DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

drumscat demiş ki:
Biraz geç oldu sanırsam ama ancak yazabildim. Gazi mmf'de ben de beğenenler listesindeyim. Şenliğin açılışı olması nedeniyle biraz durgundu ortalık ama siz sahnede gayet başarılıydınız. Başarılarınızın devamını dilerim 🙂
teşekkürler ederiz akşama programa,4 saatlik nefis canlı performans'a bekleriz 😉

bu hafta yolcu programında bizi hiçbir zaman yanlız bırakmayan insanlar vardı..onlara bir teşekkür edelim dimi 😉
öncelikle 04 çülere bir teşekkür ettik 😆
sonrada dokturlara bi teşekkür edelim 😆
haftaya tekrar görüşelim 😉

cumartesi yolcudayız adam gibi bişiler dinlemeye geliyoruz :twisted: bu arada ben gümmf konseri hakkında bişiyi yazmayı unutmuşum emre abi gerçekten iiydi nası unutup yazmadım bilmyorum :twisted:

arkadaslar bu hafta cogumuz ewe gdeceğimiz için gelemıyoruz.....hım ın eklediğiniz yenı parcasnı ezberleyıp gelıyorum en yakın zamanda..sizi daha cok yerlerde dıneyebılmek dılegıyle..bunu gercekten hakkettiğinizi dusunuyorum..

aicha demiş ki:
arkadaslar bu hafta cogumuz ewe gdeceğimiz için gelemıyoruz.....hım ın eklediğiniz yenı parcasnı ezberleyıp gelıyorum en yakın zamanda..sizi daha cok yerlerde dıneyebılmek dılegıyle..bunu gercekten hakkettiğinizi dusunuyorum..
haftaya mutlaka bekliyoruz efendim 🙂 him in yeni şarkısını ezbere sölemeyeni de dövücez 😛
madem yeni yerler diyorsunuz o halde süprizlere hazır olun her an 😉 :roll:

gate.html

Ah ahhh sakallar yok saçlar yok,eller gitar çalamaz herhalde, tutuk durumda 🙂
Eh yakında çift haneli şafak rakamlarına ulaşıcaz bakalım.
En çok da nöbet tutarken aklıma geliyor Ankara 🙂
Ağrı'dan herkese selamlar...
Piyade Çavuş Özkan 😛

abi biraz olmadi ama ..elimde resim yoktu ..bide zaman kisitli ...ama siz daha iilerine layiksiniz..ii caliyosunuz ...basarilar dilerim...ya resim gönderme konusunda da biraz cahillik oldu..pardon.

TOLGA006 demiş ki:
abi biraz olmadi ama ..elimde resim yoktu ..bide zaman kisitli ...ama siz daha iilerine layiksiniz..ii caliyosunuz ...basarilar dilerim...ya resim gönderme konusunda da biraz cahillik oldu..pardon.

Eline sağlık arkadaşım. Çok teşekkür ederiz. Tekrar geldiğinde bira ısmarlarsam kızmazsın herhalde 😆 .

oz666oz demiş ki:
Ah ahhh sakallar yok saçlar yok,eller gitar çalamaz herhalde, tutuk durumda.

Olm gitar çalmasan da olur ama sakalları uzatmadan döneyim deme sakın 😛 .

ozi sen yaşıyomuydun lan 😆 senide göndericez yakın zamanda askere janım.. 😆 seninde şöyle kısa saçlı ve sakalsız halini bir görelim bakalım 😆 😆 😆 nasılsa en son ben gidicem 8) 8) 😆 😆 😆

Geri