Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

PhoibosApollon demiş ki:
voltranll7.jpg

Voltran 😆

Allah sahabına bağışlasın... 😀

gitarmwd6.jpg

bu da geçenlerde çekilen bi foto, manyetikleri artık Sx stock manyetikler ve, pot kafaları eski stratımdan kalanlar.. şuan da american series telem var, ona ragmen bu gitarı hala büyük zevkle çalarım, paralı bi dönemde tekrar manyetik modifiyesi etmeyi planlıyorum.
dsc00034je8.jpg

photoshop olduğunu beyaz ve pembe ibanezlerden dikkatlice baktığınızda anlarsınız...Veya mekanda ki diğer nesnelerin çözünürlükleriyle gitarların çözünürlükleri de ele veriyor...İnsanlar niye oturup böyle şeylerle uğraşırlar anlamıyorum.

Adamın 2 gitarlada imzasında çekilmiş video su var... ayrıca zaten herhangi bir fotoğrafın tamamının net olması olanaksız Çünkü fotoğraf makinaları belli bir kısmı netleyip çeker...buna çekim koşullarına bağlı olarak netlediği bölge değişiklik yaratır zaten Canon DIGITAL IXUS 800 IS makina ile çekmiş netliğin belli bir kısımda olması ondan dolayı ki genelde profosyonel fotoğrafçıların netlik verdikleri alan ve obje hiç bir zaman fotonun tam ortasında bulunmaz(altın noktalar ki 4 ayrı nokta ) vsvsvs...

Ama yinede fotoşop değildir demiyorum,fotoşop tur da demiyorum kendi açıklması nı dinleriz...

Gitarların seri numaralarını isteyelim! 8O 😆

Arkadaş baya baya sahip gibi duruyo bu gitarlara arkadaşlar, kıskanmayalım... Gerçi bi ara '59 Les Paul Reissue vardı bu sayfalarda, ben de böyle bi iftira atmayı düşünüyodum, bu gitar alınamaz, fotoşoptur diye. =)

Vine_Inlay demiş ki:

Arkadaş baya baya sahip gibi duruyo bu gitarlara arkadaşlar, kıskanmayalım... Gerçi bi ara '59 Les Paul Reissue vardı bu sayfalarda, ben de böyle bi iftira atmayı düşünüyodum, bu gitar alınamaz, fotoşoptur diye. =)
Hemi de solaktı, olacak iş değil. 8O

Vine_Inlay demiş ki:

😀😀 hahah..

PhoibosApollon'un UV77 le Beyaz Jem i olduğunu biliyorum..çünkü arka sayfalarda ikisinin fotosu var + diyorum bide videoları var yani....kim ugraşcak fotoşopla harbiden kıskanmayalım..En iyileri bizim olsun arkadaslar..😉

Geri