Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Kolleksiyon amaçlı diyebiliriz. Çoğunu Amerikan Black Jack ile karşılaştırmak için test amaçlı alıyorum. Kore üretimlerin versiyon farklılıkları var. Bunlar ile ilgili meraklarımı gideriyorum. Aynı gitarın stok manyetikli olanı ve modifiyeli olanını karşılaştırarak, tonları hakkında fikir sahibi oluyorum.

Yurt içinde veya dışında bu gitarları arayan ve versiyonları ile ilgili fikir almak isteyenler temasa geçerek bu bilgiler üzerinden istediği gitarı alıyor veya elindeki gitarı modifiye etmek için bir şekilde fikir alışverişinde bulunuyor.

2. Trendkill stok fabrikasyon ve ilki Seymour Duncan Dime setuplı bu ikisini karşılaştırdım. Bugün gelen Trendkill in köprü manyetiği fabrikasyon fakat diğer kore Dime lar da bu manyetik kullanılmadı. Dimebucker kadar ton veriyor olması beni şaşırttı.
Evet dikkatimden kaçmış.. Orjinal X500XL olmasın?

schecterblackjack.webp

Yeni bir tane Suhr Telecaster aldik. Pembe ibanezler kadar heyecanlandirmadi beni ya yine de sizlerle paylasayim dedim. Heves edip eline pena alan her arkadasin en kotu gitari boyle olsun... Kotu resim kalitesi icin kusura bakmayiniz...

69191 eklentisini görüntüle

Uzaktan salyalarım aktı :hungry:, oyy oyyy :wideyed:, altın hardware'in de ayrı hastasıyım zaten, hele bir gelsin bakalım Ankara'ya bakacağız tadına:cat: ...

Yeni bebek!

Custom Shop Limited Edition Team Build
2014 NAMM 1960 Heavy Relic Teal Metallic Green Over 3 Tone Sunburst

IMG_0657 by bluesman1975, on Flickr

IMG_0658 by bluesman1975, on Flickr

IMG_0661 by bluesman1975, on Flickr

IMG_0664 by bluesman1975, on Flickr

IMG_0666 by bluesman1975, on Flickr

IMG_0667 by bluesman1975, on Flickr

IMG_0668 by bluesman1975, on Flickr
Does it Djent? 😀 Hocam muhtesem gerçekten. Iyi gunlerse kullanmaniz dilegiyle.

Geri