Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

gidip ikinci sayfayı mı kontrol ediyorsunuz kardeşim, nerden farkettiniz resmi kaldırdığımı? 😆 o resim yüzünden tanımadığım insanlardan abuk subuk özel mesajlar almaktan sıkıldığım için sildim 🙂

çok gitar sahibi olma olayı çalmaktan biraz farklı aslında, daha çok güzel bir şeye sahip olma duygusu sanki. zaten tek bir gitarla mutlu olan kimseye rastlamadım daha, maddi gücü varsa iradesini ve mantığını kullanıyordur veya evlidir karısı kafasında kırar diye korkuyordur 😆

secks demiş ki:
gidip ikinci sayfayı mı kontrol ediyorsunuz kardeşim, nerden farkettiniz resmi kaldırdığımı? 😆 o resim yüzünden tanımadığım insanlardan abuk subuk özel mesajlar almaktan sıkıldığım için sildim 🙂

çok gitar sahibi olma olayı çalmaktan biraz farklı aslında, daha çok güzel bir şeye sahip olma duygusu sanki. zaten tek bir gitarla mutlu olan kimseye rastlamadım daha, maddi gücü varsa iradesini ve mantığını kullanıyordur veya evlidir karısı kafasında kırar diye korkuyordur 😆

bende duvar kağıdı olarak duruyodu bi ara 😀 arkadaşın teki gördü "abi bunları alalım biz ya" dedi."ikinci ilgi alanı silah koleksiyonu" deyince boşver bizim gitarlarımız da çok güzel dedi 😀 😀

secks demiş ki:

😆 😆 😆 😆 8O

Yalniz yigidi öldür ama hakkini yeme demisler, legatonur ve Secks arkadaslarimizi bu gitarlari alabilecek kadar hayatta basari elde etmerinden cok hanimlarini bu kadar gitari alabilmek ve muhafaza edebilmek icin ikna yeteneklerinden dolayi tebrik ediyorum. Evli olmayanlar bilemez bu hicte kolay birsey degil. Yani Kadir Inanir i bu arkadaslara staja yollamak lazim. (aramizda kalacak nasil yaptiginizi aciklayiverin ya 🙂 )

Yaw gençler başlığın geçmiş sayfalarında pek çok gitar resmi iptal olmuş, çoğunlukla alıntı yapılan siteden kalkması sonucu sanırım. Bu yüzden geçmişte bu başlığa resim ekleyen arkadaşlar resimlerini bi kontrol edip düzeltirse daha etkin bir gitar fotoğrafı albümümüz olmuş olar.

Geri