Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

s 520 ex gof olması lazım galiba.kendisi bizim grubun nadide gitarı olurda😀 wala ikisininde tonları birbirinden güzel ben gayet memnunum zaten arad sırf bu gitarlar sayesinde grupta yane yoksa defedecemde😛😛😛😛

buda benim gariban. sadık gitarım. 40 küsür beste çıkarmama yardımcı olan alet; cort. sizinkilerin yanında ufak kalıyor. şimdi bakınca, aslında bayağı parçalanmış gitar yahu. manyetikleriyle çok oynamıştım. üzerindeki delikler o yüzden oluştu.

n1y_Resim_041.jpg

badevil demiş ki:
bu ekipmana bi şekilde .ok atmam gerekiyo 😛

kardeşim utanmıyomusun sen.bak başlıkta ne yazıyo ''Gitarını göster ey turkrockcılar'' sen ne yapmışsın. ayıp yani 🙂

Resimlerden sonra gelecek mesajı merak ettim, senin mesaj 15dk dır yerde süründürüyo beni. 😆

Birazdan düzgün çekebilirsem warlock'umun resimlerini koyacam.Düzgün çıkmazsa başka zamana. 🙂

Swirl için fazladan para vermedim. Ama tamamı için fazlasıyla verdim 🙂.

Kutusunu da ekstradan aldım. Parayla tabi 🙂. Bildiğim kadarıyla Japonlar kutusuz oluyor. Belki Japon soloistler kutulu olabilir, SLSMG, SL3 gibi.

Uzun süre gözdemdi rg2570. Hatta sipariş bile vermiştim. İçime sinmeyen yanlarından biri sapıyla gövdesinin renginin tezat olması. Onun dışında süper gitar araştırdığım adarıyla. Güle güle kullan gitarlarını.

eaf09c14.jpg

lotion, valla senin setupı kurarken baya zaman geçiyor. Bİrara iki kafa kabini birleştirip stereo tap delay yapmıştık onu hatırladım. Aradığın delayı bulabildin mi bari ? 🙂

KV2dem.jpg

Bu arada KV2 me özel bakış: Tabi bir de model kullandım 🙂 Sağolsun Özdem iyi poz vermiş. "Bu gitarı yerim lan ben!" Çalması daha faydalı tabi.

Hehe, valla ben Jackson delisiyim. Türkiye'deyken sağ alttaki SL1 1989 da almıştım. Artık klasiktir o. Sonra da Amerika'da okurken diğerlerini aldım, KV2 yi de en son özel olarak yaptırdım fabrikasında. Dahası var ama döversiniz diye anlatmiyim. Birara bu forumda biryerlerde anlatmıştım... Manyetikleri bizzat Dave Mustaine'den hediyedir de...

Atalay demiş ki:
Hehe, valla ben Jackson delisiyim. Türkiye'deyken sağ alttaki SL1 1989 da almıştım. Artık klasiktir o. Sonra da Amerika'da okurken diğerlerini aldım, KV2 yi de en son özel olarak yaptırdım fabrikasında. Dahası var ama döversiniz diye anlatmiyim. Birara bu forumda biryerlerde anlatmıştım... Manyetikleri bizzat Dave Mustaine'den hediyedir de...

Gece gece gitarımı satışa çıkarıp , evdekilerin tüm parasını çalıp , gidip bi KV-2 satın almak geldi içimden... Yok , bi dur demeliyim bu gitar psikopatlığına ben ya 😀

Bankaya müdür olursan veya veznedar rahat alırsın 4-5 jackson. 😆
5 yıllık gitar tecrübem o gitara yakışmayacağı ve hem gerekli ortamların[$] oluşmaması durumuyla karşı karşıya bakıştığımız için ve aynı zamanda sarışın modellik yapacak arkadaş bulamadığım için uzun bir süre beyin kıvrımlarımda hapsolacak. 😀

Geri