın ellerıne sağlık güzel olmus 😉

Geri