Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

DaveMustaine_64 demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
Atalay demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
Atalay,

O resimdeki gitar SL1 değil.Soloist Pro.
Ne evet ne hayır. Onun tam adı SL1 Soloisttir.

Üzgünüm ama bu dediğin yanlış.1990 ve sonrasında üretilen Amerikan Soloistlerin adı SL1 Soloist.

Senin gitarın soloist pro ve 90lar boyunca da üretildi SL1lerle aynı anda ve adına Soloist Pro denildi.

Ki tek farkı adı da değil.Muhtemelen poplar senin gitarın.

Eğer sadece insanların hatalarını düzeltmek amacıyla mesaj yollayacaksan buraya bari doğru yap şu işi 🙂 Neyse, bilgi birikimine saygı duyuyorum ama forum kuralları dahilinde de olsa tavrına kişisel olarak saygı duymuyorum 🙂

Ben karışmak istemiyordum olaya ama madem bu kadar konuşuldu ben anlatıyim bildiklerimi

Sadece hataları düzeltmek amacıyla mesaj atmıyorum.Keşke öyle olsaydı da haklı yere suçlasaydın.

Atalay gitarını satmaya karar verdi diyelim.Birine sattı.Adam iki gün sonra geldi sen bana SL1 demiştin değilmiş bu diye.Böyle birşey olmaması için durumu düzeltmeye çalışıyorum sadece.

SL1 isimlendirmesini ise 1990'dan itibaren diye biliyordum.Düzelttiğin için teşekkürler.

Norton Antoru ben çok severim valla🙂 adamı tanımam etmem ama biyerde bi yanlış gördüm mü bu adamın gelceğini bilirim. bu adam imladan genel hatalara kadar hataları denetleyen bi mod olsa forumda ,bence faydalı olur😀

Atalay demiş ki:
Hehe, valla ben Jackson delisiyim. Türkiye'deyken sağ alttaki SL1 1989 da almıştım. Artık klasiktir o. Sonra da Amerika'da okurken diğerlerini aldım, KV2 yi de en son özel olarak yaptırdım fabrikasında. Dahası var ama döversiniz diye anlatmiyim. Birara bu forumda biryerlerde anlatmıştım... Manyetikleri bizzat Dave Mustaine'den hediyedir de...

Bende de kendisinden hediye(!) imzamdaki nesne var. 😆

basssun demiş ki:
http://img137.imageshack.us/my.php?image=marcusiskipv8.jpg

herkez gitar koymuş bende bas koydum 🙂
😀😀😀güldürdün valla...Bass dediğin gitar değilmi sanki...😀😀😀 zaten baslık ''Gitarını göster ey turkrockçılar''.yani bi genelleme var...bass elektro akustik klasik vb.. misal genç osman 😀

DaveMustaine_64 cok saol bilgiler icin 🙂 ben de görüyodum ebayda soloist, rhoads pro falan var bissürü cillop gözüken, "nası pro lan bunlar" diyodum 🙂

İşte bu da yeni bebeğim 😀:

kompleim9.jpg

boydanqg2.jpg

ensedennm8.jpg

kafatw9.jpg

PuNcHiE;

hayırlı olsun çok yakışıklı gitar 🙂 sanırım runemagick666'dan aldın gitarı. kaça patladı sana türkiye istanbuldan ankaraya kargosuyla? kaç günde eline geçti?

bu da benim çıtır 🙂
93' Jackson Rhoads Std. pro.

jackson002forumpy2.jpg

jackson001forumez7.jpg

jackson003forumwd9.jpg

jackson007forumya9.jpg

bir de sb dreams 7 telli, ibanez V77 V78 manyetik modifyeli 🙂🙂 ilginç gelmişti zamanında almıştım 🙂
jackson013so1.jpg

Norton_Antor demiş ki:
DaveMustaine_64 demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
Atalay demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
Atalay,

O resimdeki gitar SL1 değil.Soloist Pro.
Ne evet ne hayır. Onun tam adı SL1 Soloisttir.

Üzgünüm ama bu dediğin yanlış.1990 ve sonrasında üretilen Amerikan Soloistlerin adı SL1 Soloist.

Senin gitarın soloist pro ve 90lar boyunca da üretildi SL1lerle aynı anda ve adına Soloist Pro denildi.

Ki tek farkı adı da değil.Muhtemelen poplar senin gitarın.

Eğer sadece insanların hatalarını düzeltmek amacıyla mesaj yollayacaksan buraya bari doğru yap şu işi 🙂 Neyse, bilgi birikimine saygı duyuyorum ama forum kuralları dahilinde de olsa tavrına kişisel olarak saygı duymuyorum 🙂

Ben karışmak istemiyordum olaya ama madem bu kadar konuşuldu ben anlatıyim bildiklerimi

Sadece hataları düzeltmek amacıyla mesaj atmıyorum.Keşke öyle olsaydı da haklı yere suçlasaydın.

Atalay gitarını satmaya karar verdi diyelim.Birine sattı.Adam iki gün sonra geldi sen bana SL1 demiştin değilmiş bu diye.Böyle birşey olmaması için durumu düzeltmeye çalışıyorum sadece.

SL1 isimlendirmesini ise 1990'dan itibaren diye biliyordum.Düzelttiğin için teşekkürler.

Made in The USA yazılı olan gitarlar zaten SL1, Üzerinde Professional yazanlar zaten Japon'dur. Ama ikisi de SL1 kasa üzerinden üretilirler. Ağaç nedir bilmiyorum. Farkı varsa ve düzeltme yaptıysan sağol. Yanlış bilgi vermemek lazım. Gitarı satmayacağım asla ama senin gibi detaylarıyla çok ilgilenenler yanılmasın. Teşekkürler.

Geri