Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

night_slash_rain demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
pembe olsa güzel olurmuş , eskiden asım can gündüzde bu renkte bi ibanez vardı onu anımsattı bana

aslında koymayacaktım buraya ama, baktım eski dostum, glam yoldasım halilpazarlama pembe istiyor, istedigin olsun halil im 🙂 gitarımı senin icin kaldırıyorum 😛

abi koysana şunu bayrak gibi 1280-1024 çözünürlükte 😀 ne güzel renktir ne güzel gitardır.saol kardeşim bunla ne firehouse , poisen , hardline , house of lords çalınır beaaa... :twisted:

senimi kırcam halil, buyur 🙂

PIC_1290.jpg

PIC_1289.jpg

Pickguard flamed maple mı, bana mı öle geliyo. 🙂

Arkası sade cila mı, yanlarda binding mi var, kim yaptı bu mereti, gökten mi düştü?

Bi de yandan çekilmiş foto olsa tam süper olacak kanımca. 😀

evet, Asım abi nin basında bulundugu firma "GrandMaster guitars".. her acıdan super gitar yapıyorlar, 2 tane grandmaster custom kullanıyorum, elimdeki diger tum gitarları sattım zaten..
bunların kalitesinde olan degil, yaklasananı görmedim..tabi benim kıyasladıgım diger gitarlar usa jackson, usa gibson, usa fender tarzı fabrika cıkısı gitarlar..
diger custom shop lardan bahsetmiyorum.. o tarz gitarları deneme fırsatım olmadı..

night_slash_rain demiş ki:
evet, Asım abi nin basında bulundugu firma "GrandMaster guitars".. her acıdan super gitar yapıyorlar, 2 tane grandmaster custom kullanıyorum, elimdeki diger tum gitarları sattım zaten..
bunların kalitesinde olan degil, yaklasananı görmedim..tabi benim kıyasladıgım diger gitarlar usa jackson, usa gibson, usa fender tarzı fabrika cıkısı gitarlar..
diger custom shop lardan bahsetmiyorum.. o tarz gitarları deneme fırsatım olmadı..
peki maliyet nasıl paradan haber ver sen 😀

Geri