Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

secks demiş ki:
evet, fi tarihindeki kv1'imi satmıştım ki mustaine imzası iki satırdı yani aslında kv1 değil japon kv pro imiş, sonradan öğrendim.

geçenlerde ke1'i sattıktan sonra bunu aldım, bottom endi gayet yerinde çıktı maşallah ama yerine aldığım ke1'den çok farklı. bir kere sap kalınlığı 1. perdede ke1'in üçüncü perdedekine denk gelecek gibi daha kalın. ikincisi poplar olmasına rağmen ağır.

daha pek kurcalayamadım, daha ayrıntılı anlatırım ilerde.

demek okumuyorsun yazdıklarımı. hımmm :twisted:

bi gitariste kanımca bi strat ve bir super strat rahat rahat yeter kanımca , yani en azından benim amacım o 😀 Bitane ibanez pgm bitanede deluxe strat herşeyi çalmaya rahat rahat yeter.sarılır yatarım onlarla gece 😀

secks demiş ki:
secks demiş ki:
evet, fi tarihindeki kv1'imi satmıştım ki mustaine imzası iki satırdı yani aslında kv1 değil japon kv pro imiş, sonradan öğrendim.

geçenlerde ke1'i sattıktan sonra bunu aldım, bottom endi gayet yerinde çıktı maşallah ama yerine aldığım ke1'den çok farklı. bir kere sap kalınlığı 1. perdede ke1'in üçüncü perdedekine denk gelecek gibi daha kalın. ikincisi poplar olmasına rağmen ağır.

kumsaldan hangi kum tanesinin eksildiğini nasıl anlayabilirsin ki ? :roll:

thunderhead demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
sarılır yatarım onlarla gece 😀

Sen evlenmiyormuydun??

Evlendikten sonra oyle diyemiyeceksin 😆

d.n. : bende bu aralar bir bomba patlatabilirim .... 🙂
yani en azından evlenene kadar daha vaktim var bi 7-8 ay 🙂 olmadı araya alırız gitarları , onlarsız uyuyamıyorum ben derim 🙂 bi bomba patlatacaksan san tavsiyem müzikle ilgili ne alacaksan bombayı patlatmadan önce al taksitle aldıysan taksitleride bitir.sonra strat almak için ayırdığın parayla kendini A sınıfı buzdolabı ararken buluverirsin 😀

halilpazarlama demiş ki:
thunderhead demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
sarılır yatarım onlarla gece 😀

Sen evlenmiyormuydun??

Evlendikten sonra oyle diyemiyeceksin 😆

d.n. : bende bu aralar bir bomba patlatabilirim .... 🙂
yani en azından evlenene kadar daha vaktim var bi 7-8 ay 🙂 olmadı araya alırız gitarları , onlarsız uyuyamıyorum ben derim 🙂 bi bomba patlatacaksan san tavsiyem müzikle ilgili ne alacaksan bombayı patlatmadan önce al taksitle aldıysan taksitleride bitir.sonra strat almak için ayırdığın parayla kendini A sınıfı buzdolabı ararken buluverirsin 😀

eheheh 😆

Bekar ogrenci olmak sultanliktir 8) :twisted:

evlilik yıldönümünde noisless platin jack seti alıyomuşun kırmızı bi kutuda veriyomuşun " aşkım bak sana ne aldım çok özel bi kablo , dünyanın parasını verdim ama beğenmezsen önemli değil ben kullanırım diyomuşun.ehehehe sonuçları üzerinde deney yapmak lazım 😀

Sigmastern demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Bekar ogrenci olmak sultanliktir 8) :twisted:

yada arkadaslar gibi "evinin kadini gitarlarimin anasi olacaksin" diyebilmelisin.

Abi aldin mi hatunla beraber alicaksin.... Eski kiz arkadasindan kalma gitarlari da ortalikta dolastirmiyacaksin....

Yani yaninda iyi davranirda... Sen yokken gitarlara uvey evlat muamelesi yapar :lol

Bak aysecige bak sezercige... Yesilcam ne guzel irdelemis konuyu 😆

Nostalji..
Pro Reverb ve PRS Custom 22
Picture_020.jpg

masterofpuppetsasd demiş ki:
secks demiş ki:
secks demiş ki:

secks abi gol yedi 😆

ygt demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
secks demiş ki:
secks demiş ki:

secks abi gol yedi 😆

heheheh gol yemedim. çünkü o alıntı yaptığım yazı, masterofpuppetsasd'ın geçen geyik dalgasında sorduğu aynı soruya verdiğim cevaptı 🙂

Geri